8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Geçen hafta Ankara'daydım Pazar günü döndüm

Isiririm ben onu. Ne var onda ben gece 1.30 ta canim irmik helvası istedi diye helva kavuran bi insanim
Sen he de ben sana yol tarif ederim
Aynen ben de.Babasına bir tokat çarpti çaaattt diye.Hemen sonra bana döndü.'Anne, bak baba kızdı.' diyo.Eşek sıpası.2,5 yaşında benim fırlama.

biran evvel bulursun canım inşallah.
aman sen çalışma yaa...buraya vakıt ayıramazsın ,hem kim örecek

Benim karnim acikti yalnız kendime sütle gevrek hazırlayıp geliyorum

afiyet olsun kuzum

Geçen hafta Ankara'daydım Pazar günü döndüm

Aynen ben de.Babasına bir tokat çarpti çaaattt diye.Hemen sonra bana döndü.'Anne, bak baba kızdı.' diyo.Eşek sıpası.2,5 yaşında benim fırlama.

hep teget geçmişiz birimizi yaa

oyy seninki de tam benlik yaa, bayılıyorum hafif yaramaz ama akıllı erkek çocuklarına

bu bahsettigim çocuk anneme anane diyor, kendi öz ananesine annemin annesii o kadar bizim evin çocugu yanii bi de aramızda büyük bir aşk da var, gece sarılarak uyuyoruz falan ondan sebep heralde erkek çocuk hastasıyım ben onunla ömrümü geçirebilirim yaniii

Tamam anlastik kizlari ben alırım isirir minciklarim azicik popolarini

heehh öyle pay edeceksek jendi aramızda yeni anaokulumuz hayırlı ugurlu olsunn

biran evvel bulursun canım inşallah.
aman sen çalışma yaa...buraya vakıt ayıramazsın ,hem kim örecek

amin canım inşallahh

yaa ben örgüyü 2 güne bitirirm zatenn bir an önce çalışayımm evlenecez para lazım, bak sevgiller günü geldi geçiyor adama bi çöp alamadım

ayyy..kızlar çok bilmiş oluyor yaa...bizde öylemiydik acaba?
erkekler daha zavallı saf....

valla yeni nesil çok bilmiş bence diye tahmin ediyorum

teyzemin ikiz veletleri var biri kız biri erkek, aynı anada babada yetişme, erkek olana geçen gün yıldırım demirören le telefonla konuştum dedim inandı kız olan diyor ki arda amma salaksın yaa nurdan ablam kim yıldırım demirören i tanımak kim ulen dedim beni mi küçümsüyosun sen mi çok akıllısın, yoksa biriniz doğumda mı karıştı nedir bu fark yanii

Sabahın ilk yorumları....'Ayyy ne konuştunuz bu kadar ya oku oku bitmedi...'
'Ay kızlar amma kaynatmışsınız okuyamam şimdi sayfaları eee nasılsınız neler aldınız kurbanlarınıza?'
'Selam kızlar gece amma döktürmüşsünüz gündüz yoksunuz ama.' Bla,bla,bla...

Yıldırım Demirören kim la? Aha yılın safı.Kızın cevabı da kapak olsun bana...:18:

yaa eğlenceyi kaçırdılar ama onlarr ben isteyene özet geçerim yarın sabah

Yıldırım Demirören kim la? Aha yılın safı.Kızın cevabı da kapak olsun bana...:18:

aaa bizim güdüklerin bilmedigi şey yoktur vallaa yıldırım demirören de türkiye futbol federasyonu başkanı erkek olan kuzenime yıldırım demirören i arayıp maçın saatini değiştirmesini istedigimi ve onun da kabul ettigini söylemiştim de inanmıştı

Benden zeki çocuklarmış doğruya doğru
[/COLOR][/B]

Son düzenleme:
afiyet olsun kuzum

heehh öyle pay edeceksek jendi aramızda yeni anaokulumuz hayırlı ugurlu olsunn
Sağol şekerim telefon yetmedi kaptoba geçtim rahat yazmak için yemeğimi de aldım ohhh
bende acıktım ama sabah basküle basıp mutlu olmak istiyorum.su içeyim
Can boğazdan gelip gider derler ama ben yemeğe dayanamıyorum ya yemek için yaşayanlardanım resmen

Aynen takip etmek lazım

ilahi sende öreydin bu vakte kadar madem 2 çift çorap adama.

ay ikizler çok hoşuma gider ya..bizdede var 2side kız..1,5 2 yasında aynaya bakıp kendilerini diğer eşleri sanıp isimlerini söylerlerdi:)) bilmişler herşeyden haberleri var.4 yaşında ama maşallah benım bılmediğimi bilirler 2 yıla.
ikiz olmak garip bişey sanki...:44::44::44:

Benden zeki çocuklarmış doğruya doğru

öyle demeyelim deee çok bilmişler diyelim bence

ohh valla keyif sende şuann

yaa ben ona daha yılbaşından önce dedim ki sana kendi ellerimle atkı öreyim aşkımm bak havalar soğuk da gidiyor üşütmeyesin bogazını yok yaa benm kullandıgım tek atkı galatasaray atkısı örme boşuna dedi koca kafaa ona ben daha o laftan sonraa ip vermem bee bide çorap örecekmişim hiiçç işim olmazzz

bizimkiler tüp bebe oldugu için biri kız biri erkek bide benzemiyolar da ama ikiz bebegim olmasını isterdim sanırım, bi avaz da doğarlardı işte, bi avazda da büyürlerdi ohh tam benm gibi tembel işi

Bir an önce yatmam lazım aslında yarın okul var :44: Bi yandan diyorum ilk hafta bişi olmaz yarın hediyeyi yetiştirmem lazım pfff ne bilim...

Bir an önce yatmam lazım aslında yarın okul var :44: Bi yandan diyorum ilk hafta bişi olmaz yarın hediyeyi yetiştirmem lazım pfff ne bilim...

dersler başlamadıysa daha yarın gitme canım, hem hediye işini de halledersin aklından çıkar böylece, yoksa yarın bütün gün aklını kemirecek hediye işi

Kızçem facein var mı senin? isimden arattım bir sürü sonuç çıktı bulamadım

dersler başlamadıysa daha yarın gitme canım, hem hediye işini de halledersin aklından çıkar böylece, yoksa yarın bütün gün aklını kemirecek hediye işi

Tam başladı sayılmaz canım da ne bilim vicdan yaptım işte. Bu döenm sıkı tutmam lazım işi çünkü. Gerçi bu hafta performansım süperdi

örme kız örme.sevdiceğinin ördüğü atkı varken galatasay bile olsa olmaz okadarı...
bu adam koltukta uyuyor zavallı !!! gidip yatırayım bende yatayım bari.yoksa sabaha kadar kalıcam halıyle oda koltugun yastıklarıyla bütün halıne gelecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…