8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

günaydın kızlaaaaaarrrr :KK16: ay gece ne güzel muhabbet dönmüş burada..keşke girseymişim :KK31:

Geçmiş olsun, antibiyotikle kolayca geçmişti benimki. Seninki de çabuk geçer inşallah. Ben bir ara çok az su içtiğim için günde 2 litre su içmeye kAlkışmıştım ve peşine hemen idrar yolları enfeksiyonu olmuştum, nasıl olduysa :KK31: Bir daha da çok su içeceğim diye kasmadım. Susuzluktan kuruyacağım valla :KK37:

cnm idraryolu enfeksiyonu su içmemekten oluyor zaten senin çok su içtiğin döneme denk gelmiştir tamamen tesadüf yani enfeksiyon olurum diye sakın su içmemezlik yapma:KK31:günde 2,5 litre içilmesi gereken miktar zaten:KK34:
bende kronik olarak idrar yolu enfeksiyonu var her ay 2 sefer olurum o derece :KK31::KK31:

Günaydın güzel hatunlar çıktım yollara doktora gidiyorum sizler uyuyormusunuz yoksa

günaydın canım, geçmiş olsun. kötü bir şey yok inşallah.

günaydın kızlaar :KK3:

Günaydın canım hayırdır geçmiş olsun?

günaydınnn :KK16::KK16::KK16:

dün gece kutumu tamamen hazırladım. mektubum, hediyelerim her şeyim hazır. yarın sabah da yollayacağım inşallah. sadece çikolata kaldı. onu da bu akşam alacağım :KK52::KK52::KK52: fotoğraflarını da yüklemek istedim ancak beceremedim :KK53: ne yapalım artık kurbancığım yükler paketi alınca :KK24::KK24::KK24:

günaydın kurbanlar ve katiller :KK35::KK35::KK35:

nasılsınız :KK16:

gamzee mikemmel olmuş yemeğin :KK16: kızlar sizde bakın tavsiye ederim :KK31:

nasılsın canım benim?

günaydın canım hoşgeldin nasılsın?

iyiyim canım sağol sen nasılsın??

günaydın canım, geçmiş olsun. kötü bir şey yok inşallah.

günaydınnn :KK16::KK16::KK16:

dün gece kutumu tamamen hazırladım. mektubum, hediyelerim her şeyim hazır. yarın sabah da yollayacağım inşallah. sadece çikolata kaldı. onu da bu akşam alacağım :KK52::KK52::KK52: fotoğraflarını da yüklemek istedim ancak beceremedim :KK53: ne yapalım artık kurbancığım yükler paketi alınca :KK24::KK24::KK24:

ooohhh ne güzel bitmiş bile...

hediye paketlerim güzel oldu :KK53:
ama içindekileri beğenir mi kurbanım bilmiyorum :26:

günaydın kurbanlar ve katiller :KK35::KK35::KK35:

nasılsınız :KK16:

gamzee mikemmel olmuş yemeğin :KK16: kızlar sizde bakın tavsiye ederim :KK31:

günaydın canım hoşgeldin ben grip olduğum için hastayım canım
sen nasılsın ne yemeği canım nerden bakıcaz?

iyiyim canım sağol sen nasılsın??

ooohhh ne güzel bitmiş bile...

grip olmuşum canım ölüyorum resmen

hediye paketlerim güzel oldu :KK53:
ama içindekileri beğenir mi kurbanım bilmiyorum :26:

beğenirim beğenirim canım yolla sen

Kızlar benim paketletlemem bitti nihayet .
Süs bulamadım , bişeyler ayarlamaya çalışacağım . Paketletlerken hüzünlendim nedense , ya beğenmezse düşüncesi çıkmadı aklımdan . umarım hayal kırıklığına uğratmam , beğenir hediyelerini .:44:

Mektup kaldı . Yarın yazabilirsem Perşembe kargoya verebilirim , bir aksilik çıkmazsa tabii .

Bu arada mektubum destansı olamayacak , kusura bakma kurbanım . Hayatım da mektup yazıp postalamadım bu güne kadar . Bayağı acemiyim anlayacağın :) :26:

iyi uykular , sevdiklerinizle dolu güzel rüyalar :21:

Sabahın dört küsüründe ayakta mıydın canım sen? :KK53:

elma dilimi hani sen avukatsın ya..
iş hukuku ile ilgili bir şey sorsam olur mu :26:

(((((NOT: tubii bütün "şey" ler ayrı yazılır :KK52::KK52: her şey , bir şey )))))))))

grip olmuşum canım ölüyorum resmen

geçmiş olsun canım...kızlarrrr grip olanlarrrrr vitamin alın bol bol ne olursa olsun..2 kere gribin başından döndüm bu sayede..portakal-greyfurt-limon sıktım 2 akşamda bir...işyerinde de sürekli ıhlamurrr :126:

cnm idraryolu enfeksiyonu su içmemekten oluyor zaten senin çok su içtiğin döneme denk gelmiştir tamamen tesadüf yani enfeksiyon olurum diye sakın su içmemezlik yapma:KK31:günde 2,5 litre içilmesi gereken miktar zaten:KK34:
bende kronik olarak idrar yolu enfeksiyonu var her ay 2 sefer olurum o derece :KK31::KK31:
Canım haklısın ben de tesadüf diyorum ama o dönem tam su içmemin üstüne denk geldiğinden faturayı suya kesip hemen korkudan bırakmıştım. Ayda iki kez nasıl oluyorsun çok değil mi sonradan kalıcı bir hasar bırakmasın, kalıcı bi önlem alamıyor musun?
Sabah kahvaltıda zaten çay kahve akşam da yemeğin yanında başka îçecekler derken bi öğlen bi de gece birer bardak su içiyorum. Hem aklıma gelmiyor hem de üşenîyorum. suyla sorunum var. Her gün çok su içme kararı alıyorum:KK1:

günaydın yeni gelen hatuncuklar :KK16:

çok geçmiş olsun dikkat et. bnde biraz rahatsızım rabbim başka dert vermesin diyelim :KK31:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=690628
inşALLAH link vermem sorun olmaz :26:

kazenn abi kötü bi niyetim yok :KK5::KK5:

Günaydın canımcım, geçmiş olsun

günaydın:KK76:
sen ip ucu verdin mi hiç :KK14: senle raptiyeyi karıştırıyorumd a :KK31:

Canım haklısın ben de tesadüf diyorum ama o dönem tam su içmemin üstüne denk geldiğinden faturayı suya kesip hemen korkudan bırakmıştım. Ayda iki kez nasıl oluyorsun çok değil mi sonradan kalıcı bir hasar bırakmasın, kalıcı bi önlem alamıyor musun?
Sabah kahvaltıda zaten çay kahve akşam da yemeğin yanında başka îçecekler derken bi öğlen bi de gece birer bardak su içiyorum. Hem aklıma gelmiyor hem de üşenîyorum. suyla sorunum var. Her gün çok su içme kararı alıyorum:KK1:

valla cnm doktorlar birşey söylemiyor ama kalıcı bir şeyler olmasından çok korkuyorum:KK31:aslında pek bir önlemi yok bol su içeçeksin iç çamaşırını ütüleyeceksin falan diyorlar ütü işini hep yapıyorum zaten ama çok su içemiyorum bunlar yüzeysel önlemler bana kalırsa benim dizlerim çok üşür ne zaman dizlerim üşüse kasıklarım ağrımaya başlıyor önleyebildiğim kadarıyla önlemeye çalışıyorum ama nasıl oluyorsa yine enfeksiyon oluyor:KK31:küçücük bir kızken de bu böyleydi:KK31:

X