8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Benim ipuçlarım belli canım , uyan üstüne alınabilir , uymayan ise katil avına devam :KK1: Sen hangi taraftasin , sen karar ver :KK53:
Bak ben de hala nerede benim katılım diye beklemedeyim . Acaba konuyu okuyup bana kıs kıs gülüyor mu , yoksa konuya gelmeyen arkadaslardan biri mı meraktayim ?

Maşallah evlisin galiba , imza alanında yazıyor . İliskiniz hala sevgili tadında hic bozulmasın insallah :KK19:
Resmi giyiniyorsa klasik olacak ama her zaman ihtiyac duydukları şey kravat , manşetli gömlek giyiyorsa sevgilin kol düğmesi olabilir.
baska mesela sevdiği pc oyunu , bası çalışıyorsa masa üzerine aksesuar . Mesela ben esime manyetik alan üzerinde duran dünya küresi almıştım bir keresinde . Maket gemilerden hoşlanıyorsa guzel bir tane alabilirsin veya uçak maketi ( gercegi daha cok mutlu eder ama hadi neyse :KK53::KK52:)

aklima ilk etapta bunlar geldi .

Canım senin kurbanın şanslı , hele dogal yasamdan uzak bir memleketteyse daha cok mutlu olacak kesin . Bir de bebiş bekliyormuş , kısmeti bebiş :nazar:

Son durum ne oldu anlaştınız , buluştunuz mu ortak noktada :KK1:

Canımcım evli değiliz henüz, sanırım pek niyetimiz de yok :KK37:

Önerilerin için teşekkürler :KK16:

Günaydınlar :KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16:
anlaştık anlaştık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yok canım olmaz başlangıç tarihi 17 şubat 8 martta kadar gönderebilirsin 8 martta kurbanının elinde olabilecek gibi ayarla :KK34::KK34::KK34:

Gözün aydin :KK1::KK53:
Canımcım evli değiliz henüz, sanırım pek niyetimiz de yok :KK37:

Önerilerin için teşekkürler :KK16:
:21: Rica ederim canım , erkeğe hediye almak zor , kadınlar icin seçenek cok tabii anlayana :KK12:
Canim hakkınızda hayırlısı olsun , zamanı gelince oda olur :KK19:

Günaydınlar :KK16::KK16::KK16:

Gözün aydin :KK1::KK53:

:21: Rica ederim canım , erkeğe hediye almak zor , kadınlar icin seçenek cok tabii anlayana :KK12:
Canim hakkınızda hayırlısı olsun , zamanı gelince oda olur :KK19:

En iyisi bir kitap alıp bu işten kazasız belasız yırtmak :KK16:
En sevdiği şey zaten :KK9:

günaydın kızçeler..sabah erkenden kalktımm...üst katımda oturan yakışıklı paşaya akşam pişirdiğim keklerini verdim çook mutlu oldu sıpaaa yaa :KK16::KK16::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:ve hazırlanmaya indim bir merhaba diyeyim dedim....birazdan çıkacam evden fitness a gidecem..koca totoyu eritme zamanı...
dün geç saatte döndümm eve ve bilgisayarı açamadım haliylee top kekleri 6 lı muffin kalıbında pişirmek zaman aldı..3 sefer aynı kalıbı kullanıncaa ancak mutfağı toparlayıp yatabildimm:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

çok yazmamışsınız hemen okuyuverdim valla
dün kayınvalidemlerdeydik biz de.. geç dönünüce direkt kitap okuyup yattım
bugün kurbanıma bi iki bişey daha alsam diyorum :KK52:

Günaydınlar herkese :KK16:

Canımcım ben dün akşam çıkarken yazmıştım görmemişim iyiyim sen nasılsın :KK16:

günaydın kızlarrr bugün keyifsiz bi gün :KK31:

günaydın fıstıklaaaaar :KK16:
bi geçmişi okuyup gelicem :KK55:

günaydın kızçeler..sabah erkenden kalktımm...üst katımda oturan yakışıklı paşaya akşam pişirdiğim keklerini verdim çook mutlu oldu sıpaaa yaa :KK16::KK16::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:ve hazırlanmaya indim bir merhaba diyeyim dedim....birazdan çıkacam evden fitness a gidecem..koca totoyu eritme zamanı...
dün geç saatte döndümm eve ve bilgisayarı açamadım haliylee top kekleri 6 lı muffin kalıbında pişirmek zaman aldı..3 sefer aynı kalıbı kullanıncaa ancak mutfağı toparlayıp yatabildimm:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:
kızlar sizlerin kurbanları kimlerdi bende elenenlerin listesini yapıyorum azıcık ipucu verin :KK17::KK17::KK17::KK17: sonra takozluyorum :KK1::KK1::KK1:

