8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

vallaa bencee de biz savaş açalım olmuyor böylee :KK47: 2 ayda bir 1000 lik antibiyotiklşeri yutuyorum bana mısın demiyor arkadaşş :KK47: savaşa savaşa kazzanalım biz bu işi :KK47:

bu arada ben o maydanoz suyunu falan içemiyorum yaa, sürekli bişeyler dediler annem de hep denetti bana ama yokk gitmiyor öyle şeyler bendee :KK50: su ve yeşilçay içiyorum işte :44:

hiç bişi kesin çözüm değil zaten o anlık işte:KK31:
geçen gün ibrahim saraçoğlunun kronik idraryolu enfeksiyonuna karşı kürünü bulmuştum 200-300 gr karnıbaharı yaklaşık 750 gr kaynamakta olan suya atıp 5-6 dk haşladıktan sonra suyunun yarısını sabah yarısını akşam içeçekmişiz 7 gün içtikten sonra 3 gün ara verecekmişiz sonra 7 gün yine içecekmişiz sonra yine 3 gün ara ve ardından yine 7 gün içecekmişiz toplam 21 günlük bir kür aradaki 3 günler hariç o 3 günler vücudu dinlendirme günleriymiş bunu yapın birşeyiniz kalmaz diyordu:KK31:yapıcam ama hergün taze karnıbaharı nerden bulacam ben:KK53:

hiç bişi kesin çözüm değil zaten o anlık işte:KK31:
geçen gün ibrahim saraçoğlunun kronik idraryolu enfeksiyonuna karşı kürünü bulmuştum 200-300 gr karnıbaharı yaklaşık 750 gr kaynamakta olan suya atıp 5-6 dk haşladıktan sonra suyunun yarısını sabah yarısını akşam içeçekmişiz 7 gün içtikten sonra 3 gün ara verecekmişiz sonra 7 gün yine içecekmişiz sonra yine 3 gün ara ve ardından yine 7 gün içecekmişiz toplam 21 günlük bir kür aradaki 3 günler hariç o 3 günler vücudu dinlendirme günleriymiş bunu yapın birşeyiniz kalmaz diyordu:KK31:yapıcam ama hergün taze karnıbaharı nerden bulacam ben:KK53:

Allahımmm şifa için daha neler içecegiz acaba yaaaaa :84: :84:

Son düzenleme:
berfo cumm ben numarayı yanlış kaydetmişim yaa, telefonuma suç attım ama onda suç yokmuş özür dilerimm :KK17:

haydi kuzular ben giyinip çıkıyorumm, inşallah ben yokken gelmez kargo da beklemem daha fazlaa :KK24: görüşürrrüüüzzz :KK3:

çok geçmiş olsun şekerim :KK50::KK50: bende de sürekli bir iltihap var, her türlü tetkik i yaptırdık bişey de çıkmadı. beni rahatsız ettikçe doktora gidiyorum antibiyotik veriyor ama hemen sonra yine tekrar ediyor :KK50: kii ben suyu deli gibi içerim. 3 lt yi bile geçer bazen de durdururm kendimi. ama geçmiyor işte bi türlü :KK50::KK50:

sen dün neredeydin hiç girmedin, yoklamayı da kaçırdın :KK19:

ahaa yakalandıınnnn :KK52::KK52: katilim sensin, dün hediyeni gönderdin ve bugun elime ulaşacak, o yuzden sen de dananın kuyrugu kopacak diyosun :KK52::KK52::KK52: bulduummmmm :21::21::21::21:

itiraf ediyorum evet buldunnn:KK53::KK53::KK53::KK53:

berfo cumm ben numarayı yanlış kaydetmişim yaa, telefonuma suç attım ama onda suç yokmuş özür dilerimm :KK17:

haydi kuzular ben giyinip çıkıyorumm, inşallah ben yokken gelmez kargo da beklemem daha fazlaa :KK24: görüşürrrüüüzzz :KK3:

gargon dağıtımda 1saat içinde elinde olur sanırım :KK17::KK17::KK17:

Erken yatmaya çalış canım,derslerini ihmal etme.
Canim ilac kullaniyorum bitmişti o duzenimi bozdu bugün alicam yine :/
günaydın şekerim :KK34: olur öle şeyler, daha ilk haftalar ya zamanla alışırsın bu düzene :KK34:
Insallah canim ya erken kalkmak bana göre değil :KK70:
merhaba canım :KK16:

benim hediyelerim bugün elime ulaşıcak, şubeye gelmiş kargom
hedaye topiğini açsan olar mı :KK17:
Vaaaaay sansli hatun seni :) acarim tabi kahvaltidayim sonrasinda açıyorum hemen :)
günaydın cnm:KK16:erken yat erken kalk ders ihmali yapmak yok sen okuyacaksın bizim gibi el kapısında sürünme büyük adam ol:KK9::KK9::KK34:

:KK70: okucam büyük adam olucam ben büyüyünce :))

yok canım nerde keşke içebilsem hemen toparlanırım ama içemediğimden dolayı uzadı da uzadı

çok teşekkür ederim canım

Canım geçmiş olsun...

Benim katilim de hasta oluyor gibiymiş. Ona söylemiştim sana da söyleyeyim.

Tavuk haşlayıp suyu ve etiyle çorba pişir, bol karabiberle iç.
Sarımsak yut antibiyotik niyetine.
2-3 tane limon sıkıp suyunu fondip yap.

Bunlar iyi geliyor gerçekten:KK48:

Canım geçmiş olsun...

Benim katilim de hasta oluyor gibiymiş. Ona söylemiştim sana da söyleyeyim.

Tavuk haşlayıp suyu ve etiyle çorba pişir, bol karabiberle iç.
Sarımsak yut antibiyotik niyetine.
2-3 tane limon sıkıp suyunu fondip yap.

Bunlar iyi geliyor gerçekten:KK48:
ne güzel tarif etmişsin canım ama ben tavuk sevmiyorum :26::26: ve boğazım kötü olduğu için limon iyice kötü yapıyo :KK5::KK5::KK5: bol bol ılık su içiyorum ne yapcam bilmiyorum uyudukça daha kötü oluyorum sanki

ne güzel tarif etmişsin canım ama ben tavuk sevmiyorum :26::26: ve boğazım kötü olduğu için limon iyice kötü yapıyo :KK5::KK5::KK5: bol bol ılık su içiyorum ne yapcam bilmiyorum uyudukça daha kötü oluyorum sanki

Canım limon içmek ya da sirkeyle gargara yapmak boğazı acıtıyor ama hemen iyileştiriyor.

Tavuk için diyebileceğim birşey yok malesef. Ben de sevmem ama soğuk algınlığı/grip bebeğimi de üzebilir diyerek içerim yani :KK61:

Canım limon içmek ya da sirkeyle gargara yapmak boğazı acıtıyor ama hemen iyileştiriyor.

Tavuk için diyebileceğim birşey yok malesef. Ben de sevmem ama soğuk algınlığı/grip bebeğimi de üzebilir diyerek içerim yani :KK61:
olmadı yarın evime gittiğimde sevmesemde bi içmeye yemeye çalışayım teşekklür ederim canım

X