8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

cok gecmis olsun canım , üşüttün mü . Dikkat et kendine .

üşütmekten değil de canım aylık her kadının başına gelen şeyden diyelim benm ki biraz daha sancılı geçiyor ve tansiyonumu da etkiliyor özellikle ilk günü

bende seni bende seni

seni alıntılamaya çalışırken alıntıyı bozmuşum sana msj gitmemiştir diye msj ımı ilk elden ileteyim dedimm

hatun sen muşa git gel beni burda bekliyor olacagım ama şu keçeden bardak altlıgı nasıl yapıyosun yaa onu bi deyiversene hele

seni aşkla bekliyor olacağım dicektin
keçeyide SÜLEMEM meslek sırrı

seni aşkla bekliyor olacağım dicektin
keçeyide SÜLEMEM meslek sırrı

tamam yaa seni aşkla bekleyecem sözzz amaa sen yine de bi deyiver hele nasıl yapıyosun malzemeleri nerden aldın onu de bari bak yabancı sayılmayız sen ordan bagırsan ben burdan duyarımm

tamam yaa seni aşkla bekleyecem sözzz amaa sen yine de bi deyiver hele nasıl yapıyosun malzemeleri nerden aldın onu de bari bak yabancı sayılmayız sen ordan bagırsan ben burdan duyarımm

bigün gelsene buraya hatta şimdi çıkıp gelsene..
bunları burada anlatamam

bigün gelsene buraya hatta şimdi çıkıp gelsene..
bunları burada anlatamam

çok isterdim yavrucum hatta bugun çarşıya gitme gibi bir planım da vardı fakat benm regl dönemleri biraz sıkıntılı geçiyor, karın ağrısından büküldüm kaldım, tansiyon problemim de oluyor biraz, fenalaşabiliyorum o yuzden gelemem kuzum yoksa senden meslek sırlarını almak için uçarak koşarak gelebilirdim

o zaman senle yollarımız ayrılmak zorunda
Kurban - katil iliskimiz tamamen bitti yani Çizik mı attık .
üşütmekten değil de canım aylık her kadının başına gelen şeyden diyelim benm ki biraz daha sancılı geçiyor ve tansiyonumu da etkiliyor özellikle ilk günü
Anladım canım ya gecmis olsun , sıcak tut kendini .

yaniii eğer seksi donsa çeyize koyarım şimdi kullanıp boşa gitmesin evlenince işe yararr

Kurban - katil iliskimiz tamamen bitti yani Çizik mı attık .

Anladım canım ya gecmis olsun , sıcak tut kendini .

teşekkür ederim canım benim, sarındım battaniyeye zaten bugun biraz zorlar ama yarına bişeyim kalmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…