8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

günaydın kızlaaaaaarrrr ay gece ne güzel muhabbet dönmüş burada..keşke girseymişim

cnm idraryolu enfeksiyonu su içmemekten oluyor zaten senin çok su içtiğin döneme denk gelmiştir tamamen tesadüf yani enfeksiyon olurum diye sakın su içmemezlik yapmagünde 2,5 litre içilmesi gereken miktar zaten
bende kronik olarak idrar yolu enfeksiyonu var her ay 2 sefer olurum o derece

Günaydın güzel hatunlar çıktım yollara doktora gidiyorum sizler uyuyormusunuz yoksa

günaydın canım, geçmiş olsun. kötü bir şey yok inşallah.

günaydın kızlaar

Günaydın canım hayırdır geçmiş olsun?

günaydınnn

dün gece kutumu tamamen hazırladım. mektubum, hediyelerim her şeyim hazır. yarın sabah da yollayacağım inşallah. sadece çikolata kaldı. onu da bu akşam alacağım fotoğraflarını da yüklemek istedim ancak beceremedim ne yapalım artık kurbancığım yükler paketi alınca

günaydın kurbanlar ve katiller

nasılsınız

gamzee mikemmel olmuş yemeğin kızlar sizde bakın tavsiye ederim

nasılsın canım benim?

günaydın canım hoşgeldin nasılsın?

iyiyim canım sağol sen nasılsın??

ooohhh ne güzel bitmiş bile...

evet canım bitti çok şükür, çok severek yaptım. biraz da kaygılıydım beğenir mi beğenmez mi kurbanım diye ama bir şekilde bitti. umarım kurbanım da beğenir.

hediye paketlerim güzel oldu
ama içindekileri beğenir mi kurbanım bilmiyorum :26:

günaydın kurbanlar ve katiller

nasılsınız

gamzee mikemmel olmuş yemeğin kızlar sizde bakın tavsiye ederim

günaydın canım hoşgeldin ben grip olduğum için hastayım canım
sen nasılsın ne yemeği canım nerden bakıcaz?

grip olmuşum canım ölüyorum resmen

hediye paketlerim güzel oldu
ama içindekileri beğenir mi kurbanım bilmiyorum :26:

beğenirim beğenirim canım yolla sen

Sabahın dört küsüründe ayakta mıydın canım sen?

elma dilimi hani sen avukatsın ya..
iş hukuku ile ilgili bir şey sorsam olur mu :26:

(((((NOT: tubii bütün "şey" ler ayrı yazılır her şey , bir şey )))))))))

geçmiş olsun canım...kızlarrrr grip olanlarrrrr vitamin alın bol bol ne olursa olsun..2 kere gribin başından döndüm bu sayede..portakal-greyfurt-limon sıktım 2 akşamda bir...işyerinde de sürekli ıhlamurrr :126:

Canım haklısın ben de tesadüf diyorum ama o dönem tam su içmemin üstüne denk geldiğinden faturayı suya kesip hemen korkudan bırakmıştım. Ayda iki kez nasıl oluyorsun çok değil mi sonradan kalıcı bir hasar bırakmasın, kalıcı bi önlem alamıyor musun?
Sabah kahvaltıda zaten çay kahve akşam da yemeğin yanında başka îçecekler derken bi öğlen bi de gece birer bardak su içiyorum. Hem aklıma gelmiyor hem de üşenîyorum. suyla sorunum var. Her gün çok su içme kararı alıyorum

günaydın yeni gelen hatuncuklar

günaydın canım hoşgeldin ben grip olduğum için hastayım canım
sen nasılsın ne yemeği canım nerden bakıcaz?

beğenirim beğenirim canım yolla sen

çok geçmiş olsun dikkat et. bnde biraz rahatsızım rabbim başka dert vermesin diyelim

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=690628
inşALLAH link vermem sorun olmaz :26:

kazenn abi kötü bi niyetim yok

Günaydın canımcım, geçmiş olsun

günaydın
sen ip ucu verdin mi hiç senle raptiyeyi karıştırıyorumd a

valla cnm doktorlar birşey söylemiyor ama kalıcı bir şeyler olmasından çok korkuyorumaslında pek bir önlemi yok bol su içeçeksin iç çamaşırını ütüleyeceksin falan diyorlar ütü işini hep yapıyorum zaten ama çok su içemiyorum bunlar yüzeysel önlemler bana kalırsa benim dizlerim çok üşür ne zaman dizlerim üşüse kasıklarım ağrımaya başlıyor önleyebildiğim kadarıyla önlemeye çalışıyorum ama nasıl oluyorsa yine enfeksiyon oluyorküçücük bir kızken de bu böyleydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…