8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

zaten bu zamanda dostuna bile güvenmeyeceksin rabbim onu bi yerden çıkartır
inşallah eşinde güzel haberlerle gelir canım
Amin diyorum candn yurekten duana canim doktoru yokmus gene sinir olmus daralmis adam bos donmus sirkete... Rabbim haram lokmayi fazla fazla cikarsin boyleleerinin kursagindan insaallah hele ki cocuksuz hatun yok .. Nasil bir vicdan evlatlarindan cikar diye de. Korkmuyorlar yahuuu
Otobusteyim yol uzadi ben de bir bakayim dedim alinti bildirimleri gelip durudukcatelefonuma dayanamadim. Actim sayfayi... Sevgili kurbanim seninlesubat sonuna dogru irtibata gecmeyi dusunuyorum ...arada sirada ugrayip seni burda gormek yazdiklarini okumak bile Keyif gulumsetiyorsun benii ne tatli seysin sen yaaa yirim seni citir kiz

umrancım cok unutkansın benım katil hamiş değil demiştim dün :)

günaydın kızçeler..sabah erkenden kalktımm...üst katımda oturan yakışıklı paşaya akşam pişirdiğim keklerini verdim çook mutlu oldu sıpaaa yaa :KK16::KK16::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:ve hazırlanmaya indim bir merhaba diyeyim dedim....birazdan çıkacam evden fitness a gidecem..koca totoyu eritme zamanı...
dün geç saatte döndümm eve ve bilgisayarı açamadım haliylee top kekleri 6 lı muffin kalıbında pişirmek zaman aldı..3 sefer aynı kalıbı kullanıncaa ancak mutfağı toparlayıp yatabildimm:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:
Maşallah ya ne kadan sosyal bir hatunsun böyle , her gunün öncekinden keyifli geçsin :KK53:
Keske bende biraz daha enerjik yapıda olsam :KK43:
günaydın fıstıklaaaaar :KK16:
bi geçmişi okuyup gelicem :KK55:
gunaydin canım :21:

günaydın kızlarrr bugün keyifsiz bi gün :KK31:
Hayirdir canım ne oldu ? Ciddi bir sıkıntı. Yoktur umarım :KK50:
Günaydınlar herkese :KK16:

Canımcım ben dün akşam çıkarken yazmıştım görmemişim iyiyim sen nasılsın :KK16:

gunaydin canım , :KK16:tahmin ettim zaten . iyiyim canım hava cok guzel gözüküyor bugün yine hic kıs gibi degil parka ineyim bari birazdan bende .

kızlar ben kaçıyorumm..yoksa geç kalacam kursa öpüldünüz öğledne sonra uğramaya çalışacam göürüşüz...
eşim de son testlerinin sonuçlarını doktora göstermeye gitti duanızı esirgemeyin sağlıklı olduğunun müjdesiyle dönsün inşaallah....:KK16::KK16::KK16:doktor Parkinson başlangıcı dedi durdu aylardır..testleri temzi çıkmış ama bunlar aynı teşhisde ısrarcılar:KK19::KK19::26::26::26::KK55::KK55::KK55::KK55:
allah yardımcınız olsun ,şifa versin , gönlünüzdeki olsun hayırlısıyla .

benimki evli mutlu çocuklu hatta doğurmuş :KK23:
Seni çizdim ben neden acaba ? Baska ipucu vermişmiydin canım ?
Amin diyorum candn yurekten duana canim doktoru yokmus gene sinir olmus daralmis adam bos donmus sirkete... Rabbim haram lokmayi fazla fazla cikarsin boyleleerinin kursagindan insaallah hele ki cocuksuz hatun yok .. Nasil bir vicdan evlatlarindan cikar diye de. Korkmuyorlar yahuuu
Otobusteyim yol uzadi ben de bir bakayim dedim alinti bildirimleri gelip durudukcatelefonuma dayanamadim. Actim sayfayi... Sevgili kurbanim seninlesubat sonuna dogru irtibata gecmeyi dusunuyorum ...arada sirada ugrayip seni burda gormek yazdiklarini okumak bile Keyif gulumsetiyorsun benii ne tatli seysin sen yaaa yirim seni citir kiz

Âmin ya eksik , uzak olsun bizlerden , Vicdanımızı kaybetmeyelim hic ,.

Son düzenleme:
korkmazlar canım böyle insanlar
oyyy benim kurbanımda hep giriyor ama katilimi bulamadım hala :KK14::KK14::KK14:
umrancım cok unutkansın benım katil hamiş değil demiştim dün :)
aynen canım var unutkanlık bende gebelikten dolayı :KK1::KK1::KK1::KK1: insan yemeğe 2 3 kez tuz atar mı veya yemeğe soğanı koymayı unutur mu ben yapıyoruım öyle:KK1::KK1::KK1::KK1:
Benim kurbanımda evli,mutlu ama çocuksuz :KK1:
anladım canım teşekkür ederim :KK34::KK34:

Benim kurbanımda evli,mutlu ama çocuksuz :KK1:

Beni mi tarif ettin acep canimmm

Evliii ccok mutlu veee coook cocuksuuuzzz ... Bir hatun olarak bebisime giden yolda yuruyus bandinda ter atiyorum su andaa veee katilimin gozlerinden opuyorum...

İcimdeki ses katilimin hamis bir hatun oldugunu. Soyluyor. Yaniliyor muym sevgili. Katilcigimm

gunaydin canım , :KK16:tahmin ettim zaten . iyiyim canım hava cok guzel gözüküyor bugün yine hic kıs gibi degil parka ineyim bari birazdan bende .

Ay yaa bende çalışmasam da keşke çıksam dışarıı :KK19:

Beni mi tarif ettin acep canimmm

Evliii ccok mutlu veee coook cocuksuuuzzz ... Bir hatun olarak bebisime giden yolda yuruyus bandinda ter atiyorum su andaa veee katilimin gozlerinden opuyorum...

İcimdeki ses katilimin hamis bir hatun oldugunu. Soyluyor. Yaniliyor muym sevgili. Katilcigimm

Belki katilin benimdir ama hamiş değilim :KK1:

Selam hanımlar...........:KK3:

Selam True :KK3:

Merhaba gençler:KK1:

Birkaç gecedir güzel uyuyorum, keyfim yerinde.
Ama havalardan sanırım, mütemadiyen bi baş ağrısı var:KK5:

Acıkan karnımı saymazsak iyiyim cicim :KK1:
Hava mis gibi olduğu için de günüm güzel şükür
:KK16:

Senin nasılsın ? Nasıl geçiyor günün

Tüm günün güzel geçsin inşaallah canım.
Valla sabah bir boğaz ağrısıyla uyandım ama çok şükür çabuk geçti,onun haricin de güzel bir gün.:KK16:

Maşallah ya ne kadan sosyal bir hatunsun böyle , her gunün öncekinden keyifli geçsin :KK53:
Keske bende biraz daha enerjik yapıda olsam :KK43:

gunaydin canım :21:

Hayirdir canım ne oldu ? Ciddi bir sıkıntı. Yoktur umarım :KK50:

allah yardımcınız olsun ,şifa versin , gönlünüzdeki olsun hayırlısıyla .

Seni çizdim ben neden acaba ? Baska ipucu vermişmiydin canım ?

Âmin ya eksik , uzak olsun bizlerden , Vicdanımızı kaybetmeyelim hic ,.

ama benim ipucum gayet açık be canım :KK9: çocuun var mı ? varsa benimlesin yoksa değilsin :KK9:

X