8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çok isterdim yavrucum hatta bugun çarşıya gitme gibi bir planım da vardı fakat benm regl dönemleri biraz sıkıntılı geçiyor, karın ağrısından büküldüm kaldım, tansiyon problemim de oluyor biraz, fenalaşabiliyorum :KK17: o yuzden gelemem kuzum :KK17: yoksa senden meslek sırlarını almak için uçarak koşarak gelebilirdim :KK55:

benimkide öyle geçiyor :KK50::KK50::KK50: evlenince geçer diyolar :KK9::KK9: en son kendime tecavuz ettircem :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

uçarak koşarak deilde :KK53: hülya koçyiğit gibi yandan koşman yeterli :KK9::KK9:

o kadar katil aday adayımsın dedimm, seni bagrıma bastım, bit günden bir güne bana canım demedinnn :KK20::KK20: sen benim katilim değilsin ben anladım artıkk, seni de eledim ben, artık katilim değilsinn :KK19:

Ama o benim ikiz kardeşim gibi..:KK17:
Ayrıca sana canım demiyorum kuzummm diyorum,hıhhh.:KK19::KK20:

benimkide öyle geçiyor :KK50::KK50::KK50: evlenince geçer diyolar :KK9::KK9: en son kendime tecavuz ettircem :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

uçarak koşarak deilde :KK53: hülya koçyiğit gibi yandan koşman yeterli :KK9::KK9:

çatlak yaaaa :KK52::KK52::KK52: ahaa emraha bu durumu desem acaba benlen erkenden evlenir mii :KK23::KK23: gerçi benim adet dönemi gelgitlerim yüzünden en sonunda şu yumurtalıklarını aldıralım varsın çocugumuz olmasın diyecek gibi geliyor ya neyseee :KK53::KK53:

boynuma fular takarım bide yavrumm onu savura savura gelirim yanına anlaştık mıııı :KK55:

Ama o benim ikiz kardeşim gibi..:KK17:
Ayrıca sana canım demiyorum kuzummm diyorum,hıhhh.:KK19::KK20:

hiç de demiyosun işteee, bana hiç canım gelmiş demedin şimdiye kadar :KK14::KK14: benim katilim beni sevdigin söylemişti sen sevmiyosun beni kandırdınn :KK14::KK14:

Canımmmmm gelmiş..:KK16:

İşte gidiyorum :KK24::KK24::KK24::KK24:Birşey demeden :KK24::KK24::KK24: Arkamı dönmeden Şikayet etmeden:KK25::KK25::KK25::KK25: Hiçbirşey almadan (kargo almadan) Birşey vermeden (kargo göndermeden) Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum:KK43::KK43:

$2w4iq03.jpg

o kadar katil aday adayımsın dedimm, seni bagrıma bastım, bit günden bir güne bana canım demedinnn :KK20::KK20: sen benim katilim değilsin ben anladım artıkk, seni de eledim ben, artık katilim değilsinn :KK19:

haklısın naz :KK43::KK43: en popüler katil adayım yaptım. koydumda yılan ay yazamicam

Son düzenleme:
çatlak yaaaa :KK52::KK52::KK52: ahaa emraha bu durumu desem acaba benlen erkenden evlenir mii :KK23::KK23: gerçi benim adet dönemi gelgitlerim yüzünden en sonunda şu yumurtalıklarını aldıralım varsın çocugumuz olmasın diyecek gibi geliyor ya neyseee :KK53::KK53:

boynuma fular takarım bide yavrumm onu savura savura gelirim yanına anlaştık mıııı :KK55:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: evlensin erken:KK8::KK8::KK8:
aldırma yahu aman rabbim hepimizi sağlıklı bebişler versin:KK9:

bende katılmak istiyorum arkadaşlar.....:)))
Çekiliş suresi gecti maalesef , önümüzdeki hafta hediyeler gönderilecek . Bir daha ki çekilişe buluşuruz umarım :KK16:
Canımmmmm gelmiş..:KK16:
Canım benim nasılsın , keyifler nasıl :KK16::KK54:
kiskanmayalim lutfen , bizim aramızda özel bağ var :KK34:

Çekiliş suresi gecti maalesef , önümüzdeki hafta hediyeler gönderilecek . Bir daha ki çekilişe buluşuruz umarım :KK16:

Canım benim nasılsın , keyifler nasıl :KK16::KK54:

kiskanmayalim lutfen , bizim aramızda özel bağ var :KK34:

Çok şükür iyiyim canım,kahve yaptım içiyorum.
Kahvem bitince yemek yapıp alışverişe çıkıcam.
Sen nasılsın?

X