8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Benim epeydir var canım fitil falan kullandım geçmedi Eee bebiş de istiyorum bunun çaresine doğru düzgün bakmak lazım şimdi Gaziemir de bulunan bi doktora gidiyorum inşallah iyi gelir

çok geçmiş olsun şekerim :KK50::KK50: bende de sürekli bir iltihap var, her türlü tetkik i yaptırdık bişey de çıkmadı. beni rahatsız ettikçe doktora gidiyorum antibiyotik veriyor ama hemen sonra yine tekrar ediyor :KK50: kii ben suyu deli gibi içerim. 3 lt yi bile geçer bazen de durdururm kendimi. ama geçmiyor işte bi türlü :KK50::KK50:

hediye paketlerim güzel oldu :KK53:
ama içindekileri beğenir mi kurbanım bilmiyorum :26:

sen dün neredeydin hiç girmedin, yoklamayı da kaçırdın :KK19:

bugün itibariyle unutman gerekiyor ama :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:dananın kuyruğu bugün kopucak :KK53::KK53::KK53::KK53:

ahaa yakalandıınnnn :KK52::KK52: katilim sensin, dün hediyeni gönderdin ve bugun elime ulaşacak, o yuzden sen de dananın kuyrugu kopacak diyosun :KK52::KK52::KK52: bulduummmmm :21::21::21::21:

benim katilim pek giremiyormuş olsun msjlardan çok sevdim ben onu hem çalışıp hem okuyormuş:KK16:
kurbanım avanslarımız bugün yarın yatacak yatsın kargoya vericem hediyelerini unutulmadın:KK34:bu arada cebimde kargo parası yok boşuna çalışıyorum evde otursam daha az masraf olur:KK9::KK9:

önce geçmişi okudum sıra size günaydın demekte :KK53: bi yandan da bişeyler yemeye çalışıyorum, dedemi tomografiye götürmem lazımmış :KK50: umarım ben evde yokken gelmez hediyelerim :KK14: eğer ben yokken gelirse de artık şubeye giderim akşam üzeri ordan alırım napalım, dedecikin saglıgı hepsinden önemli :KK34:

çok geçmiş olsun şekerim :KK50::KK50: bende de sürekli bir iltihap var, her türlü tetkik i yaptırdık bişey de çıkmadı. beni rahatsız ettikçe doktora gidiyorum antibiyotik veriyor ama hemen sonra yine tekrar ediyor :KK50: kii ben suyu deli gibi içerim. 3 lt yi bile geçer bazen de durdururm kendimi. ama geçmiyor işte bi türlü :KK50::KK50:

Çok saol canım benim valla aynen artık geçsede kurtulsam

sen dün neredeydin hiç girmedin, yoklamayı da kaçırdın :KK19:

önce geçmişi okudum sıra size günaydın demekte :KK53: bi yandan da bişeyler yemeye çalışıyorum, dedemi tomografiye götürmem lazımmış :KK50: umarım ben evde yokken gelmez hediyelerim :KK14: eğer ben yokken gelirse de artık şubeye giderim akşam üzeri ordan alırım napalım, dedecikin saglıgı hepsinden önemli :KK34:

geçmiş olsun canım.. inşALLAH önemli bişeysi yoktur :KK50::KK50:
dün rahatsızdım eve gittim :KK50::KK50:
bir çorba yapanımda yoktu :63:
numaramı gönderdim naz.. çağrışalım :KK51::KK51::KK51:

Son düzenleme:

Çok saol canım benim valla aynen artık geçsede kurtulsam

sürekli idraryolları enfeksiyonu olanlar bence toplanıp bu hastalığa savaş açalışm kimse de bizi bilgilendirmiyo ki sürekli neden oluyor bu hastalık:KK31:idrar tahlili yapıp antibiyotik verip yolluyorlar:KK31:arada maydanoz suyu içiyorum başlangıcındayken içince hemen geçiriyor:KK31:ama hamilelik şüphesi olanların yapmaması lazımmış sende maydanozu sıcak su içine katıp içebilirsin cnm çok rahatlatıyor:KK16:

geçmiş olsun canım.. inşALLA önemli bieysi yoktur :KK50::KK50:
dün rahatsızdım eve gittim :KK50::KK50:
bir çorba yapanımda yoktu :63:
numaramı gönderdim naz.. çağrışalım :KK51::KK51::KK51:

bu ara biraz tansiyon sıkıntısı var da şekerim, bütün tetkikler yapılmış olsun diye tomografi de vermiş doktor, onu halledecegiz inşallah :KK34: aslında kargo gelme durumu olmasaydı bugun korucuktan dönüşte senin yanına da uğrardım ama kargo bekleyecem evde işim var :KK53:

kızzz deseydin bana annem dün geldi çorba yaptı bana seninle paylaşırdım ben onuu :KK14::KK14::KK14:

bu arada şekerim şimdi çaldırıryrum senii, 554 le başlıyor numaram :KK34:

sürekli idraryolları enfeksiyonu olanlar bence toplanıp bu hastalığa savaş açalışm kimse de bizi bilgilendirmiyo ki sürekli neden oluyor bu hastalık:KK31:idrar tahlili yapıp antibiyotik verip yolluyorlar:KK31:arada maydanoz suyu içiyorum başlangıcındayken içince hemen geçiriyor:KK31:ama hamilelik şüphesi olanların yapmaması lazımmış sende maydanozu sıcak su içine katıp içebilirsin cnm çok rahatlatıyor:KK16:

Ama ben hiç sevmiyorum ki maydonozu :KK43: bence de biz savaş açalım en iyisi :KK16:

bu ara biraz tansiyon sıkıntısı var da şekerim, bütün tetkikler yapılmış olsun diye tomografi de vermiş doktor, onu halledecegiz inşallah :KK34: aslında kargo gelme durumu olmasaydı bugun korucuktan dönüşte senin yanına da uğrardım ama kargo bekleyecem evde işim var :KK53:

kızzz deseydin bana annem dün geldi çorba yaptı bana seninle paylaşırdım ben onuu :KK14::KK14::KK14:

geçmiş olsun cnm yaşlılarımız daha önemli tabiii:KK16::KK16:ellerinden öperim dedenin:KK54:katilin hangi kargoya verdi acaba ne zaman geleceklerini arayıp sorsan ya da hastane dönüşü arasan teslimatta mı kargo diye işin daha kolay olur

vallaa bencee de biz savaş açalım olmuyor böylee :KK47: 2 ayda bir 1000 lik antibiyotiklşeri yutuyorum bana mısın demiyor arkadaşş :KK47: savaşa savaşa kazzanalım biz bu işi :KK47:

bu arada ben o maydanoz suyunu falan içemiyorum yaa, sürekli bişeyler dediler annem de hep denetti bana ama yokk gitmiyor öyle şeyler bendee :KK50: su ve yeşilçay içiyorum işte :44:

annen geldimi canım :26: dua etmişmi bize :21::21::21:
numaranın 0900 başlayacağını düşünüyordum :KK14::KK14::KK14:

sana iyi kargo beklemeler :KK1: bu hafta sonu da izmite gidicem bir daha izmite de gitmicem :KK50: sana daha çok ihtiyacım olcak :KK52:

geçmiş olsun cnm yaşlılarımız daha önemli tabiii:KK16::KK16:ellerinden öperim dedenin:KK54:katilin hangi kargoya verdi acaba ne zaman geleceklerini arayıp sorsan ya da hastane dönüşü arasan teslimatta mı kargo diye işin daha kolay olur

hee bak hangi kargoya verdigini bilmiyorumm :44: ama biz biraz şehir dışındayız zaten, genelde buraya kargolar öğleden sonra geliyor, bende 12 gbi çıkacam tahminimce en geç 2 de dönmüş olurum. gelirlerse o zamana kadar zaten kapıya not bırakırlar, gelmemiş olurlarsa da kaldıgım yerdn beklemeye devam ederim artık :KK6:

katilcikim yaa şurayaa bi tazıversene hangi kargoya verdin :KK33:

annen geldimi canım :26: dua etmişmi bize :21::21::21:
numaranın 0900 başlayacağını düşünüyordum :KK14::KK14::KK14:

sana iyi kargo beklemeler :KK1: bu hafta sonu da izmite gidicem bir daha izmite de gitmicem :KK50: sana daha çok ihtiyacım olcak :KK52:

ananem gitmişti umreye canım o daha dönmedi :KK34: annem dün bi iş için bikaç saatligine gelmişti de sefilliğime acıyıp yeemek yaptı bana :KK53: gel beraber yiyelim ne dersin :21:

cancan bu arada ben çaldıramadım seni yaa, benim kırılası telefonum çaldırmıyor kapatıyor :KK47: numaramı yoladım sana sen bi çaldırıverir misin beni :26:

o zaman her haftasonu sseninleyim kızıımmm, ihtiyacım var dediysen akan sular durur :KK47: her haftasonu benimlesin artık :KK47:

bende sevmiyordum ama sevdim mecburen cnm aklıma geldikçe sabah kahvaltısında da yerim maydanozu birde üstüne dereotu yemem gerekiyor troid hormonunu düzenliyormuş o da:KK9::KK9:hipertroidi var bende onu düzenlesin diye yiyorum:KK31:
Maydanoz ve yeşil biberi eksik etmem kahvaltı soframdan ben de.
Bayılarak yemiyorum tabi ama sağlık için yemek lazım.

X