8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben de sadece çamaşır aldım ama tarak ve ayna da alıcam bulabilirsem.
Çikolata konusun da ben de kararsızım,keşke yazılsaydı..ben de yazmadım hangi çikolatayı sevdiğimi.:26:
Ben tanıtım topiğine hangisini sevmediğimi yazdım . Burdan da jelibon sevmediğimi duyurayım bari okursa tabii katilcigim :KK53:
kendi sevdigim cikoyu alıcam ben :KK37: bir de buranın meshur kurabiyesi var onu alıcam :KK16:
ben de camasır aldım umarım begenir :18:

ahu ben olsam begenirdim kesin gel gor ki senin kurbanın degilmisim :26:

ablacığım ben bitter li sevmiyom:KK53::KK53:

allah çok versin canım

canım ben bitter li sevmiyom:KK53::KK53:

Duyurulur :KK53:

İstanbul'un neresindesin nurlum?
Avrupa yakasindayim canım , sen ?

Son düzenleme:
Su kelime düzeltme öldürecek beni- ah -yazdım -ahu -diye çevirmiş . :KK52:
telefon bile işini biliyor :KK12:

katilim eğer buralardaysan ben her türlü çikolatayı begenirim jelibonu da çok begenirimm bonibon u da çok begenirim kuş lokumu var ya küçük renkli onları da çok begenirimm :KK52::KK52: kısaca obur bir kurbanın var o konuda için rahat olabilir hepsini yerim ben :KK56::KK56:

katilim eğer buralardaysan ben her türlü çikolatayı begenirim jelibonu da çok begenirimm bonibon u da çok begenirim kuş lokumu var ya küçük renkli onları da çok begenirimm :KK52::KK52: kısaca obur bir kurbanın var o konuda için rahat olabilir hepsini yerim ben :KK56::KK56:

Burdayım tatlım,iyi oldu söylediğin.:KK52::KK52::KK52::KK52:

tamam canım söylediğin iyi oldu :KK33: ben bitter sevmem bi de jelibon sevmem hiç :KK53:

:KK9::KK9:katilim bende her türlü çikolatayı severim afiyetle yerim:KK16:jelibona bayılırım drajelere bayılırım özellikle içinde portakal olan drajelere:KK9::KK9:gofrette lolipopta olabilir her türlü şekerleme bayılırım:KK9::KK9:

:KK9::KK9:katilim bende her türlü çikolatayı severim afiyetle yerim:KK16:jelibona bayılırım drajelere bayılırım özellikle içinde portakal olan drajelere:KK9::KK9:gofrette lolipopta olabilir her türlü şekerleme bayılırım:KK9::KK9:

Portakallı drajelere ben de bitiyorum..:KK16: bir de kolalı jelibon manyağıyım..:KK52:

X