8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

iyi geceler kızlar kimsecikler kalmamış ama olsun sevgili kurbanım bugünden itibaren çok kötü gribe yakalandığım için başımı yastıktan kaldıramıyorum malum gebede olunca ilaçta kullanamıyorum ve şuan çok kötü bir durumdayım yarın düzelirsem inşallah birşekilde hediyelerini tamamlayacağım ve bu hafta içine sana göndermeye çalışıcam canımcım

güzel annee sana çok çok geçmiş olsunn :KK50: kendine de Elif Nisa ya da çok dikkat et emi :KK50::KK50:

güzel annee sana çok çok geçmiş olsunn :KK50: kendine de Elif Nisa ya da çok dikkat et emi :KK50::KK50:
ayyy canım ne kadar ettiysem de boşa yakalandık ki bide doğumada az kalınca iyice kötü oldu bu allah yardımcım olsun ne diyeyeim teşekkür ederim canım sen napıyosun nasılsın

ayyy canım ne kadar ettiysem de boşa yakalandık ki bide doğumada az kalınca iyice kötü oldu bu allah yardımcım olsun ne diyeyeim teşekkür ederim canım sen napıyosun nasılsın

bolca meyve falan yesen, ilaç kullanamıyosun ya doğal vitamin iyi gelir belki :44: bide bolca dinlen, kendini zora sokma hiçbişey için de daha kötü olma canım :KK50:

ben iyiyim, evde yalnızım, incir reçeli varmış tv de denk geldim yine, tahminimce birazdan ağlamaya başlarım yine :KK14::KK14:

bolca meyve falan yesen, ilaç kullanamıyosun ya doğal vitamin iyi gelir belki :44: bide bolca dinlen, kendini zora sokma hiçbişey için de daha kötü olma canım :KK50:

ben iyiyim, evde yalnızım, incir reçeli varmış tv de denk geldim yine, tahminimce birazdan ağlamaya başlarım yine :KK14::KK14:
yiyorum canım bol bol dinlenmeyede çalışıyorım ilaç olarak bitkisel ilaç alıyorum bi nevi gıda takviyesi umarım iyi gelir bende ilk izlediğim de ağlamıştım :KK5::KK5: neyse canım ben yatar iyi geceler sanda iyi seyirler:KK54::KK54::KK54::KK54:

yiyorum canım bol bol dinlenmeyede çalışıyorım ilaç olarak bitkisel ilaç alıyorum bi nevi gıda takviyesi umarım iyi gelir bende ilk izlediğim de ağlamıştım :KK5::KK5: neyse canım ben yatar iyi geceler sanda iyi seyirler:KK54::KK54::KK54::KK54:

ben 5. kere izliyorum sanırım ama yine ağlarım yine ağlarım :KK14::KK14:

sana iyi dinlenmeler güzel anne, tez vakitte iyileşirsin umarım :KK16: güzel kızçe ye de selamlar iyi uykular :KK3:

Sevgili kurbanım,
Dün sırf senin için 1,5 saat yol tepip Bilecik'e gittim..
Oğlum iki kere kustu hem de üstüme.Döndükten sonra da benim mide fena oldu:KK25:
Bir tanışalım,şu hediyeleşme sonlansın çok pis dalacağım sana:KK53:

Kuzuuuummm,sana çok güzel şeyler aldım.Eve gelince koydum masanın üstüne sevdim hepsini:21:
Seninle yazışmadık daha ama benim sana çok içim ısındı.İnşaallah beğenirsin demiyorum beğeneceğinden eminim aldıklarımı.(Ukala mıyım neyim:KK37:)
Yılbaşı topiğinde geranio'ya nasıl içim ısındıysa sana da öyle hislerim.Bir kız kardeş daha edindim galiba.:KK16:

yaşasın Hülya Abla gelmişşş :KK76::KK76:

hediyelerini anlatıp beni kıskandırmış bide :KK47: ben değilim iştee ben değilimm :KK14::KK14:

Laptoptan da yazamıyorum arkadaş, şu velet bir uyusa da bilgisayara geçsem..
hu huuu kimse var mı?:KK3:

yaşasın Hülya Abla gelmişşş :KK76::KK76:

hediyelerini anlatıp beni kıskandırmış bide :KK47: ben değilim iştee ben değilimm :KK14::KK14:

Selam fıstık..Daha anlatmadım ki.Anlatsam çok pis kıskanırsın:KK33:
Daha çok çekiliş yaparız kısmetse.Çekilişe ne gerek var kuzu? Hediyeleşiriz aramızda.:KK33::KK76:

Laptoptan da yazamıyorum arkadaş, şu velet bir uyusa da bilgisayara geçsem..
hu huuu kimse var mı?:KK3:

ben varım ben ben beennnnnn :KK52::KK52:

Selam fıstık..Daha anlatmadım ki.Anlatsam çok pis kıskanırsın:KK33:
Daha çok çekiliş yaparız kısmetse.Çekilişe ne gerek var kuzu? Hediyeleşiriz aramızda.:KK33::KK76:

anlatsana abla neler aldın kurbanına :KK33:

şimdi zaten yaza merhaba çekilişi yapacagız yaa, o bittikten sonra da 6 haziran nurdan ın doğum günü çekilişi yapalım herkes bana hediye yollasın nasıl fikir :KK53::KK53:

ben varım ben ben beennnnnn :KK52::KK52:

anlatsana abla neler aldın kurbanına :KK33:

