8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çikonun bir Anneeem deyişi var ayyy içime sokasım gelıyor bırde cok guzel futbol oynuyor :) ben o ıbıbıklı beyaz papaglarıda cok sevıyorum ısmını bılmıyorum saf saf dans edıyorlar ya cok hosuma gıdıyor

günaydın kızlaaarr. nasılsınız bakalım? ayy ben çok uykusuzum valla utanmasam şimdi iş yerinde uyuklayacağım. :KK9::KK9:

ahh canım benim :KK1::KK1: gönül isterdi sana cici cici şeyler alayım ama gel gör ki hayat şartları. :KK1::KK1::KK1: başka denizlere yelken açtım ben :KK52::KK52::KK52:
O zaman katilimi söyle ya :KK70: hadi be :)
Kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr günaydınnnnn :21:

Biliyorsunuz bazı sebeplerden daha önce muhabbete katılamadım. Tam katılayım dedim, bu sefer de ev telefonum ve internetim arıza yaptı. 3 gündür ne çektim internetsiz :KK53: Telefonla da kolay olmuyor ne yazıkki takip etmek :KK31:

Şimdiiii, bir şey soracağım. Geraniocum ilk sayfada yazmamış. Arada muhabbette geçmiş yalnızca ve bu yüzden benim bilgim yok. Hediyeler içerisinde zorunlu olan şeyler neler? Yılbaşı çekilişinde çamaşır, çikolata ve mektup idi. Şimdi yine aynı mı?
Şekerim yazdım ben ilk mesaja ya ama
Ben kurbanıma seksi bir külot almıştım...:KK52:
Bugün avm ye gidip eksikleri tamamlayacağım...:KK16:
Ayy çok severim öyle seksi şeyleri bekar olsam da :) al al giyerim ben kendi kendime :KK70:
Küstüm seninle, duygularımla oynadın benim nasılda inanmıştım oysa :KK43:

Katilim bak gör beni ne hallere düşürdüler
:KK19:
Kiyamam sana ben sisssst kurbanimi uzmeyin sakin
:KK52::KK52::KK52::KK52: katil mi topluyon :KK53::KK53: benide yaz. benim kurbanımda koklanmamış gül gonca :KK33::KK33:
O zaman benim dimi ? Buldum seni :KK70:
paketlemede bitti geriye çikiletaaa ve mektup yazmak kaldııı sanırı p.tesi kargoya veririm:KK52::KK52:

Canim pazartesi gondersen ne zaman elimde olur ki :KK70:

X