8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

zaten nisan sonu mayıs başı güzel olurr

evet evet harika olur
nisan ortası gibi aç sen konuyu

benim de hiç hareket etmeme yatmam lazım ilk günü, yoksa bikaç kere bayıldıgım bile oldu :26: hap içmeyi de her zaman istemiyorum ondan evde oldugum zamanlarda yatıyorum sadece hiç bişey yapmadan

ben hapsız yapamıyorum ya alışmam kötü oldu ama doktor önermişti ben daha 17 yaşında berfinin deyimiyle 'koklanmamış gül gonca iken'
o zamandan beri o şekilde kullanıyom malesef

benim de hiç hareket etmeme yatmam lazım ilk günü, yoksa bikaç kere bayıldıgım bile oldu :26: Hap içmeyi de her zaman istemiyorum ondan evde oldugum zamanlarda yatıyorum sadece hiç bişey yapmadan

evlenince dk hapı kullanırsanız ağrısız geçiyor ama biz 2013 gelimleri ard arda dk hapını bıraktık ağrılar devam ediyor

evlenince dk hapı kullanırsanız ağrısız geçiyor ama biz 2013 gelimleri ard arda dk hapını bıraktık ağrılar devam ediyor

bende kist vardı zaten öönceden 2 seneye yakın hap kullandım hem de koklanmamış gül gonca halimle o zaman daha iyiydi tabi agrılarım ama tedavi tamamlanınca bıraktım. bikaç aydır da nerdeyse 15 günde bir regl görüyorum ama doktora gittim bi sıkıntı yok dedi :44:

şimdi evlenmeyi bekliyorum yeniden hap kullanabilmek için nerdeyse gerçi o da yok kısırlık yapıyo diyolar yok zararlı diyolar, bi sürü kafa karıştırıcı iş yaa :44::44:

benim de hiç hareket etmeme yatmam lazım ilk günü, yoksa bikaç kere bayıldıgım bile oldu :26: hap içmeyi de her zaman istemiyorum ondan evde oldugum zamanlarda yatıyorum sadece hiç bişey yapmadan

Ben de çok kötü oluyordum, lisedeyken babam her ay okuldan alıp hastaneye götürüyordu. Sonra annem beni bi doktora götürdü, ilaç verdi doktor, 5-6 ay kullandım o ilacı, sonra eskisi kadar kötü olmamaya başladım.
Kusa kusa ölüyordum, hele sıcaklarda

bizim herbirimizde farklı etkisi oldu cnm o nedenle bir bir bıraktık eğer eş adayın korunursa içme dk hapını hiç başlama çünkü zararları olduğunu okuyoruz birde biz deneyimledikkızken pek yan etkisi olmuyor çünkü bende kullanmıştım ama evlenince anlaşılıyor yan etkileri

ben de kısa süre kullandım hapı gamzenin dediği gibi hepimiz bıraktık
hormon alıyosun vücuda sonuçta.. bi de benim yaş 28 oluyo artık.. ilerde sorun yaşamak istemiyom
böyle mutluyuz 2013 gelinleri

tamamdır nisan başında konuyu açarım, ortasına kadar katılanlar katılır tanıtım yapılır falan ondan sonra nisan sonunda hedaaayeler gönderilmeye başlanır

Ahahaha

Yazık diilmi ama bizeeee

tatlım her zaman ben olmayacam yanında koruyup kollayamam seni uyarmak için yapmıştım

O zaman benim dimi ? Buldum seni

kurbanım benimi buldu

Selam canım , ben senle hep ilgileniyorum ama bazen görmüyorsun sen

görmemişim aplaaa
birbirimize söz verelim hadi. bidaha asla birbirimizi görmemezlikten gelmicez diye cesaretin varmı aşka
yalan o geçmiyor anacım

saol özge yoksa kendimi tecavüz ettircektim

vuhuuuu süperrrrrr çekiliş nerde ben orda
ama mayıs 25 ile haziran 1 arası olmasın

neden evlilik yıl dönümünmü

ama ama ama beni berfo kandırdı saf duygularımla oynayıp suçuna alet etti

bana ne dediiiii

ama o teklif etti ben sadece numara verdim
affet beni

hain domdom
sen bana demedin mi senin vicdanın rahat etmez şimdi diye

Öyle deme, seneye küçülürüm büyük ihtimal

evet küçülürsün ama ben unuttum neyii alcağımı da seneyede giyceğini

Bilmiyorum seni affedebilir miyim

Hayallerimi yıktınız, duygularımla oynadınız. Affetmem çok zor olacak

büyüklük sende kalsa :26:

gamzeee güzel hatunn

benmm de eğer o günlerde yorulursam resmen tansiyonum düşüyor ve yığılıp kalıyorum bi kere babannemi hastaneye ziyarete gitmiştim de o zaman bayıldım, resmen tansiyonum alınamamış bi süre hemen serim vermişler falan o yuzden korkuyorum genelde evden çıkmamaya çalışıyorum, çalıştıgım zamanlarda da iş yerinde sandalyemden kalkmıyordum hiç

yani evlenmeden şimdi bişey diyemeyecem ama erkeklerin korunması da sıkıntı geliyor bana, ama hemen çocuk da istemiyorum, gerçi yaş da 30 a merdiven dayadı ama bilmiyorum yaa :44: evlenmeden derdi sardı beni

ben de kısa süre kullandım hapı gamzenin dediği gibi hepimiz bıraktık
hormon alıyosun vücuda sonuçta.. bi de benim yaş 28 oluyo artık.. ilerde sorun yaşamak istemiyom
böyle mutluyuz 2013 gelinleri

müstakbel 2014 gelini olarak tavsiylerinizi mutlaka dinleyecegim bayanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…