Hayirli olsun kuzuya öncelikle , hepsinin gözü aydin olsun :nazar:

Allah yardımcıları olsun , nasıl kiyarlarlar anlamam hele de ihtiyacı olanların malını çalmaya :KK47: İnsallah düze çıkarlar .
Eve rahat giren çıkanin yapmis olma ihtimali de tuzu bineri olmustur .
yüzyüze bakacak olmak çok kötü canım haklısınn....ki apartmanda herkes ev sahibi kiraacı olsalar neysee....

yazıklar olsun byle çalıp çırpanlara:KK4::KK4::KK4::KK4: nasıl insanlar var yararbbim kadın nasıl üzülmüştür
rabbim kimsenin başına vermesin byle hırsız insanlardan da bizi korusun

Rabbim hepimiiz korusun bu tür insanlarla muhatap dahi etmesinn hele ki komşu hiç etmesin inşaallah
benimde bi tanıdığım ablanın evine hırsız girmiş bende çoküzüldüm :KK14::KK14: acaba o aldıkları parayı yiyebilecekler mi
insanın midesine ateş olup düşer ediği o para..hele ki şimdi çoluk çocuğunun teel ihtiyaçlarından kesip 3-4 ay sıkıntı çekecekler...nasıl bir vicdan var bunlarda yaa..ben düşmanıma yapılsa üzülürüm..insan dostum dediğine yapar mıı:KK47::KK47:
bende cumartesi günü bişeyler daha alıcam canım ondan sordum
birde hediye paketleri hep aynımı olmak zorundamı canım?

günaydın canım çok üzüldüm komşuna allah yardımcıları olsun inşallah
alan kişide hayrını görmesin inşallah canım ya

amin gülüm Rabbim hayırlı kapılar açsın bin bereket getirisn kazançlarına inşaallah:KK16::KK16::KK16: öyle bir psikolojideyim kii
içimde kimseye ne güven ne de inanç kaldı:KK50::KK50: herkes gözümde potansiyel hırısz oldu resmen:KK19::KK19::KK19::KK53::KK53:

kızlar ben kaçıyorumm..yoksa geç kalacam kursa öpüldünüz öğledne sonra uğramaya çalışacam göürüşüz...
eşim de son testlerinin sonuçlarını doktora göstermeye gitti duanızı esirgemeyin sağlıklı olduğunun müjdesiyle dönsün inşaallah....:KK16::KK16::KK16:doktor Parkinson başlangıcı dedi durdu aylardır..testleri temzi çıkmış ama bunlar aynı teşhisde ısrarcılar:KK19::KK19::26::26::26::KK55::KK55::KK55::KK55:

yüzyüze bakacak olmak çok kötü canım haklısınn....ki apartmanda herkes ev sahibi kiraacı olsalar neysee....

Rabbim hepimiiz korusun bu tür insanlarla muhatap dahi etmesinn hele ki komşu hiç etmesin inşaallah

insanın midesine ateş olup düşer ediği o para..hele ki şimdi çoluk çocuğunun teel ihtiyaçlarından kesip 3-4 ay sıkıntı çekecekler...nasıl bir vicdan var bunlarda yaa..ben düşmanıma yapılsa üzülürüm..insan dostum dediğine yapar mıı:KK47::KK47:

amin gülüm Rabbim hayırlı kapılar açsın bin bereket getirisn kazançlarına inşaallah:KK16::KK16::KK16: öyle bir psikolojideyim kii
içimde kimseye ne güven ne de inanç kaldı:KK50::KK50: herkes gözümde potansiyel hırısz oldu resmen:KK19::KK19::KK19::KK53::KK53:

kızlar ben kaçıyorumm..yoksa geç kalacam kursa öpüldünüz öğledne sonra uğramaya çalışacam göürüşüz...
eşim de son testlerinin sonuçlarını doktora göstermeye gitti duanızı esirgemeyin sağlıklı olduğunun müjdesiyle dönsün inşaallah....:KK16::KK16::KK16:doktor Parkinson başlangıcı dedi durdu aylardır..testleri temzi çıkmış ama bunlar aynı teşhisde ısrarcılar:KK19::KK19::26::26::26::KK55::KK55::KK55::KK55:
zaten bu zamanda dostuna bile güvenmeyeceksin rabbim onu bi yerden çıkartır
inşallah eşinde güzel haberlerle gelir canım

X