8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

günaydıınnnn günaydıınnn günayydddıınnnnn :21::21::21::21:

bu sabaha çok fena bir karın ağrısıyla uyandım, kurbancıkıma hediye bakmak için çarşıya çıkacaktım fekatt bugun eğer dışarı çıkarsam bayılma riskim var benim :KK17: o sebeple bugun de ertelendi malesef :KK50: neyseki daha hediyelerin gönderilmesi için çokça zaman var o zamana kadar halledecegim inşallahh :KK16:

benim kurbancıkım pek bi isyanda benim katilim kim die :KK53: gerçi herkesin kurbanı isyanda :KK53: ve benmki benden hiç şüphelenmiyor bunu fark ettim, iyi olmuş :21::21: gerçi tam olarak beklentilerini karşılayamayabilirim ama keşke buraya çok girse de benm kötü biri olmadıgımı anlasa, o zaman belki beklentileri tam olarak karşılanmazsa üzülmez :KK43::KK43:

şimdi geçmişe laf yetiştirme zamanııı :KK55::KK55:

özge derken :KK53: mesajını alıntıladığın kişi gamze :KK53: bi özge benim bi de sefimli adlı arkadaşımız özge :KK9:

bılıyorum melındacım yanlıslıkla gamzenın mesajını alıntılamısım :))) Sefımlıyı tanıyorum zaten kankam o benım aynı sehırde 15 dakıkalık uzaklıktayım bulusuruz zaten arada :) senınde ısmın ozgeymıs bılmıyordum :)

Bilmem ki katilin miyim acep :KK33:
Bilirsin bilirsin :KK53: hadi söyle de rahatlayayım bende buluşanlar gibi
ben seni şüpheli listemden çıkardım :KK1:
sen istersen ekle istersen öyle çizik kalayım :KK53: yorum yoookkkk :KK9:
Aaa şüphe gitti hersey bitti diyosun yani :44:

ilk önce yine bi tırstım bu berfo acaba başka bi tel buldu yine muzurluk mu yapıyo diye :KK9:
ama gerçekten katilimmiş :KK16:
bu arada yanlışlıkla ipucu verdi katilim ve listemdeki bi sürü kişiyi sildim sayesinde :KK9:
1 kişi kaldı listemde :KK53: bi de uğramayanlar var
İpucu neydi peki canım :26:

bılıyorum melındacım yanlıslıkla gamzenın mesajını alıntılamısım :))) Sefımlıyı tanıyorum zaten kankam o benım aynı sehırde 15 dakıkalık uzaklıktayım bulusuruz zaten arada :) senınde ısmın ozgeymıs bılmıyordum :)

benle de kanka ol :KK19: ben de özgeyim :KK19: beni de sev :KK52:

Bilirsin bilirsin :KK53: hadi söyle de rahatlayayım bende buluşanlar gibi

Aaa şüphe gitti hersey bitti diyosun yani :44:

İpucu neydi peki canım :26:

sen çalışmıyodun di mi şuan için :26: öyle yazıyodu tanıtımındaaaa
ğer çalışmaya başladıysan bilemicem :KK19: belki yine listeme girebilirsin :KK9:

günaydıınnnn günaydıınnn günayydddıınnnnn :21::21::21::21:

bu sabaha çok fena bir karın ağrısıyla uyandım, kurbancıkıma hediye bakmak için çarşıya çıkacaktım fekatt bugun eğer dışarı çıkarsam bayılma riskim var benim :KK17: o sebeple bugun de ertelendi malesef :KK50: neyseki daha hediyelerin gönderilmesi için çokça zaman var o zamana kadar halledecegim inşallahh :KK16:

benim kurbancıkım pek bi isyanda benim katilim kim die :KK53: gerçi herkesin kurbanı isyanda :KK53: ve benmki benden hiç şüphelenmiyor bunu fark ettim, iyi olmuş :21::21: gerçi tam olarak beklentilerini karşılayamayabilirim ama keşke buraya çok girse de benm kötü biri olmadıgımı anlasa, o zaman belki beklentileri tam olarak karşılanmazsa üzülmez :KK43::KK43:

şimdi geçmişe laf yetiştirme zamanııı :KK55::KK55:

cok gecmis olsun canım , üşüttün mü . Dikkat et kendine .

günaydın kızlar hayırlı sabahlar nasılsınız :KK16::KK16:

burası neden böyle oldu. hiç katilim beni merak etmiyo :KK25::KK25::KK25::KK25:
kurbanım desen kızgınım ona zaten :KK19::KK19::KK19::KK19:

yes muşa gidicem haftaya çarşamba..
sanırsam gelirce görüşcez. ama görüşelim ya :KK23::KK23::KK23:

sanma bir başkası yerimi alır.. gelenler gideni elbet aratır :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

evet ulaşırım sana öyle. ama buralarda söylem beraketi kaçmasın :KK52:

bende katılıyorum sana :KK19::KK19:

aayyhh................senmısın benım sevımlı katılımm....:KK9::KK9:
kendini ele verdin ya kııızz...ben senı bekar sanıyodum hep.evlımısın kı benı mı kandırdın bakem:KK5:

Günaydın kızlarrrr hayırlı sabahlarrr :KK16:

valla bende hiç sevmem 2-3 kere yaptım birinde gömleğimi yaktım beceremediğim tek şey ütü..o yüzden evlenmeden önce anlaştım ütü yapamam ben bil diye :KK1: eşime 10 tane gömlek aldık 2 haftada bir ütülüyo kendi gömleklerini :86: ben zaten ütü istemeyen şeyler alıyorum bi kaç gömleğimi de arada ona kaktırıyorum onlarıda ütülüyo :KK33:

valla benm mustakbel adayım pek ütü yapacak birine benzemiyor sanırım ütü işi benm ellerimden öpecek :KK14: neyse ki şimdilik görünen öle iş adamı gibi bişey olmayacagı için çok gömleklik bi durum yok kolayca ütülerim geçer artk :KK37:

[/QUOTE]

olur bebek sen git gel ben seni burada bekliyor olacagım :KK34:

hatun bu arada senin keçe bardak altlıkları baya popülero lmuş :KK1: nasıl yapılıyo bana da öğretsen olmaz mıı :KK17::KK17:

Ben kurbanıma seksi bir külot almıştım...:KK52:
Bugün avm ye gidip eksikleri tamamlayacağım...:KK16:

ooo tam çeyize koymalık o zaman :KK23::KK23:

valla benm mustakbel adayım pek ütü yapacak birine benzemiyor sanırım ütü işi benm ellerimden öpecek :KK14: neyse ki şimdilik görünen öle iş adamı gibi bişey olmayacagı için çok gömleklik bi durum yok kolayca ütülerim geçer artk :KK37:

olur bebek sen git gel ben seni burada bekliyor olacagım :KK34:

hatun bu arada senin keçe bardak altlıkları baya popülero lmuş :KK1: nasıl yapılıyo bana da öğretsen olmaz mıı :KK17::KK17:

ooo tam çeyize koymalık o zaman :KK23::KK23:[/QUOTE]

Valla onu bilemem,çeyize mi koyarsınız yoksa günlük mü kullanırsınız..:KK14:

X