8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Yalnız mısın evde canım? Korkma korkma biz varız :).

Ayy çok heyecanlı :) inşallah kurbanım beğenir. Katilim ne yaptı acaba :KK43: hala ses seda yok :KK43:

5 gün boyunca yalnızım :KK50: artık bolca akraba ziyareti yaparım :KK33::KK33:

ben de kurbanıma ses vermedim, çok girmiyor buraya da şimdi musait midir değil midir bilemedigimden sessiz sedasız oturuyorum :KK1:

havaya girmedigini düşündüğüm için dedim zaten havaya girdi die :KK1: bu sefer yolladıgın adresi hemen word e dde kaydettim bi daha istemeyecem senden :KK33:

ayy inşallah yeni telefonum gelir de ben gönderene kadar ben dde koyabilirim resmi :KK1: şimdiki telefonumun baglantı kablosunu da hafıza kartını da kaybettim :KK37: bi yerlerde kendimi de kaybetmsem iyi olacak :KK37:
Aman kaydet canım :) bende sevgilim sagolsun cekicem fotosunu işte :) zaten hediyelerim hazir bi zorunlu olanlar kaldi birde kurbanima ozel hazirladigim parça sonrasinda hemen kargoya :)
Yalnız mısın evde canım? Korkma korkma biz varız :).

Ayy çok heyecanlı :) inşallah kurbanım beğenir. Katilim ne yaptı acaba :KK43: hala ses seda yok :KK43:

Benimde katilimden ses seda yok canim ya unuttular mi bizi acaba :KK43:(

5 gün boyunca yalnızım :KK50: artık bolca akraba ziyareti yaparım :KK33::KK33:

ben de kurbanıma ses vermedim, çok girmiyor buraya da şimdi musait midir değil midir bilemedigimden sessiz sedasız oturuyorum :KK1:

Yoksa sen benim katilim misiiin :) ama yok yok, seni elemistim ben :KK43:
Benim ki de fazla gelmiyor böyle olunca da hediye konusunda kararsiz kalıyor insan :KK43:

Aman kaydet canım :) bende sevgilim sagolsun cekicem fotosunu işte :) zaten hediyelerim hazir bi zorunlu olanlar kaldi birde kurbanima ozel hazirladigim parça sonrasinda hemen kargoya :)

Bence beni unuttu :KK43: o değişim işi olmasaydı senin katilin seninle ilgilenebilirdi ama napalim :KK43:

benm sevgilim hödük oldugu için :KK37: gerçi gunahını almayım yaa, dedi bana benm kredi kartım gelsin ordan alırız beraber öderiz bi şekilde die ama ben kredi kartıyla almak istemedim o zaman istedigim telefon olamazdı limiti çok doldurur die böle ben kendim alırım kendim öderim dedim :KK34: ama tabi bana telefon almayı teklif etmesi hödük oldugu gerçeğini değiştirmiyor o ayrı mesele :KK33:

Son düzenleme:
benm sevgilim hödük oldugu için :KK37: gerçi gunahını almayım yaa, dedi bana benm kredi kartım gelsin ordan alırız beraber öderiz bi şekilde die ama ben kredi kartıyla almak istemedim o zaman istedigim telefon olamazdı limiti çok doldurur die böle ben kendim alırım kendim öderim dedim :KK34: ama tabi bana telefon almayı teklif etmesi hödük oldugu gerçeğini değiştirmiyor o ayrı mesele :KK33:
Ya sende ne yerden yere vurdun çocuğu be :KK70: yaranamicak bu gidisle sana :)

Ya sende ne yerden yere vurdun çocuğu be :KK70: yaranamicak bu gidisle sana :)

kız yüzüne bişey demiyorum ki onun arkasından konuşuyorum işştee :KK33::KK33:

yaranamaz tabii 40 yılda bi düşünüp de bi laf ediyo onu da etmese ne uğraşayım zaten onunla :KK37:

Yoksa sen benim katilim misiiin :) ama yok yok, seni elemistim ben :KK43:
Benim ki de fazla gelmiyor böyle olunca da hediye konusunda kararsiz kalıyor insan :KK43:

ben kimsenin katili değilimm yokum aslında ben :KK33::KK33:

ahh ben işsiz olmasamm neler alırdımm kurbancıkıma da iştee talihsiz bir dönemime geldi malesef :KK17::KK17: aldıklarımı begenir inşallah, ellerimle boyunluk da ördüm ona onu da begenir inşallahh :KK6:

ben kimsenin katili değilimm yokum aslında ben :KK33::KK33:

ahh ben işsiz olmasamm neler alırdımm kurbancıkıma da iştee talihsiz bir dönemime geldi malesef :KK17::KK17: aldıklarımı begenir inşallah, ellerimle boyunluk da ördüm ona onu da begenir inşallahh :KK6:

