8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Anaaaa kandırık yapmıyorsan eğer ben değilim ki o zaman.
Ben başındn beriseni katilim sanıyordum, büyük hayal kırıklığı yaşayacağım o zaman
:KK5:

Canım üzgünüm :KK43:

Eki Görüntüle 986274
evet kızlar bugün yola çıkan paketimin dış görünümü. acaba kime gidiyooorr? :KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 986277

bu da hediyelerr :KK16::KK16::KK16: umarım beğenirsin sevgili kurbanım. :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ellerine sağlık canım hepsi çok güzel duruyo :KK16:

gelicem gene Berfin tatlım...bugün evdeyim sanırım çatkapı bir komşum gelmezse ya da çağırmazsa...:KK34::KK54::KK54:

demek bir numaralı şüphelinim...:44::44::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52:ama sölemem çatla meraktan:KK1::KK1::KK1::KK4::KK4:az kaldı yakında öğrenirisn kimmiş katilin:KK54::KK54::KK54:

aslında çarşıya gitmem lazım ama bugün yarın mümkün değil...artık haftasonuna eşimi kandırabilirsem kalan hediyeciklerimi alırımm
bu sefer kesin kaçtım ve birkaç saat yokumm:KK55::KK55::KK55::KK55:

evet evett sensinn eminim :KK16::KK16::KK16:
yolunu aşkla bekliyor olacağımm :KK14::KK14::KK14:

Faytonda 'Annemlerin arabası nerde?' diye sordu Mehmet. 'Arkada kalmıştır, gelirler' dedi Hadım İbrahim Paşa. 'Durdurun arabayı' dedi Mehmet. 'Bundan sonra validenizi göremeyeceksiniz' dediler. Çocuğun boynu büküldü kaldı öyle. Sonra Süleymana geçti zaten :KK53:

yanlış bilgi verme :KK20::KK20:

'Durdurun arabayı EMREDİYORUM' dedi Mehmet.:KK52:
oraya kadar izledim sonra bittimi :KK53:

kız memet diil o mustafa :KK1:
gözlerinin önünde boğdurdu sülüman çocuuuu :KK47:
sen özeti izlerken uyumuşsun o zaman :KK9:

sülüman artık sevmeyeceğimm. bütün kabahat onun.. nekadar üzülse boş nekadar yıpransa boş artık sevmeyeceğimm:63:

evet evett sensinn eminim :KK16::KK16::KK16:
yolunu aşkla bekliyor olacağımm :KK14::KK14::KK14:

yanlış bilgi verme :KK20::KK20:

'Durdurun arabayı EMREDİYORUM' dedi Mehmet.:KK52:
oraya kadar izledim sonra bittimi :KK53:

sülüman artık sevmeyeceğimm. bütün kabahat onun.. nekadar üzülse boş nekadar yıpransa boş artık sevmeyeceğimm:63:

Kısa özet geçtim yahu. Emretti de ne oldu hem :KK53: :KK9: Tamamını görmüşsün işte. Onunla ilgili bir şey olmadı sonra :KK53:

wertx35 canımm pek güzeller. içindekileride merak ediyoruzz :KK31::KK31:

....................................

şüphelendiğim katilleri özel mesajla taciz mi etsem :KK53::KK53::44:

wertx35 canımm pek güzeller. içindekileride merak ediyoruzz :KK31::KK31:

....................................

şüphelendiğim katilleri özel mesajla taciz mi etsem :KK53::KK53::44:

cnm sen hediyelerini ne zaman gönderiyorsun ben senden sonra göndericem de sana asılanlardan biri benim kurbanım katilinin sen olmadığını öğrensin ondan sonra benim hediyelerim eline geçsin istiyorum:KK9:

kızlaaarrrr, çok mutluyum. hediyelerim gelmiş. canım katilim o kadar güzel şeyler almış ki bana şimdi mutluluktan ağlayacağım. işten izin almıştım direksiyon kursu için dayanamadım eve de uğrayıp bir bakayım dedim ve şimdi koşa koşa işe yetişmem lazım. işe gidince fotoğraflarını da paylaşacağım. ayyy çok mutluyuuumm :KK52::KK52::KK52::21::21::21::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlaaarrrr, çok mutluyum. hediyelerim gelmiş. canım katilim o kadar güzel şeyler almış ki bana şimdi mutluluktan ağlayacağım. işten izin almıştım direksiyon kursu için dayanamadım eve de uğrayıp bir bakayım dedim ve şimdi koşa koşa işe yetişmem lazım. işe gidince fotoğraflarını da paylaşacağım. ayyy çok mutluyuuumm :KK52::KK52::KK52::21::21::21::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyy gözün aydınnnn :KK52:
katilin kimmişşşşş

gözünaydın bebeğim katilin kimmiş

cnm sen hediyelerini ne zaman gönderiyorsun ben senden sonra göndericem de sana asılanlardan biri benim kurbanım katilinin sen olmadığını öğrensin ondan sonra benim hediyelerim eline geçsin istiyorum:KK9:

ben bugun göndercem. ptesi yada ctesi gider:KK43:
yada cuma:KK70:

çeşmiiii nerdeeee gelse de fotoları koysa :KK52:

hemen rahatsız ediyorum :KK51:

ne güzel ya bende bekliyorum :KK43::KK43:
kim katilin onu söyle gayri

Gözün aydın canım..:KK16:

Aman aman herkes teker teker kavusuyo hediyelerine :)) darisi basimiza artik :)

True yolla artik hedayelerimi ya :KK70:

X