8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hahah çok monidar :KK53: ayakkabı kutusu kutu için iyi bir alternatif gerçekten. Hatta kaplanabilir güzel bi kutu haline gelebilir.

Kızlar peki gönderince mesaj atıyor musunuz kurbanınıza kargon yola çıktı diye?

ben haber vermicem. süpriz olsun :KK14:

samsung benim telim.. Google play store dan indirdim adı 'drinking water'
kaç bardak ayarlıcanı ya da uyarıyı kaçta başlatıp kaçta bitireceğini ayarlayabiliyon :KK16:

yükledim ama inkiliççe akşam uğraşıyım çözmeye en iyisii...

su hayattır diye türkçe uyguama da varmış onu indirdim hehehehehe hemde yaşını kilonu yazıyosun içmen gereken miktarı söylüyo falan..

ben de içemiyodum ama telefonuma uygulama kurdum her gün 8-9 bardak içeyim diye uyarıda bulunuyo bana
o uyardıkça içiyom ben de :KK1:
bi süre sonra zaten çok zorlanmıyon alışıyosun çok içmeye

özge nasıl uyarıyor sesli mi bende indirdim ama benimkisi sadece üzerinde bildirim gelmiş gibi kaç bardak daha içmem gereken adedi gösteriyor tabi gün içinde telefonumu açıp bakarsam:KK31:ve sanırım güncellemiyor dün 2 bardak daha içmem gerekiyordu sabah baktım yine 2 bardak gösteriyor

Ufaklığın kaçta kalkacağı belli olmuyor , uyuturlar sonra gün içinde rahat yapamam diye , kurbanım için uykumdan feragat ettim :KK53:

Geçmiş olsun , geçen haberlerde sütün içersine sarımsak atıp biraz kaynattıktan sonra içilmesi öneriliyordu . İyi geliyormuş.
Portakal , greyfurt suyu içmeye çalış biliyosundur gerçi :KK1: Birde yiyebilirsen çiğ soğan ye mutlukız kısa sürede etki ediyor .

Kıyamam yaaa... Kurbancıkın da kıymetini bilir muhakkak :KK54:

$Untitled-1.jpg

mektubum böyle olucak :KK9: inşALLAH renkli yazıcıda bulurum :26:

Son düzenleme:
X