8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ağzından burnundan memnun değilsen söyle

Sana kalmış tatlım..Söyleyebilirsin de.Eeee n'aptın örgüyü?Kurbanına mı örüyordun?

ayy yok yokk söylememe hiç gerek yok sen merak edersen sorarsın ben de söylerim zaten, senden mi saklayacagım

kurbanıma boyunluk örüyordum ama bitirdim şükür bi dikmesi kaldı şimdi, onu da iğneyi aramam lazım evde üşendigimden bugun arayamadım, yarına bulup dikecem inşallah

Kolay gelsin kuzu

Çikolata hariç hediyelerim tamam. Çikolata , paketleme ve mektubu yarın hallede bilirsem salı kargoya verebilirim.

Katilim hu huuu senden naber ?

günaydın kızlar hayırlı sabahlae..

geçmiş olsun true şimdi gördüm

dün katilim bana yazdı inanamadım önce hatta bir ara tubi ve özge tarafından işletildiğimi düşündüm
şuan araştırmalara başlasan kesin bulurum katilimi ama araştırmicam bilmek istemiyorum

true sana katillerinle mutluluklar dilerim

Günaydın topiğin güzel gülleri ,
Bugün kaç kişi gönderecek hediyeleri.
Benim ki 1-2 gün aksayacak , kusura bakma kurbacığım .

Günaydın herkese :)
çoğunuz uyuyorsunuzdur bense işe gidicem

aynı fikirdeyiz :) Allah gönlümüze göre versin inş

günaydın
gorusebildiniz mi
kıbrıstaydı dimi

Pazar pazar kim çalıştırıyor seni böyle

Günaydın kızlarrr benım hediyelerın hepsı tamam mektup bile ama bugun yollıyamıycam bi kaç güne yollarım

günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyiyim
ben 5. kere izliyorum sanırım ama yine ağlarım yine ağlarım

sana iyi dinlenmeler güzel anne, tez vakitte iyileşirsin umarım güzel kızçe ye de selamlar iyi uykular
ay kıyamam sana nurdanım teş.ederim canım
çok teşekkür ederim ablacım sağolasın

kızlaaaarrr, günaydıınn :) nasılsınız?

aaa ben de neden bulamıyorum katilimi diyordum. demek ki senmişsin benim katilim.

günaydın kızlarrrrrr
günaydııınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…