8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende seni bende seni :KK14::KK14:

seni alıntılamaya çalışırken alıntıyı bozmuşum sana msj gitmemiştir diye msj ımı ilk elden ileteyim dedimm :KK53::KK53:

hatun sen muşa git gel beni burda bekliyor olacagım :KK14: ama şu keçeden bardak altlıgı nasıl yapıyosun yaa onu bi deyiversene hele :KK33:

seni alıntılamaya çalışırken alıntıyı bozmuşum sana msj gitmemiştir diye msj ımı ilk elden ileteyim dedimm :KK53::KK53:

hatun sen muşa git gel beni burda bekliyor olacagım :KK14: ama şu keçeden bardak altlıgı nasıl yapıyosun yaa onu bi deyiversene hele :KK33:

:KK57::KK57::KK57: seni aşkla bekliyor olacağım dicektin :KK57::KK57::KK57: :KK52::KK52::KK52:
keçeyide SÜLEMEM meslek sırrı :KK14::KK14::KK14:

:KK57::KK57::KK57: seni aşkla bekliyor olacağım dicektin :KK57::KK57::KK57: :KK52::KK52::KK52:
keçeyide SÜLEMEM meslek sırrı :KK14::KK14::KK14:

tamam yaa seni aşkla bekleyecem sözzz amaa sen yine de bi deyiver hele nasıl yapıyosun malzemeleri nerden aldın onu de bari bak yabancı sayılmayız sen ordan bagırsan ben burdan duyarımm :KK19::KK19:

tamam yaa seni aşkla bekleyecem sözzz amaa sen yine de bi deyiver hele nasıl yapıyosun malzemeleri nerden aldın onu de bari bak yabancı sayılmayız sen ordan bagırsan ben burdan duyarımm :KK19::KK19:

bigün gelsene buraya hatta şimdi çıkıp gelsene..
bunları burada anlatamam :KK53::KK53::KK53::KK53:

bigün gelsene buraya hatta şimdi çıkıp gelsene..
bunları burada anlatamam :KK53::KK53::KK53::KK53:

çok isterdim yavrucum hatta bugun çarşıya gitme gibi bir planım da vardı fakat benm regl dönemleri biraz sıkıntılı geçiyor, karın ağrısından büküldüm kaldım, tansiyon problemim de oluyor biraz, fenalaşabiliyorum :KK17: o yuzden gelemem kuzum :KK17: yoksa senden meslek sırlarını almak için uçarak koşarak gelebilirdim :KK55:

o zaman senle yollarımız ayrılmak zorunda :KK14: :KK14:
Kurban - katil iliskimiz tamamen bitti yani :KK43:Çizik mı attık .
üşütmekten değil de canım aylık her kadının başına gelen şeyden diyelim :KK17::KK17: benm ki biraz daha sancılı geçiyor ve tansiyonumu da etkiliyor özellikle ilk günü :KK17::KK17:
Anladım canım ya gecmis olsun , sıcak tut kendini .

yaniii eğer seksi donsa çeyize koyarım şimdi kullanıp boşa gitmesin evlenince işe yararr :KK23::KK23::KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X