8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Saol kuzucum senin nasıl gidiyo kızına kavuşmana be kadar kaldı bakalım :))

Neyin var diye yazmıştım aslında ama baktım alta yazmışsın, değiştirdim mesajı Valla su içmek çok önemli. Zaten enfeksiyon kapmayalım diye bol su içmemiz ve sık idrar çıkmamız gerekiyor. Biz bayanlar zaten meyilliyiz... İdrar yolu enfeksiyonu hamilelikte de çok riskli bir şey. O yüzden önlemini al tabi şimdiden. İnşallah çabuk atlatırsın şeker

Benim kuzuyu haziran başında bekliyoruz canım. 6. aydan gün aldık artık

Canım ben normal de çok su içiyorum rahat 2 lt buluyo ama nedense 3 aydır geçmek bilmedi.. Ay ne güzel az kalmış darısı benim başıma :))

Raptiyeyi mi? İsim benzerliğinden dolayı mı karıştırıyorsun bakayım? :))
İpucu verdiiim, evli ve bana yakın dedim

Canım ben normal de çok su içiyorum rahat 2 lt buluyo ama nedense 3 aydır geçmek bilmedi.. Ay ne güzel az kalmış darısı benim başıma :))

Doktorum bana 3 lt içmemi söyledi Kışın da 3 lt içilir mi yaw Tamam su içmeyi severim ama o kadar da olmuyor tabi Sen 3 ay fazla bile beklemişsin canım yaa, ilerlemiş demekki. Ondan geçmedi belkide. Gerçi inatçı oluyor bazen o enfeksiyon Aman iyi haberlerle gel. İlaçlarını hemen kullan da sen, düzelir elbet

Canım benim, dualarımdasın unutma. Allah kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah annelik heyecanını

Yok güzelim ben hep gittim doktora ilaç verdi kullandım ama geçmedi dediğin gibi sanırım inatçı )) âminnn tatlım âminnn hamilelerin duası kabul olurmuş beni unutmadığını biliyorum çok saol sende sağ salim kucağına al inşallah

günaydın kızlar nasılsınız bakalım sevgili kurbanım bugün hediyelerini kargoya veriyorum canım umarım beğenirsin inan pek bişey alamadım hem maddi hem de sağlık yönünden bi düzelemediğim için istediğim gibi bişeyler alamadım özür dilerim şimdiden :26::26:

Sevgili katilim yarın kendi evime geçiyorum artık hedişlerimi istediğin vakit gönderebilirsin elime yarından sonra ulaşır

Bu arada bende başka sorun fırtladı ya.
Koli bulamıyorum,eşim getirmiş ama biri büyük geldi diğeri ise küçük.
Ne vitmez çilem varmış bee.

çözüm buldun mu bilmiyom true ama ben büyük gelen koliyi kendim küçülttüm
öyle yapabilirsin bence

Hemen bitirme yaa, belki kandırmak için öyle söylemişimdir?

katilimle ilgili bi kaç ipucu var elimde..
ama araştırmıyorum bilmeyeyim diye..
elimde 6 kişi kaldı. daha fazla derine inmek istemiyorum

hala listemdesin bebek evli değilim ama olsun

ben katilimle düzenli olarak yazışıyorumçok tatlı biri ama kurbanım benim onun kurbanı olduğuma inanmıyorkekliyorum sanıyor

ben katilimle düzenli olarak yazışıyorumçok tatlı biri ama kurbanım benim onun kurbanı olduğuma inanmıyorkekliyorum sanıyor
bende özge ve tubiyi işlettim.
sonrada benim katilim bana yazınca bende inanamadım
benmiyim acaba kurbanın
bana farklı fotomu gönderdin anlamamam için

hahahaha içinden milyon dolarlar çıkçaksa bana gönder o ayakkabı kutusunu berfiş

olabilir. ortam kötü kollamak lazım ayakkabı kutularını

bende küçük parçaları ayakkabu kutusuna koymyı düşünüyorum :26:
acaba yanlış anlaşılrımı malum ayakkabı konuları malumumuz
Hahah çok monidar ayakkabı kutusu kutu için iyi bir alternatif gerçekten. Hatta kaplanabilir güzel bi kutu haline gelebilir.

Kızlar peki gönderince mesaj atıyor musunuz kurbanınıza kargon yola çıktı diye?

ben de içemiyodum ama telefonuma uygulama kurdum her gün 8-9 bardak içeyim diye uyarıda bulunuyo bana
o uyardıkça içiyom ben de
bi süre sonra zaten çok zorlanmıyon alışıyosun çok içmeye

ben de içemiyodum ama telefonuma uygulama kurdum her gün 8-9 bardak içeyim diye uyarıda bulunuyo bana
o uyardıkça içiyom ben de
bi süre sonra zaten çok zorlanmıyon alışıyosun çok içmeye

aaaaa nasıl bi uygulama o adı ne canım bana da lazım vallaaa....

Sabahın dört küsüründe ayakta mıydın canım sen?
Ufaklığın kaçta kalkacağı belli olmuyor , uyuturlar sonra gün içinde rahat yapamam diye , kurbanım için uykumdan feragat ettim
günaydın canım hoşgeldin ben grip olduğum için hastayım canım
sen nasılsın ne yemeği canım nerden bakıcaz?

grip olmuşum canım ölüyorum resmen

beğenirim beğenirim canım yolla sen

Geçmiş olsun , geçen haberlerde sütün içersine sarımsak atıp biraz kaynattıktan sonra içilmesi öneriliyordu . İyi geliyormuş.
Portakal , greyfurt suyu içmeye çalış biliyosundur gerçi Birde yiyebilirsen çiğ soğan ye mutlukız kısa sürede etki ediyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…