Beğenir beğenir hiç merak etme sen. Zaten önemli olan birbirimizi tanımak. Ben çok memnunum valla, ne yollasa katilim begenecegime eminim. Aslında en cok mektup için heyecanlıyım. En cok onu merak ediyorum :))

Kızlar ben yatıyorum malum yarın iş var :KK43: öpüyorum ikinizi de, iyi geceleer :))
Iyi geceler :)
kız yüzüne bişey demiyorum ki onun arkasından konuşuyorum işştee :KK33::KK33:

yaranamaz tabii 40 yılda bi düşünüp de bi laf ediyo onu da etmese ne uğraşayım zaten onunla :KK37:

Yapar canım ya :) guven sen ona seni seviyo seni mutlu etmek icin de cabaliyodur illaki :)

Kızlar ben yatıyorum malum yarın iş var :KK43: öpüyorum ikinizi de, iyi geceleer :))

iyi geceler şekerim görüşürüzz :KK3::KK3:

Beğenir beğenir hiç merak etme sen. Zaten önemli olan birbirimizi tanımak. Ben çok memnunum valla, ne yollasa katilim begenecegime eminim. Aslında en cok mektup için heyecanlıyım. En cok onu merak ediyorum :))

kesinlikle önemli olan tanımak muhabbet etmek zaten, bu günlerimde ilaç gibi geldi bana burası, iyiki varsınız hepiniz :KK16:

Iyi geceler :)

Yapar canım ya :) guven sen ona seni seviyo seni mutlu etmek icin de cabaliyodur illaki :)

hee biraz içinden çabalıyosa demek ben fark etmiyorum :KK33:

sizin gününüz nasıl geçti, begendi mi sevgilin hediyeni :KK69:

iyi geceler şekerim görüşürüzz :KK3::KK3:

kesinlikle önemli olan tanımak muhabbet etmek zaten, bu günlerimde ilaç gibi geldi bana burası, iyiki varsınız hepiniz :KK16:

hee biraz içinden çabalıyosa demek ben fark etmiyorum :KK33:

sizin gününüz nasıl geçti, begendi mi sevgilin hediyeni :KK69:

Güzeldi canim biraz surtusmeliydi baslarda ama duzelttik. kurban oldugum Allahin bi lütfu sanki bana ♥♥♥

Güzeldi canim biraz surtusmeliydi baslarda ama duzelttik. kurban oldugum Allahin bi lütfu sanki bana ♥♥♥

:nazar::nazar::nazar:

sürtüşmeler işin tuzu biberi ya olur o kadar :KK34:

benm koca kafa da şimdi yarın akşam gelebilmek için ayak yapıyor bana :KK1: bi kere kırıp döktü beyefendi de şimdi düzeltmeye çalışıyor aklınca :KK1:

iyi geceler kızlarrrrr
bugün hiç gelemedim harika bi gündü kendi adıma :KK69:
kurbanımın bi mektubu kaldı yarın akşam yada en geç salı akşamı vericem kargoya kısmetseeee

iyi geceler kızlarrrrr
kurbanımın bi mektubu kaldı yarın akşam yada en geç salı akşamı vericem kargoya kısmetseeee
Yaşasın hedayelerime kavusuyorum :))))
:nazar::nazar::nazar:

sürtüşmeler işin tuzu biberi ya olur o kadar :KK34:

benm koca kafa da şimdi yarın akşam gelebilmek için ayak yapıyor bana :KK1: bi kere kırıp döktü beyefendi de şimdi düzeltmeye çalışıyor aklınca :KK1:

Sende sans tani madem birak duzeltsin eniste bey :))

iyi geceler kızlarrrrr

ohh mukemmel bir gün geçirmişsin ne güzel :nazar::KK16: daim olsun inşallah :KK69:

Yaşasın hedayelerime kavusuyorum :))))

Sende sans tani madem birak duzeltsin eniste bey :))

ehh bakacaz artıkkk :KK14::KK14:

kızlar gelemedim bu gün eşim le dün gece film falan seyrettik baya geç yatıp gec uyandık haliyle de kahvaltı sonrası ev de biraz temizlik yapıp yürüyüşe çıktık hava çok güzeldi çünkü..sevgili kurbanıma ufak tefek hediyelerinden birkaçını aldım hazır çıkmışken...
şimdi bitki çayı içiyoruz yarın sporum var erken kalkmalıyız karıkoca ama uyku gelmiyor başka türlü düzenimizi bozduk gene

iyi geceler kızlar kimsecikler kalmamış ama olsun sevgili kurbanım bugünden itibaren çok kötü gribe yakalandığım için başımı yastıktan kaldıramıyorum malum gebede olunca ilaçta kullanamıyorum ve şuan çok kötü bir durumdayım yarın düzelirsem inşallah birşekilde hediyelerini tamamlayacağım ve bu hafta içine sana göndermeye çalışıcam canımcım

X