8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Benim epeydir var canım fitil falan kullandım geçmedi Eee bebiş de istiyorum bunun çaresine doğru düzgün bakmak lazım şimdi Gaziemir de bulunan bi doktora gidiyorum inşallah iyi gelir

çok geçmiş olsun şekerim bende de sürekli bir iltihap var, her türlü tetkik i yaptırdık bişey de çıkmadı. beni rahatsız ettikçe doktora gidiyorum antibiyotik veriyor ama hemen sonra yine tekrar ediyor kii ben suyu deli gibi içerim. 3 lt yi bile geçer bazen de durdururm kendimi. ama geçmiyor işte bi türlü

hediye paketlerim güzel oldu
ama içindekileri beğenir mi kurbanım bilmiyorum :26:

sen dün neredeydin hiç girmedin, yoklamayı da kaçırdın

bugün itibariyle unutman gerekiyor ama dananın kuyruğu bugün kopucak

ahaa yakalandıınnnn katilim sensin, dün hediyeni gönderdin ve bugun elime ulaşacak, o yuzden sen de dananın kuyrugu kopacak diyosun bulduummmmm

benim katilim pek giremiyormuş olsun msjlardan çok sevdim ben onu hem çalışıp hem okuyormuş
kurbanım avanslarımız bugün yarın yatacak yatsın kargoya vericem hediyelerini unutulmadınbu arada cebimde kargo parası yok boşuna çalışıyorum evde otursam daha az masraf olur

önce geçmişi okudum sıra size günaydın demekte bi yandan da bişeyler yemeye çalışıyorum, dedemi tomografiye götürmem lazımmış umarım ben evde yokken gelmez hediyelerim eğer ben yokken gelirse de artık şubeye giderim akşam üzeri ordan alırım napalım, dedecikin saglıgı hepsinden önemli

sen dün neredeydin hiç girmedin, yoklamayı da kaçırdın

geçmiş olsun canım.. inşALLAH önemli bişeysi yoktur
dün rahatsızdım eve gittim
bir çorba yapanımda yoktu
numaramı gönderdim naz.. çağrışalım

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım.. inşALLA önemli bieysi yoktur
dün rahatsızdım eve gittim
bir çorba yapanımda yoktu
numaramı gönderdim naz.. çağrışalım

bu ara biraz tansiyon sıkıntısı var da şekerim, bütün tetkikler yapılmış olsun diye tomografi de vermiş doktor, onu halledecegiz inşallah aslında kargo gelme durumu olmasaydı bugun korucuktan dönüşte senin yanına da uğrardım ama kargo bekleyecem evde işim var

kızzz deseydin bana annem dün geldi çorba yaptı bana seninle paylaşırdım ben onuu

bu arada şekerim şimdi çaldırıryrum senii, 554 le başlıyor numaram

geçmiş olsun cnm yaşlılarımız daha önemli tabiiiellerinden öperim dedeninkatilin hangi kargoya verdi acaba ne zaman geleceklerini arayıp sorsan ya da hastane dönüşü arasan teslimatta mı kargo diye işin daha kolay olur

vallaa bencee de biz savaş açalım olmuyor böylee 2 ayda bir 1000 lik antibiyotiklşeri yutuyorum bana mısın demiyor arkadaşş savaşa savaşa kazzanalım biz bu işi

bu arada ben o maydanoz suyunu falan içemiyorum yaa, sürekli bişeyler dediler annem de hep denetti bana ama yokk gitmiyor öyle şeyler bendee su ve yeşilçay içiyorum işte :44:

annen geldimi canım :26: dua etmişmi bize
numaranın 0900 başlayacağını düşünüyordum

sana iyi kargo beklemeler bu hafta sonu da izmite gidicem bir daha izmite de gitmicem sana daha çok ihtiyacım olcak

hee bak hangi kargoya verdigini bilmiyorumm :44: ama biz biraz şehir dışındayız zaten, genelde buraya kargolar öğleden sonra geliyor, bende 12 gbi çıkacam tahminimce en geç 2 de dönmüş olurum. gelirlerse o zamana kadar zaten kapıya not bırakırlar, gelmemiş olurlarsa da kaldıgım yerdn beklemeye devam ederim artık

katilcikim yaa şurayaa bi tazıversene hangi kargoya verdin

annen geldimi canım :26: dua etmişmi bize
numaranın 0900 başlayacağını düşünüyordum

sana iyi kargo beklemeler bu hafta sonu da izmite gidicem bir daha izmite de gitmicem sana daha çok ihtiyacım olcak

ananem gitmişti umreye canım o daha dönmedi annem dün bi iş için bikaç saatligine gelmişti de sefilliğime acıyıp yeemek yaptı bana gel beraber yiyelim ne dersin

cancan bu arada ben çaldıramadım seni yaa, benim kırılası telefonum çaldırmıyor kapatıyor numaramı yoladım sana sen bi çaldırıverir misin beni :26:

o zaman her haftasonu sseninleyim kızıımmm, ihtiyacım var dediysen akan sular durur her haftasonu benimlesin artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…