8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

zaten nisan sonu mayıs başı güzel olurr :KK16:

evet evet harika olur :KK16:
nisan ortası gibi aç sen konuyu :KK1:

benim de hiç hareket etmeme yatmam lazım ilk günü, yoksa bikaç kere bayıldıgım bile oldu :26: hap içmeyi de her zaman istemiyorum ondan evde oldugum zamanlarda yatıyorum sadece hiç bişey yapmadan :KK43:

ben hapsız yapamıyorum ya alışmam kötü oldu ama doktor önermişti ben daha 17 yaşında berfinin deyimiyle 'koklanmamış gül gonca iken' :KK1:
o zamandan beri o şekilde kullanıyom malesef

benim de hiç hareket etmeme yatmam lazım ilk günü, yoksa bikaç kere bayıldıgım bile oldu :26: Hap içmeyi de her zaman istemiyorum ondan evde oldugum zamanlarda yatıyorum sadece hiç bişey yapmadan :KK43:

evlenince dk hapı kullanırsanız ağrısız geçiyor ama biz 2013 gelimleri ard arda dk hapını bıraktık ağrılar devam ediyor:KK31:

ben hapsız yapamıyorum ya alışmam kötü oldu ama doktor önermişti ben daha 17 yaşında berfinin deyimiyle 'koklanmamış gül gonca iken' :KK1:

evlenince dk hapı kullanırsanız ağrısız geçiyor ama biz 2013 gelimleri ard arda dk hapını bıraktık ağrılar devam ediyor:KK31:

bende kist vardı zaten öönceden 2 seneye yakın hap kullandım hem de koklanmamış gül gonca halimle :KK1: o zaman daha iyiydi tabi agrılarım ama tedavi tamamlanınca bıraktım. bikaç aydır da nerdeyse 15 günde bir regl görüyorum :KK50: ama doktora gittim bi sıkıntı yok dedi :44:

şimdi evlenmeyi bekliyorum yeniden hap kullanabilmek için nerdeyse :KK1: gerçi o da yok kısırlık yapıyo diyolar yok zararlı diyolar, bi sürü kafa karıştırıcı iş yaa :44::44:

benim de hiç hareket etmeme yatmam lazım ilk günü, yoksa bikaç kere bayıldıgım bile oldu :26: hap içmeyi de her zaman istemiyorum ondan evde oldugum zamanlarda yatıyorum sadece hiç bişey yapmadan :KK43:

Ben de çok kötü oluyordum, lisedeyken babam her ay okuldan alıp hastaneye götürüyordu. Sonra annem beni bi doktora götürdü, ilaç verdi doktor, 5-6 ay kullandım o ilacı, sonra eskisi kadar kötü olmamaya başladım.
Kusa kusa ölüyordum, hele sıcaklarda :KK14:

bende kist vardı zaten öönceden 2 seneye yakın hap kullandım hem de koklanmamış gül gonca halimle :KK1: o zaman daha iyiydi tabi agrılarım ama tedavi tamamlanınca bıraktım. bikaç aydır da nerdeyse 15 günde bir regl görüyorum :KK50: ama doktora gittim bi sıkıntı yok dedi :44:

şimdi evlenmeyi bekliyorum yeniden hap kullanabilmek için nerdeyse :KK1: gerçi o da yok kısırlık yapıyo diyolar yok zararlı diyolar, bi sürü kafa karıştırıcı iş yaa :44::44:

bizim herbirimizde farklı etkisi oldu cnm o nedenle bir bir bıraktık eğer eş adayın korunursa içme dk hapını hiç başlama çünkü zararları olduğunu okuyoruz birde biz deneyimledik:KK9:kızken pek yan etkisi olmuyor çünkü bende kullanmıştım ama evlenince anlaşılıyor yan etkileri:KK31:

ben de kısa süre kullandım hapı gamzenin dediği gibi hepimiz bıraktık
hormon alıyosun vücuda sonuçta.. bi de benim yaş 28 oluyo artık.. ilerde sorun yaşamak istemiyom
böyle mutluyuz 2013 gelinleri :KK1:

tamamdır nisan başında konuyu açarım, ortasına kadar katılanlar katılır tanıtım yapılır falan ondan sonra nisan sonunda hedaaayeler gönderilmeye başlanır:KK16:

Ahahaha :KK52:

Yazık diilmi ama bizeeee

tatlım her zaman ben olmayacam yanında koruyup kollayamam:KK20::KK20::KK20: seni uyarmak için yapmıştım :KK19::KK19:

O zaman benim dimi ? Buldum seni :KK70:

kurbanım benimi buldu :KK24::KK24::KK24::KK24:

Selam canım , ben senle hep ilgileniyorum ama bazen görmüyorsun sen :KK34:

görmemişim aplaaa :KK43::KK43::KK43:
birbirimize söz verelim hadi. bidaha asla birbirimizi görmemezlikten gelmicez diye:KK52::KK52::KK52::KK52: cesaretin varmı aşka :KK23::KK23::KK23:
yalan o :KK23: geçmiyor anacım :KK9:

saol özge :KK54: yoksa kendimi tecavüz ettircektim:KK53::KK53:

vuhuuuu süperrrrrr çekiliş nerde ben orda :KK55:
ama mayıs 25 ile haziran 1 arası olmasın:KK9:

neden evlilik yıl dönümünmü :KK19::KK19:

ama ama ama beni berfo kandırdı :KK14: saf duygularımla oynayıp suçuna alet etti :KK14:

bana ne dediiiii :KK30:

ama o teklif etti :KK14: ben sadece numara verdim :KK14:
affet beni :KK14:

hain domdom :KK20::KK20::KK20:
sen bana demedin mi senin vicdanın rahat etmez şimdi diye :KK19::KK19::KK19:

Öyle deme, seneye küçülürüm büyük ihtimal :KK9:

evet küçülürsün :KK9::KK9::KK9: ama ben unuttum neyii alcağımı da seneyede giyceğini :KK9::KK9::KK9:

Bilmiyorum seni affedebilir miyim :KK50:

Hayallerimi yıktınız, duygularımla oynadınız. Affetmem çok zor olacak :KK53:

:KK43::KK43::KK43::KK43: büyüklük sende kalsa :26:

bizim herbirimizde farklı etkisi oldu cnm o nedenle bir bir bıraktık eğer eş adayın korunursa içme dk hapını hiç başlama çünkü zararları olduğunu okuyoruz birde biz deneyimledik:KK9:kızken pek yan etkisi olmuyor çünkü bende kullanmıştım ama evlenince anlaşılıyor yan etkileri:KK31:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:gamzeee :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: güzel hatunn :KK3::KK3::KK3::KK3:

Ben de çok kötü oluyordum, lisedeyken babam her ay okuldan alıp hastaneye götürüyordu. Sonra annem beni bi doktora götürdü, ilaç verdi doktor, 5-6 ay kullandım o ilacı, sonra eskisi kadar kötü olmamaya başladım.
Kusa kusa ölüyordum, hele sıcaklarda :KK14:

benmm de eğer o günlerde yorulursam resmen tansiyonum düşüyor ve yığılıp kalıyorum :KK53: bi kere babannemi hastaneye ziyarete gitmiştim de o zaman bayıldım, resmen tansiyonum alınamamış bi süre :KK53: hemen serim vermişler falan :KK53: o yuzden korkuyorum genelde evden çıkmamaya çalışıyorum, çalıştıgım zamanlarda da iş yerinde sandalyemden kalkmıyordum hiç :KK50:

yani evlenmeden şimdi bişey diyemeyecem ama erkeklerin korunması da sıkıntı geliyor bana, ama hemen çocuk da istemiyorum, gerçi yaş da 30 a merdiven dayadı ama bilmiyorum yaa :44: evlenmeden derdi sardı beni :KK53:

ben de kısa süre kullandım hapı gamzenin dediği gibi hepimiz bıraktık
hormon alıyosun vücuda sonuçta.. bi de benim yaş 28 oluyo artık.. ilerde sorun yaşamak istemiyom
böyle mutluyuz 2013 gelinleri :KK1:

müstakbel 2014 gelini olarak tavsiylerinizi mutlaka dinleyecegim bayanlar :KK16:

X