8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ayakkabı kutusu mu :KK53::KK53: Kenarına köşesine paralar ayy pardon hediyeler sıkışmış olmasın :KK52::KK52::KK52:

Bugün gönderiyorum ammaaaa sana mı bilemem :)

Kızzzzz, ben senden de şüphelendiydim zaten ama sonra geçti nedense:26:

İpuçların neydi seninnnn:KK53:

yok canım teyzemlerdeyim

Eşin birşey demiyor mu şekerim, bi ordasın bi burda:KK1:

Benim eşim doğuma 3 ay kaldı diye bi yere göndermek istemiyor:KK31:

bişey demiyor diyemezde :KK1::KK1::KK1: çünkü doğumumu izmirde yapacağımdan teyzemlerde olmam gerekli ama temizlik için evime gidip geri gelicem teyzemlere

Hatun kurbanım evli :) Sende olabilersin yani :)
Bana o banaaaa biliyorum beeeen :KK23:

ooo iyi iyi çok kişinin şüphelisiyim ben yuppiiii:KK76::KK76:

Hatun kurbanım evli :) Sende olabilersin yani :)

ooo iyi iyi çok kişinin şüphelisiyim ben yuppiiii:KK76::KK76:

Bi tanecik mi ipucun var yani bu zamana kadar:KK31:

Ben bi sürü ipucu verdim ma kurbanım hiç anlayamadı ben olduğumu.
İpucu vermek bizim işimiz:KK51::KK9:

bişey demiyor diyemezde :KK1::KK1::KK1: çünkü doğumumu izmirde yapacağımdan teyzemlerde olmam gerekli ama temizlik için evime gidip geri gelicem teyzemlere

Canım bu saatten sonra bi de temizlik mi yapacaksın, boşver yaaa:KK34:

Bi tanecik mi ipucun var yani bu zamana kadar:KK31:

Ben bi sürü ipucu verdim ma kurbanım hiç anlayamadı ben olduğumu.
İpucu vermek bizim işimiz:KK51::KK9:

Canım bu saatten sonra bi de temizlik mi yapacaksın, boşver yaaa:KK34:
ya temizlik derken sağolsun eşim yapıcak ta bende ufak tefekleri yapıcam eşimin toza karşı alerjisi var tozlar sadece bana ait gerisi eşim ve teyzeme birde halıları yıkamaya göndericem en azından ben evde olayım ki halılarımı getirdiklerinde evde biri olsun diye gidicem

ya temizlik derken sağolsun eşim yapıcak ta bende ufak tefekleri yapıcam eşimin toza karşı alerjisi var tozlar sadece bana ait gerisi eşim ve teyzeme birde halıları yıkamaya göndericem en azından ben evde olayım ki halılarımı getirdiklerinde evde biri olsun diye gidicem

Anladım canım. Ben de genelde kendim yapıyorum ama en son eşim kırk yılın başında bi haftasonu evdeydi ay başında. Dipköşe süpürdü sildi sağolsun. Ben koltukları falan çekemiyordum uzun zamandır...

Bir de doğumdan önce öyle bir temizlik yapmamız gerekecek. Tabi camlar vs de silinmesi lazım. Belki birini ayarlarım diyorum ama içim rahat eder mi bilmiyorum. En azından camlar için gelse iyi olur. Eşimin cam silmesini komşular garipseyeilir, ben de kıyamam:KK1:

Anladım canım. Ben de genelde kendim yapıyorum ama en son eşim kırk yılın başında bi haftasonu evdeydi ay başında. Dipköşe süpürdü sildi sağolsun. Ben koltukları falan çekemiyordum uzun zamandır...

Bir de doğumdan önce öyle bir temizlik yapmamız gerekecek. Tabi camlar vs de silinmesi lazım. Belki birini ayarlarım diyorum ama içim rahat eder mi bilmiyorum. En azından camlar için gelse iyi olur. Eşimin cam silmesini komşular garipseyeilir, ben de kıyamam:KK1:
aynen canım benimde teyzem sırf cam silmek için geliyo eşim baştan anlaşama yaptı ben her yeri temizler paklarım ama cam silemem dedi bende bunada şükür allah razıolsun dedim teyzemde sağolsun yok demedi ikisinide ççççççoooookkkkk seviyorum canlarım benim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X