8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hoşbulduk kurbanım...:KK52:
Senin çeyiz de elektrikli küçük ev aletleri tamam mı kuzum?

benim hep büyük parçalarım var canım yaa, çaymatik gibi tost makinası gibi falan.. ufak şeylerim hep eksik, o yuzden züccaciye gibi bi yere gidince çıldırıyorum ben :KK52::KK52:

benim hep büyük parçalarım var canım yaa, çaymatik gibi tost makinası gibi falan.. ufak şeylerim hep eksik, o yuzden züccaciye gibi bi yere gidince çıldırıyorum ben :KK52::KK52:

tost makinası almıyayım diyorum bende yer kaplıyo mutfağımda öyle pek büyük değil zaten tostla da aram pek yoktur zatn:44::44:

Canım tost makinesidir çaymatiktir aldın sandım ya..
Alırsın kuzum yavaş yavaş..

Son düzenleme:
size kendi ellerime yaptıgım salon takımının bir parçasının resmini koyayımm :KK17::KK17:

$1604618_10151938657643671_1071998873_n.jpg

sen de hoş geldin katil aday adayım :KK52::KK52: artık herkese şüpheyle bakıyorum yoksa şüpheli listemde kimse kalmadı :KK37:

hoş buldum kurban aday adyımm :KK1::KK1::KK1::KK1:

Hoşgeldin falkon..:KK16:

hoş buldum canım nasılsın bakalım :KK3:
yanlız bitek senden şüpheleniyorum ama sende pek değil gbisin :44:bakalım şansıma kim çıkıcak:KK53::KK53::KK53:

tost makinası almıyayım diyorum bende yer kaplıyo mutfağımda öyle pek büyük değil zaten tostla da aram pek yoktur zatn:44::44:

ben ekmek kızartmasını da tostu da çok seviyorum o yuzden direk onu aldım nerdeyse :KK1::KK1:

Kuzum çaymatik,tost makinası falan elektrikli küçük ev aletleri grubuna giriyor zaten.
Sen tamamlamışsın elektrikli küçük ev aletleri kısmını..:KK16:

hee onlar çok yer kaplıyor die ben onları pek küçük görmemişim sanırım :KK53:

neyle yaptın bunu kumaşmı yoksa boncuk mu resim net değilde anlaşılmıyo ki tatlım:KK9::KK9:

kenardaki siyahlar deri, ortadaki gri yerde tele benzer bi ip var onun arasına boncukları katarak ben ördüm :KK17:

başka resimleri de çekmiştim ama hepsı böyle çıkıyor telefonumdan sanırım ancak bu kadar çekmiş :KK17:

kenardaki siyahlar deri, ortadaki gri yerde tele benzer bi ip var onun arasına boncukları katarak ben ördüm :KK17:

başka resimleri de çekmiştim ama hepsı böyle çıkıyor telefonumdan sanırım ancak bu kadar çekmiş :KK17:

ne hamarat hatunlar varmış topiğimiz de maşşallah:nazar::nazar:utandım bak ben pek hamarat değilim dir de
a:18:ama mutfak önlüğü dikmiştim bak bende :KK52::KK52:onu hatırladım

hoş buldum kurban aday adyımm :KK1::KK1::KK1::KK1:

hoş buldum canım nasılsın bakalım :KK3:
yanlız bitek senden şüpheleniyorum ama sende pek değil gbisin :44:bakalım şansıma kim çıkıcak:KK53::KK53::KK53:

İyidir canım sağol,sen de iyisindir inşallah.
Hem şüpheleiyorsun hem sen değilsin diyorsun,karar ver..ben miyim değil miyim??:KK52::KK52:
Kuzum sen hallettin mi elektrikli küçük mutfak aletlerini?

İyidir canım sağol,sen de iyisindir inşallah.
Hem şüpheleiyorsun hem sen değilsin diyorsun,karar ver..ben miyim değil miyim??:KK52::KK52:
Kuzum sen hallettin mi elektrikli küçük mutfak aletlerini?

Bitek çaycim var blendr seti arastrmasi yapiyrm bende tort makinasnda almyaym dyrum zaten

X