8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

günaydıınnnn günaydıınnn günayydddıınnnnn

bu sabaha çok fena bir karın ağrısıyla uyandım, kurbancıkıma hediye bakmak için çarşıya çıkacaktım fekatt bugun eğer dışarı çıkarsam bayılma riskim var benim o sebeple bugun de ertelendi malesef neyseki daha hediyelerin gönderilmesi için çokça zaman var o zamana kadar halledecegim inşallahh

benim kurbancıkım pek bi isyanda benim katilim kim die gerçi herkesin kurbanı isyanda ve benmki benden hiç şüphelenmiyor bunu fark ettim, iyi olmuş gerçi tam olarak beklentilerini karşılayamayabilirim ama keşke buraya çok girse de benm kötü biri olmadıgımı anlasa, o zaman belki beklentileri tam olarak karşılanmazsa üzülmez

şimdi geçmişe laf yetiştirme zamanııı

özge derken mesajını alıntıladığın kişi gamze bi özge benim bi de sefimli adlı arkadaşımız özge

bılıyorum melındacım yanlıslıkla gamzenın mesajını alıntılamısım :))) Sefımlıyı tanıyorum zaten kankam o benım aynı sehırde 15 dakıkalık uzaklıktayım bulusuruz zaten arada :) senınde ısmın ozgeymıs bılmıyordum :)

Bilmem ki katilin miyim acep
Bilirsin bilirsin hadi söyle de rahatlayayım bende buluşanlar gibi
ben seni şüpheli listemden çıkardım
sen istersen ekle istersen öyle çizik kalayım yorum yoookkkk
Aaa şüphe gitti hersey bitti diyosun yani :44:

İpucu neydi peki canım :26:

benle de kanka ol ben de özgeyim beni de sev

Bilirsin bilirsin hadi söyle de rahatlayayım bende buluşanlar gibi

Aaa şüphe gitti hersey bitti diyosun yani :44:

İpucu neydi peki canım :26:

sen çalışmıyodun di mi şuan için :26: öyle yazıyodu tanıtımındaaaa
ğer çalışmaya başladıysan bilemicem belki yine listeme girebilirsin

cok gecmis olsun canım , üşüttün mü . Dikkat et kendine .

aayyhh................senmısın benım sevımlı katılımm....
kendini ele verdin ya kııızz...ben senı bekar sanıyodum hep.evlımısın kı benı mı kandırdın bakem

valla benm mustakbel adayım pek ütü yapacak birine benzemiyor sanırım ütü işi benm ellerimden öpecek neyse ki şimdilik görünen öle iş adamı gibi bişey olmayacagı için çok gömleklik bi durum yok kolayca ütülerim geçer artk

yes muşa gidicem haftaya çarşamba..
sanırsam gelirce görüşcez. ama görüşelim ya
[/QUOTE]

olur bebek sen git gel ben seni burada bekliyor olacagım

hatun bu arada senin keçe bardak altlıkları baya popülero lmuş nasıl yapılıyo bana da öğretsen olmaz mıı

Ben kurbanıma seksi bir külot almıştım...
Bugün avm ye gidip eksikleri tamamlayacağım...

ooo tam çeyize koymalık o zaman

olur bebek sen git gel ben seni burada bekliyor olacagım

hatun bu arada senin keçe bardak altlıkları baya popülero lmuş nasıl yapılıyo bana da öğretsen olmaz mıı

ooo tam çeyize koymalık o zaman [/QUOTE]

Valla onu bilemem,çeyize mi koyarsınız yoksa günlük mü kullanırsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…