8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Burada görmedi canım :KK1:

Anaaaa kandırık yapmıyorsan eğer ben değilim ki o zaman.
Ben başındn beriseni katilim sanıyordum, büyük hayal kırıklığı yaşayacağım o zaman
:KK5:
Tekirdağ- Çorludayım canım ben. Uzakmışız :KK50:

Uzakmış canım, sana gelene kadar anneme gider gelirim:KK1:

ayyy çok haklısın tatlımm ben de kalktımm karnım aç ama canım bişey yemek istemiyor.. 2-3 gündür komşularımda kahvaltı yapıyordum çok keyifliydi...şimdi birkaçınız olsa neler yapardım neler

Ben de komşumu kahvaltıya davetetmiştim bu hafta uygun olduğun bi gün gel diye ama kendisi çok yoğun:KK31:

kızlar katilimin bana aldığı hediyeler:KK16:bugün verirse yarın elimde olurlar detaylı foto atarım:KK16::KK16:hediye paketlerime hele kutuma bayıldım:KK16::KK16:pek giremiyormuş nete çalıştığından dolayı o nedenle ben paylaşayım dedim:KK1:

Eki Görüntüle 986228

Katilin ya farktmeden çok çok büyük açık verdi kendini ifşa etti ya da artık eline geçecek nasılsa diye saklamıyor:KK1:

geçen hafta kıydılar ayol :26:
ben ileriden mi takip ediyom yoksa :KK9: bu bölümü izledim gayet kıyılmıştı :KK9:

Mustafanın küçük oğlundan bahsediyorlar canım:KK34:

gelicem gene Berfin tatlım...bugün evdeyim sanırım çatkapı bir komşum gelmezse ya da çağırmazsa...:KK34::KK54::KK54:

demek bir numaralı şüphelinim...:44::44::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52:ama sölemem çatla meraktan:KK1::KK1::KK1::KK4::KK4:az kaldı yakında öğrenirisn kimmiş katilin:KK54::KK54::KK54:

aslında çarşıya gitmem lazım ama bugün yarın mümkün değil...artık haftasonuna eşimi kandırabilirsem kalan hediyeciklerimi alırımm
bu sefer kesin kaçtım ve birkaç saat yokumm:KK55::KK55::KK55::KK55:

ya ben dün faytona kadar izledim :KK25::KK25: sonra naptılar mehmete :KK30: uyumuşum hastaydım biraz:26:

Faytonda 'Annemlerin arabası nerde?' diye sordu Mehmet. 'Arkada kalmıştır, gelirler' dedi Hadım İbrahim Paşa. 'Durdurun arabayı' dedi Mehmet. 'Bundan sonra validenizi göremeyeceksiniz' dediler. Çocuğun boynu büküldü kaldı öyle. Sonra Süleymana geçti zaten :KK53:

Ben başındn beriseni katilim sanıyordum, büyük hayal kırıklığı yaşayacağım o zaman

Ben de komşumu kahvaltıya davetetmiştim bu hafta uygun olduğun bi gün gel diye ama kendisi çok yoğun:KK31:

Katilin ya farktmeden çok çok büyük açık verdi kendini ifşa etti ya da artık eline geçecek nasılsa diye saklamıyor:KK1:

dimi kızmayın bize nasıl olsa yarın elimde olacaklar tabi bugün verirse:KK16:artık böyle bişi oldu gerçi o da düşünemedi galiba benim kkda göreceğimi gerçi bakmıcam yarın öğrenirim nasılsa:KK16:

Pis yaaa İstanbula kadar gelmişken bana da gel ne var yani :KK9:

Pis yaaa İstanbula kadar gelmişken bana da gel ne var yani :KK9:

Davet edersin de gelmez miyim canım gelirim tabi ama eşim istanbula gitmemi bile istemiyor hamileliğim ilerledi diye:KK31:
kız memet diil o mustafa :KK1:
gözlerinin önünde boğdurdu sülüman çocuuuu :KK47:
sen özeti izlerken uyumuşsun o zaman :KK9:

Özge hepten karıştırdı:KK53:
Bi de üstüne milletin dediğine itiraz ediyor.
Canım yaa:KK48:

Davet edersin de gelmez miyim canım gelirim tabi ama eşim istanbula gitmemi bile istemiyor hamileliğim ilerledi diye:KK31:

Özge hepten karıştırdı:KK53:
Bi de üstüne milletin dediğine itiraz ediyor.
Canım yaa:KK48:

yazılanları okumadan direkt alıntılara cevap verirsem olacağı budur :KK9:
çözdüm ama sonunda :KK37:

$1392788416753.jpg
evet kızlar bugün yola çıkan paketimin dış görünümü. acaba kime gidiyooorr? :KK52::KK52::KK52:

$1392749143479.jpg

bu da hediyelerr :KK16::KK16::KK16: umarım beğenirsin sevgili kurbanım. :KK16::KK16::KK16::KK16:

X