8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

benm sevgilim düz adam öle gönül almaktan anlamaz, iyi de kötü de dilindedir iştee anlatmaya çalışıyorum her doğru her yerde söylenmez diye ama nerdeeee

ayy yazıktır kocacıgınaa adamı sıcak yatagına götür kalmasın koltuk köşelerindee iyi geceler iyi uykular canım

düz müz çiçek almayı biliyor neticede

herkese iyi gecelerrrrrr,sabah erken kalkmalıyım yarın işim çok
künefede yapacam ...

düz müz çiçek almayı biliyor neticede

herkese iyi gecelerrrrrr,sabah erken kalkmalıyım yarın işim çok
künefede yapacam ...

çiçek almadı ki dahaa, özür dilemek yerine çiçek almayı tercih etti bir ara alacak yan i inşallahh

yarın için şimdiden kolay gelsin tatlım ellerine saglık görüşürüzz

Canım geçen dönem 16 krediyi ff yapınca tutuşuyosun böyle işte

Benimde var sayılmaz ki 10 kişi bilem yok listemde Oyun oynamak amacım zaten

hee senin durumlar baya karışıkmış o zamann ben aklına girmiyim o zaman kuzum sen bilirsinn dönem sonunda deme sonra bana sen ilk hafta derse gitme dedin de böyle oldu die

65 yaşında torunlu tanıdıgım bi teyzenınde var oldugunu duydugumda kendimi nasıl hissettim düşünün.

Of of fena olmuş :) 1,5 sene bende hiç kullanmadım sonra fake açtım bi sebepten ötürü o gün bu gündür oyun oynamak için kullanıyorum kendisini

Yok canım olur mu öyle şey :) Zaten kimse bu dönem aklıma giremez çalışkan öğrenci olucam artık yoksa benimki benimle evlenmekten vazgeçecek bekleyemem seni diye

Yok canım olur mu öyle şey :) Zaten kimse bu dönem aklıma giremez çalışkan öğrenci olucam artık yoksa benimki benimle evlenmekten vazgeçecek bekleyemem seni diye

o zaman sen işi sıkı tut yavrumm aman diyimm her gün doğru derseee

yaparsın sen yaparsınn yokse senin adam verecek sana ayarı

Yok yok kurban olurum ben ona yeterki kızmasın hemen bitiriveririm okulu ben :) Hasretten eriyip biticez sonunda bitmesi şart bu okulun

Canım bende kaçıyorum gözlerim kapanmaya başladı iyice iyi geceler tatlı rüyalar sanada yarın görüşürüz :)

hele ki böle bi motivasyonun varsa kesin biter bu okul ben güveniyorum sana

iyi geceler güzel uykular canımcım görüşürüzzz

ben yarın akşama kadar giremem belki, çarşıya gidecem ordan teyzemdir falan derken biraz işlerim var o sebeple sakın beni merak etmeyin tamam mı en geç akşam vakti sapasaglam buralarda olurum yine

katilcikim bana ulaşmak istersen whatsap ım her daim açık hiç çekinme yanii

herkese güzel günleerrr

Kızlar oğlanı uyuttum ben de yavaştan kaçayım iyi geceleriniz ve beraberinde iyi sabahlarınız olsun.Öpüyorum sizi.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar nasılsınızı
beni katili sanıp sulananlar olmuş kaç kere daha dicem biri sizin bacınızın annenizin katiline sulansa hoşuna gidermi
herkesin sevgululer günü ve sevgisizler günü kutlu olsun
banada 32sn bir video göndermiş. seviyorum onu
ahhh işte keşke senin gibi bi komşum olsaydı ablaa benden bekliyo bunlar herşeyi yaa

bağırsan sesini duyarım camiliden
yok face im.face kullanmayan sayılı türlerdenim ben sanırım
bende bende onlardanım

buraya uğrasanya pempe eşarbımıda taktım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…