8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

benmm de eğer o günlerde yorulursam resmen tansiyonum düşüyor ve yığılıp kalıyorum :KK53: bi kere babannemi hastaneye ziyarete gitmiştim de o zaman bayıldım, resmen tansiyonum alınamamış bi süre :KK53: hemen serim vermişler falan :KK53: o yuzden korkuyorum genelde evden çıkmamaya çalışıyorum, çalıştıgım zamanlarda da iş yerinde sandalyemden kalkmıyordum hiç :KK50:

yani evlenmeden şimdi bişey diyemeyecem ama erkeklerin korunması da sıkıntı geliyor bana, ama hemen çocuk da istemiyorum, gerçi yaş da 30 a merdiven dayadı ama bilmiyorum yaa :44: evlenmeden derdi sardı beni :KK53:

müstakbel 2014 gelini olarak tavsiylerinizi mutlaka dinleyecegim bayanlar :KK16:

eş adayınla konuşursunuz cnm:KK34:o günler gelsinde:KK16:

tatlım her zaman ben olmayacam yanında koruyup kollayamam:KK20::KK20::KK20: seni uyarmak için yapmıştım :KK19::KK19:

kurbanım benimi buldu :KK24::KK24::KK24::KK24:

görmemişim aplaaa :KK43::KK43::KK43:
birbirimize söz verelim hadi. bidaha asla birbirimizi görmemezlikten gelmicez diye:KK52::KK52::KK52::KK52: cesaretin varmı aşka :KK23::KK23::KK23:

saol özge :KK54: yoksa kendimi tecavüz ettircektim:KK53::KK53:

neden evlilik yıl dönümünmü :KK19::KK19:

hain domdom :KK20::KK20::KK20:
sen bana demedin mi senin vicdanın rahat etmez şimdi diye :KK19::KK19::KK19:

evet küçülürsün :KK9::KK9::KK9: ama ben unuttum neyii alcağımı da seneyede giyceğini :KK9::KK9::KK9:

:KK43::KK43::KK43::KK43: büyüklük sende kalsa :26:

naynnnn gezmelere gidicez o tarihte :KK55:

benmm de eğer o günlerde yorulursam resmen tansiyonum düşüyor ve yığılıp kalıyorum :KK53: bi kere babannemi hastaneye ziyarete gitmiştim de o zaman bayıldım, resmen tansiyonum alınamamış bi süre :KK53: hemen serim vermişler falan :KK53: o yuzden korkuyorum genelde evden çıkmamaya çalışıyorum, çalıştıgım zamanlarda da iş yerinde sandalyemden kalkmıyordum hiç :KK50:

yani evlenmeden şimdi bişey diyemeyecem ama erkeklerin korunması da sıkıntı geliyor bana, ama hemen çocuk da istemiyorum, gerçi yaş da 30 a merdiven dayadı ama bilmiyorum yaa :44: evlenmeden derdi sardı beni :KK53:

müstakbel 2014 gelini olarak tavsiylerinizi mutlaka dinleyecegim bayanlar :KK16:

herzaman yardım ederiz canım :KK16:
bizim topiğe bile gel hatta orda herkes çok yardımsever çok iyi yürekli insanlar :KK69:
Bu seferlik affediyorum sizi :KK19: Ama bi daha uslu kızlar olun hem o zaman şirinleri bile görebilirsiniz :KK9::KK9:

bi daha uymucam bu berfoya söz :KK14:

herzaman yardım ederiz canım :KK16:
bizim topiğe bile gel hatta orda herkes çok yardımsever çok iyi yürekli insanlar :KK69:

bi daha uymucam bu berfoya söz :KK14:

çok teşekkür ederimm :KK16:

ama sizin topik 2013 de evlenenlerin topiği değil miii :KK17: ben evli değilim kii :KK17:

çok teşekkür ederimm :KK16:

ama sizin topik 2013 de evlenenlerin topiği değil miii :KK17: ben evli değilim kii :KK17:

berfo da geliyor oraya :KK9:
şaka bi yana 2014 gelinleri de var aramızda :KK16:
çok eskiden bi çatı altındaydık biz evlendik bu topiği açtık ama hiç kopmadık onlar da geliyor bizim topiğe :KK16:

berfo da geliyor oraya :KK9:
şaka bi yana 2014 gelinleri de var aramızda :KK16:
çok eskiden bi çatı altındaydık biz evlendik bu topiği açtık ama hiç kopmadık onlar da geliyor bizim topiğe :KK16:

o zaman beni yabancı görmezsiniz dimi bende geleyim bakayım evlilik hazırlıgı yapanlara evli olanlara falan neler oluyormuş :KK1::KK1:

berfo varsa ben de varım biz hemşehri sayılırız onunla :KK47:

Yaaa hediyelerin son gönderim tarihi ne, biriniz cevap veriiiin :KK52::KK52:

ayın 17 sinde başlıyoruz şekerim 1 hafta içerisinde gönderecegiz işte n zaman uygun olursan :KK16:

o zaman beni yabancı görmezsiniz dimi bende geleyim bakayım evlilik hazırlıgı yapanlara evli olanlara falan neler oluyormuş :KK1::KK1:

berfo varsa ben de varım biz hemşehri sayılırız onunla :KK47:

ayın 17 sinde başlıyoruz şekerim 1 hafta içerisinde gönderecegiz işte n zaman uygun olursan :KK16:

Sağol tatlım :KK54:

X