8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ne msj ı gönderecektim ki ben :KK17::KK17: off benim unutkan kafam :KK22:

jelibonları bana göndersen olmaz mı boşver katilini :KK55::KK55:

canım orda oluşan linki kendi profil sayfanda kullanıcı düzenleme paneli gibi bişey var orada bi yere yapıştırıyrsun. bu sitede bi yerlerde onun linki vardı ama neredeydi hatırlamıyorum dur bi bakayım ben :KK34:

canım bu linki kullanıcı kontrol panelindeki profilimi duzenlede yer var oraya ekliyorsun hatırladıgım kadarıyla

Beceremedim, neyse artık..

kızlar yoğun bir araştırma ve incelemeden sonra 9 kişinin katilim olamayacağına karar verdim.

buna karşılık 5 kişi katil adayım :KK53::KK53::KK53::KK53:
araştırmalarım devam edecek :KK1::KK1::KK1::KK1:

valla benim duygularımla oynayan da yok katilim nerelerde acabaaaa???

katiller uçkağıtçı bence yalan söylüyorlar bize :KK14: benim de şüpheli listemde kimse kalmadı :KK31:

Benim herif akşamları getirir,bende küçük çocuklar gibi önce jelibona atlarım.:KK52::KK52::KK52:

Allah bana da öle herif nasip etsin inşalah :nazar::KK1::KK1:

Beceremedim, neyse artık..

ben bu konuyla ilgilenecegim canım birazdan bulacam o linki :KK34:

geçen gün eşim almış saniye de bitti :KK17:ben biraz abartıyorum sanırım tatlı işini aklımda kalacağına midemde kalsın istiyorum :KK60::KK60:
Aklımda kalacağına midemde kalsın .
Tuttum bu lafı , tam zayıflamaya çalışıp başaramayın bana göre :KK56::KK52:

Ben tanıtım topiğine hangisini sevmediğimi yazdım . Burdan da jelibom sevmediğimi duyurayım bari okursa tabii katilcigim :KK53:

ahu ben olsam begenirdim kesin gel gor ki senin kurbanın degilmisim :26:

Duyurulur :KK53:

Avrupa yakasindayim canım , sen ?

duyur ablam duyur:KK52::KK52:

katilim eğer buralardaysan ben her türlü çikolatayı begenirim jelibonu da çok begenirimm bonibon u da çok begenirim kuş lokumu var ya küçük renkli onları da çok begenirimm :KK52::KK52: kısaca obur bir kurbanın var o konuda için rahat olabilir hepsini yerim ben :KK56::KK56:

tamam canım ben sana afyon lokumuda koyarım canım

X