8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

güle güle kullan..
elma dilimi listemde yoktun zaten:KK55::KK55:
joker sende yoksun :KK14::KK14:
teşekkürler :)

Maalesef karnımdaki sıpadan dolayı fazla dışarı çıkıp istediğim gibi alışveriş yapamadım.
Umarım ufak tefek hediyelerim seni hayal kırıklığına uğratmaz canım.

Bu arada kargo paketimi açıp kontrol ettikleri için mektubu yollamama izin vermediler.
Kim olduğumu sms ile bildirdim bittere. Mektubumu online olarak ileteceğim:KK34:
ne hayal kırıklığı canım benim oyle dusunme :KK16: paketin birini bozmuşlar dimi hain kargocular
ama sana hamilesin o zaman demiştim belim ağrıyo dediğin için bak bilmişim işte :)
geçende de yazmıştım sana
vay be ne alıntılamalar yapmışım katilimle gıkını çıkarmamış :KK1::KK1:
mektubumu da bekliyorum kuzum :KK16:

Akşam mı koyacaksın fotoları canım?merak ettim sanırsam.:KK69:
akşama koyarım canım,burdaki pclere resim atamıyorum ubuntu mudur nedir oyle bir program var telimi tanımıyor

Canım güle güle kullan hediyelerini :KK16:

Gozun aydin canim bekliyoruz en kisa zamanda fotograflari :))

tamam kızlar :)

bitti artık unuttun mu
haftalarca avuttuğunu
bu hasretin süresi yok
bir gün sona eresi yok
Ah artık sona erdiri ver katilimmmmm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
Tünaydınnn kızlaarr bugun geciktimm :))) kargom cıkmıs yola dün aksam katilciğim öyle dedi bugun yada yarın bende olur sanırımmm :KK76:

hadi gözünaydın canım darısı bize inş.:KK53::KK53: elmadilimi canım kesene bereket :KK16::KK16::KK16::KK16:

sanırım bende katilime bir şarkı sözü yazmaya başlayacağım çünkü ne aradı nede ipucu verdi ah ah :KK53::KK53::KK53:

teşekkürler canım darısı başına :)

Elmadilimim kesene bereket canım :) her şeyden önemlisi emek verip maddi manevi bir şeyler katıp bunu yapıyoruz.daha ne olsun :)

Doğru duymuşsun,benim mektupta iki satırdan oluşuyor.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Olabilirim de olmayabilirim de.:KK51:
Kalpten gotureceksin beni kuserim bak :KK43:
Yakında popçular senden şarkı almak isterler:KK9:
Parada anlasirsak neden olmasin :KK70:
bitti artık unuttun mu
haftalarca avuttuğunu
bu hasretin süresi yok
bir gün sona eresi yok
Ah artık sona erdiri ver katilimmmmm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ahh ah canim unuttular mi acaba bizi :/

kralına çatarım
belaya batarım
topikte seni bekleyerek uyuklama yaparım
senin için K A T İ L İ M

Son düzenleme:
Katilcikim beniiiiim geraniom, bak nasıl da tahmin ettim ama seni :KK9:

Kuzucummm yaaaa çok duygulandım inan. Özellikle bilekliğimle kolyeme bayıldımm :KK16: Minişimi bile düşünmüşsün. O kadar emek harcamışsın, çok çok çok teşekkür ederim. Hepsi birbirinden güzel, eline emeğine sağlık, kesene bereket :KK54: Çok mutlu ettin beni :KK16:

Bu arada o isimli mini merdane de benimmiş işte beniiiim :KK16:

Son düzenleme:
Asmuuuuuuu!!!!!!!!!! hediyelerimi ne zaman kargoluyorsun??? Bak herkesin kargosu geliyor, benim boynumu bükük koma :KK1::KK1::KK1:

Ay gülmekten idrarım geldi yaa.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: katilim belki beni böyle duyarda tepki verir :KK24::KK24::KK24::KK24:

Kuzucummm yaaaa çok duygulandım inan. Özellikle bilekliğimle kolyeme bayıldımm :KK16: Minişimi bile düşünmüşsün. O kadar emek harcamışsın, çok çok çok teşekkür ederim. Hepsi birbirinden güzel, eline emeğine sağlık, kesene bereket :KK54: Çok mutlu ettin beni :KK16:
hadi gözünaydın canım darısı bana :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Güle kullan canım,iyi günler de inşallah.:KK16:
Fotolar akşama mı gelecek?

Melinda canım , hediyeleri iyi günlerde kullan . Hepsi çok güzel :KK16:

Son düzenleme:

Canım gule gule kullan hepsini. Becerebilmisimdir insallah zevkine gore secmeye calistim :)

X