8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Tesekkurler kizlar.Darisi basiniza. Yollardayim ve hala buraya yazmaya calisiyorum :KK70: Bu arada ben hic katil gibi davranmiyorum yaa baksaniza.Kiyamam kurbanima ben:KK54:

aaa biz seni ne zaman çekiştirdik ki ben hiç yapmam öyle :KK50::KK50:

yaa biz ikimiz senle benm katilim kim die konuşup dedektiflik yapıyorduk ya o ara eğlenmiş sanırım hain katilimm :KK1::KK1:

paketlerimi evdeyken çok seviyodum :KK31::KK31: az ama kaliteli şeyler almaya çalıştım:18::18::18: şimdi sönük kaldı sanki :18::18::18: oysa fiyonklarını bile kendim yapmıştım :18:

Eki Görüntüle 986194

leennn hele bi görüşecegimiz zaman bunlardan getirme bana uçururm kelleniiii :KK47::KK47::KK33:

güle güle kullan cnm gözün aydın falkonunda kesesine bereket zevkli hatunmuş :))):KK14:

eveett çok sevkli hatunmuş benim katilimm, ayrıca kendisi de pek güzel laf aramızda :KK1::KK1: kesesine bereket hepsini çok zevkle kulanacagım :KK16: hatta şuan kupamı kullanıyorum bile :KK53:

yaa biz ikimiz senle benm katilim kim die konuşup dedektiflik yapıyorduk ya o ara eğlenmiş sanırım hain katilimm :KK1::KK1:

leennn hele bi görüşecegimiz zaman bunlardan getirme bana uçururm kelleniiii :KK47::KK47::KK33:

eveett çok sevkli hatunmuş benim katilimm, ayrıca kendisi de pek güzel laf aramızda :KK1::KK1: kesesine bereket hepsini çok zevkle kulanacagım :KK16: hatta şuan kupamı kullanıyorum bile :KK53:
Evet cok guzeldir falkoncum da masallah, eski katilim benim :KK54:

Son düzenleme:

hee anladım :)
benim katilim de dibimdeymiş yahu ama nasıl ipucu takip ettiysem bulamamışım :) ama sankim o da azıcıkın kandırıkçılık yapmış :KK1:

hee anladım :)
benim katilim de dibimdeymiş yahu ama nasıl ipucu takip ettiysem bulamamışım :) ama sankim o da azıcıkın kandırıkçılık yapmış :KK1:

benmki de kandırmış kii :KK1: bi yandan benmle whatsap ta konuşurken topikte de benim katilin whatsap ı yok demiş hainn :KK52::KK52: bende inanıp da silmişim hemen kızın ismini listemden :KK1::KK1:

Katilim şimdi yazdı bana,cumartesi elimde olurmuş paketim..
Ama ben paketi değil katilimi merak ediyorum.:KK52:
Öldürecek beni,tam katil.:KK53:

X