8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sevgi uğruna yaptıklarımız muthiş bir kitaptır, ama gece yolu nu da çok tavsiye ederim :KK34: gerçi ben kristin hannah ın bütün kitaplarını tavsiye ederim sanırım, çok düzgün bir anlatımı var. her kitabının sonunda istemsizce akıyor gözyaşları :KK43::KK43:

istersen kitabın sonunu söyleyebilirim :KK33:

Ağzından burnundan memnun değilsen söyle:KK4:

Sana kalmış tatlım..Söyleyebilirsin de.Eeee n'aptın örgüyü?Kurbanına mı örüyordun?:KK6:

ayy yok yokk söylememe hiç gerek yok sen merak edersen sorarsın ben de söylerim zaten, senden mi saklayacagım :KK34:

kurbanıma boyunluk örüyordum ama bitirdim şükür :KK6: bi dikmesi kaldı şimdi, onu da iğneyi aramam lazım evde üşendigimden bugun arayamadım, yarına bulup dikecem inşallah :KK6:

ayy yok yokk söylememe hiç gerek yok sen merak edersen sorarsın ben de söylerim zaten, senden mi saklayacagım :KK34:

kurbanıma boyunluk örüyordum ama bitirdim şükür :KK6: bi dikmesi kaldı şimdi, onu da iğneyi aramam lazım evde üşendigimden bugun arayamadım, yarına bulup dikecem inşallah :KK6:

Kolay gelsin kuzu:KK6:

Çikolata hariç hediyelerim tamam. Çikolata , paketleme ve mektubu yarın hallede bilirsem salı kargoya verebilirim.

Katilim hu huuu senden naber ?

günaydın kızlar hayırlı sabahlae..

geçmiş olsun true şimdi gördüm :KK50::KK50::KK50:

dün katilim bana yazdı:KK53: inanamadım önce hatta bir ara tubi ve özge tarafından işletildiğimi düşündüm :KK52::KK52:
şuan araştırmalara başlasan kesin bulurum katilimi ama araştırmicam :KK14::KK14::KK14: bilmek istemiyorum :KK6::KK6::KK6:

true sana katillerinle mutluluklar dilerim :KK53::KK53::KK53:

Günaydın topiğin güzel gülleri ,
Bugün kaç kişi gönderecek hediyeleri.
Benim ki 1-2 gün aksayacak , kusura bakma kurbacığım .

Günaydın herkese :)
çoğunuz uyuyorsunuzdur bense işe gidicem :KK52::KK52:

aynı fikirdeyiz :) Allah gönlümüze göre versin inş :KK16:

günaydın
gorusebildiniz mi
kıbrıstaydı dimi

Pazar pazar kim çalıştırıyor seni böyle :KK47:

Günaydın kızlarrr benım hediyelerın hepsı tamam mektup bile ama bugun yollıyamıycam bi kaç güne yollarım :21:

günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyiyim
ben 5. kere izliyorum sanırım ama yine ağlarım yine ağlarım :KK14::KK14:

sana iyi dinlenmeler güzel anne, tez vakitte iyileşirsin umarım :KK16: güzel kızçe ye de selamlar iyi uykular :KK3:
ay kıyamam sana nurdanım teş.ederim canım

Nasip kuzum..İş dolayısıyla mı Bilecik'teydiniz?

:KK14: Başka bahara fıstık..

Geçmiş olsun..:KK43:

Oğlandan vakit buldukça..Sevgi uğruna yaptıklarımız'ı okuyorum Krıstın Hannah'ın kitabı.

:KK53: Akraba falan mıyız kuzum biz? Şu anda Krıstın Hannah'ın 'Sevgi uğruna yaptıklarımız' kitabını okuyorum.Ondan önce Debbie Macomber'in 'Küçük mucizeler Dükkanı' nı okumuştum.:26:
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine de kızımıza da.:emir_bebek::nazar:

:KK52::KK52::KK52::KK52:
çok teşekkür ederim ablacım sağolasın

kızlaaaarrr, günaydıınn :) nasılsınız? :KK54::KK54:

Sevgili kurbanım,
Dün sırf senin için 1,5 saat yol tepip Bilecik'e gittim..
Oğlum iki kere kustu hem de üstüme.Döndükten sonra da benim mide fena oldu:KK25:
Bir tanışalım,şu hediyeleşme sonlansın çok pis dalacağım sana:KK53:

Kuzuuuummm,sana çok güzel şeyler aldım.Eve gelince koydum masanın üstüne sevdim hepsini:21:
Seninle yazışmadık daha ama benim sana çok içim ısındı.İnşaallah beğenirsin demiyorum beğeneceğinden eminim aldıklarımı.(Ukala mıyım neyim:KK37:)
Yılbaşı topiğinde geranio'ya nasıl içim ısındıysa sana da öyle hislerim.Bir kız kardeş daha edindim galiba.:KK16:

aaa ben de neden bulamıyorum katilimi diyordum. demek ki senmişsin benim katilim. :KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlarrrrrr :KK16:
günaydııınn :KK16::KK16::KK16::KK16:

X