şimdi zaten yaza merhaba çekilişi yapacagız yaa, o bittikten sonra da 6 haziran nurdan ın doğum günü çekilişi yapalım herkes bana hediye yollasın nasıl fikir :KK53::KK53:

Anlatmam sürpriz:KK23:
Vayy akıla gel..Yaza merhaba ne yav? Haberim yok:44: 6 Haziran Nurdan'ın doğumgünü olayı süpermiş.Bak bu KK'nü sallar :KK52:
Bu arada yaşasın oğlanı kandırdım laptopa geçti, hu huuuu:KK8:

Anlatmam sürpriz:KK23:
Vayy akıla gel..Yaza merhaba ne yav? Haberim yok:44: 6 Haziran Nurdan'ın doğumgünü olayı süpermiş.Bak bu KK'nü sallar :KK52:
Bu arada yaşasın oğlanı kandırdım laptopa geçti, hu huuuu:KK8:

vay kandırıkçı anne vayy :KK53::KK53:

nisan sonu gibi yaza merhaba çekilişi yapacaz abla, yoksa tee yılbaşını beklememız lazım çok koparız o zaman :KK17: işte o biter benim doğum günüm başlar falan derken geçer gider günler :KK36:

vay kandırıkçı anne vayy :KK53::KK53:

nisan sonu gibi yaza merhaba çekilişi yapacaz abla, yoksa tee yılbaşını beklememız lazım çok koparız o zaman :KK17: işte o biter benim doğum günüm başlar falan derken geçer gider günler :KK36:

Senin doğumgününü kutladıktan sonra da sözlenirsin falan onu kutlarız,nişandı düğündü çocuktu derken öyle geçer gider günler değil mi?:KK36:

Senin doğumgününü kutladıktan sonra da sözlenirsin falan onu kutlarız,nişandı düğündü çocuktu derken öyle geçer gider günler değil mi?:KK36:

yaa benim düğüm günümden önce sözümü kutlayalım noluurrr :KK14::KK14::KK14: sonra doğum günüm, sonra da düğünüm :21: çocuk için daha hemen niyetim yok o araya başka kutlanacak şeyler alabiliriz :KK8:

yaa benim düğüm günümden önce sözümü kutlayalım noluurrr :KK14::KK14::KK14: sonra doğum günüm, sonra da düğünüm :21: çocuk için daha hemen niyetim yok o araya başka kutlanacak şeyler alabiliriz :KK8:

Tamam işte sen ayarlar bize haber verirsin ama hepsini arka arkaya koyma ki sana hediye alabilelim değil mi?:KK37:

Tamam işte sen ayarlar bize haber verirsin ama hepsini arka arkaya koyma ki sana hediye alabilelim değil mi?:KK37:

ya işte nisan gibi söz olsa, haziran da doğumgünüm, ekimde de düğünüm :KK37: bence yeterince aralık var ya zorlanmadan benim hediyelerimi alabilirsiniz :KK37:

Tünaydıınnnn :KK3::KK3:

Keşke tanışsaymışık :KK14: Efkarlandım şimdi bak :KK14:
Nasip kuzum..İş dolayısıyla mı Bilecik'teydiniz?
seni eledi miydim bilmiyom ama şuan eledim ablacım :KK1:
:KK14: Başka bahara fıstık..
Kızlar şimdi geldik eve,hastaneye gittik.:KK50:
Fenalaştım,çok korktum..
Serum takıldı,bir de buhar verildi ciğerlerime.:KK50:
Şimdi daha iyiyim.
Siz nasılsınız?
Geçmiş olsun..:KK43:
kitap okuyor musunuz bakim kızlar
Oğlandan vakit buldukça..Sevgi uğruna yaptıklarımız'ı okuyorum Krıstın Hannah'ın kitabı.
debie macomber okumaya hiç fırsatım olmadı ama çok istedigim yazarlardan biri.

bu ara kristin hannah okuyorum ben. ondan önce de phillippa gregory e takmıştım :KK1:
:KK53: Akraba falan mıyız kuzum biz? Şu anda Krıstın Hannah'ın 'Sevgi uğruna yaptıklarımız' kitabını okuyorum.Ondan önce Debbie Macomber'in 'Küçük mucizeler Dükkanı' nı okumuştum.:26:
selam kılza rnasılsınız malum haftasonu kocişim geldi ve giremedim ama yine gitti ayrıldık yine :KK5::KK5::KK5: gider ayakta gribe yakalandım aaahhhh çok fenayımmmm :2::2:
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine de kızımıza da.:emir_bebek::nazar:

aa ne demek siz isteyin yeter :KK51:
:KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:

Oğlandan vakit buldukça..Sevgi uğruna yaptıklarımız'ı okuyorum Krıstın Hannah'ın kitabı.

:KK53: Akraba falan mıyız kuzum biz? Şu anda Krıstın Hannah'ın 'Sevgi uğruna yaptıklarımız' kitabını okuyorum.Ondan önce Debbie Macomber'in 'Küçük mucizeler Dükkanı' nı okumuştum.:26:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

sevgi uğruna yaptıklarımız muthiş bir kitaptır, ama gece yolu nu da çok tavsiye ederim :KK34: gerçi ben kristin hannah ın bütün kitaplarını tavsiye ederim sanırım, çok düzgün bir anlatımı var. her kitabının sonunda istemsizce akıyor gözyaşları :KK43::KK43:

istersen kitabın sonunu söyleyebilirim :KK33:

X