8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

perşembe akşam eğitim bittikten sonra istanbuldan yola çıkacak daa buraaya gelmesi en erkn 10 bu bulur, ben çıkamam ki o saattee :KK43::KK43: mona ya da yazdım yukarda bizde hep harettik ancak kavuşmaya çalışıyoruzi kahrolsun iş hayatı :KK47::KK47:

Yok mu ufukta evlilik falan canım?

Dimi ? :KK17::KK17:

Oyyy.:KK5: Çok şükür bitmiş,benim herif de Ağustos ayında gidecek,kısa dönem.:KK24:

askerlik bir erkek için çok gerekli de biz bekleyenler için ne zor iş yahuu :KK47::KK47: afyonda şöför olarak yaptı benm paşa ona ragmen msj atamadıgı zaman bütün felaket senaryoları geçiyordu aklımdan :KK37:

yaa az kalmış gibi geliyo daa hem çok istiyorum hem çok korkuyorum :KK53::KK53:

sizin ne zaman kısmetse :KK16:

yuva kurmak kolay değil canım ama sevdiğine kavuşacaksin sonuçta :) maddi manevi büyük bi sorumluluk evlenmek.

Bizim daha 3 sene var gibi canım benim okulum bitecekte iş bulacam da evlenicez. Manevi olarak hazırız da maddiyat sıkıştırıyor biraz bizi.

Dimi ? :KK17::KK17:

Oyyy.:KK5: Çok şükür bitmiş,benim herif de Ağustos ayında gidecek,kısa dönem.:KK24:

Kıyamam Allah tez zamanda gidip gelmeyi nasib etsin canim sana da sabır versin Inşallah.

askerlik bir erkek için çok gerekli de biz bekleyenler için ne zor iş yahuu :KK47::KK47: afyonda şöför olarak yaptı benm paşa ona ragmen msj atamadıgı zaman bütün felaket senaryoları geçiyordu aklımdan :KK37:

Asker öğretmenlik olursa çok iyi olacak.:KK31: Ben de yakınına atanırsam hobaaa..:KK76::KK76:
yuva kurmak kolay değil canım ama sevdiğine kavuşacaksin sonuçta :) maddi manevi büyük bi sorumluluk evlenmek.

Bizim daha 3 sene var gibi canım benim okulum bitecekte iş bulacam da evlenicez. Manevi olarak hazırız da maddiyat sıkıştırıyor biraz bizi.

Kıyamam Allah tez zamanda gidip gelmeyi nasib etsin canim sana da sabır versin Inşallah.

Amin canım sağ ol.:KK31: Biz de seneye yaz diyoruz ama bakalım hayat ne gösterecek.:KK31:

o sevdigine kavuşma kısmı zaten bütün zorlukları katlanılır kılıyor :KK16::KK16: ama işte sorumluluk kısmı da bir o kadar sevimsiz :KK47:

Asker öğretmenlik olursa çok iyi olacak.:KK31: Ben de yakınına atanırsam hobaaa..:KK76::KK76:

Amin canım sağ ol.:KK31: Biz de seneye yaz diyoruz ama bakalım hayat ne gösterecek.:KK31:

ayy hadi inşallah diledigin gibi olurr :KK16::KK16:

Günaydınnnn, çekiliş güzelleri uykucu çıktı:KK1:Ben de dün katıldım listeye, sohbete katılayım diye geldim ama kimsecikler yok

ben de şimdi çıkıyom maalesef ama en kısa zamanda dönücem :KK9: işlerimi halledip miskinlik yapmak istiyorum ofiste hava da yağmurlu tam miskinlik havası :KK9:
merhaba bu arada :KK16: özge ben :KK42:

ben de şimdi çıkıyom maalesef ama en kısa zamanda dönücem :KK9: işlerimi halledip miskinlik yapmak istiyorum ofiste hava da yağmurlu tam miskinlik havası :KK9:
merhaba bu arada :KK16: özge ben :KK42:

Memnun oldum, ben de Tuğçe. Ben de evde miskinlik yapıcam bugün, hatta gidip kendime sahlep ya da sıcak çikolata yapayım.

iyi gider battaniyenin altında:KK56:

X