8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Gamzee bende aynı senin düşündüğünü düşünüyorum inşallah katilim muhabbet ettiklerimden biridir

Kurbanımla ediyoruz zaten pek sevdim kendilerini

Heemm benim katilim de yazsa ya bana whatsapp'tan

Toplamda 8 katil adayım var benim , diger herkes elendi tarafimdan .tabii yanlis ipuclari verenler istisna :26:

Elmadilimi
Nurlum
Mutlukız...

Sana da gunaydin true ,
çuçu ne sekerim , biraz Fransız kaldım

elmadilimi ve mutlukiz benim de şüpheliler listemde :44:

ben değilim canlar katiliniz sizin
benim kurbanım çok takılmıyor buraya malesef

yaaa kaçırmışıım ama beeenn

ayy sorma canım sorma

günaydın canım hoş geldin

hoşbuldum cnm sende hoşgeldn evimi topladım geldmm bugun üşengecliğim üstümdee kocişime yaptırdıgım hediye geldii cok sevindirik oldumm diğeride ne zaman gelir bilmiorm 14 subattan once gelse bari :44:

Ahaaa herkes şahit itiraf etti..

yok sen deilsin bebek onun katilide kurbanıda uğramıyor

...........................

UYARI ! BİRBİRİMİZİN KATİLİNE SULANMAYALIM. YAN GÖZLE BAKMAYALIM. EMPATİ KURALIM ( AYNISI SENİN BACINA KARDEŞİNE ABİNE YAPILSA HOŞUNA GİDERMİ MANTIĞI )

ahahahaaha ne güldüm yaaa catlakk

BU TUZLU MELTEMMİ BÖYLEEEEEE GENZİMİ YAKAAANNNN sabahtan beri dinliorum dün x factorde cıkan cocuk sesi muhtesem yaa

selam kızlar nasılsınız bakalımmmm??

deli yaaaa ne güldüm anlatamam
kızlar ya haftaya bi mevlüte gidicem de eli boş gitmek istemiyorum ilk kez mevlüte gidicem ne götürülür acaba?

çok şükür iyiyim canım ama uykusuzum bende
nerde çalışıyosun ki canım?
ingilizce kursunda calısıyorum canım,ogretmenim surunuyorum buralarda

ben kurbanının bekar olduğunu kapalı olduğunu çocuğu olduğunu söyleyenleri eledim ama aramızda kandırıkçılar da var o nedenle kimseye güvenemiyorum

bana da kandırıkçılar var gibi geldi :)

selam kızlar nasılsınız bakalımmmm??

deli yaaaa ne güldüm anlatamam
kızlar ya haftaya bi mevlüte gidicem de eli boş gitmek istemiyorum ilk kez mevlüte gidicem ne götürülür acaba?

ne mevlüdü canım bebek falansa hediye gider kıyafet gibi ama baska mevlütler icin bilemedim

cnm hislerime tercüman olmuşsunbende aynı senin gibi düşünüyorum ama kurbanım başka katillere sulanıyor kıskanıyorum

günaydınlar efendim herkeseeee

ayy daha kahvaltı bile etmedim yaa canım hiç bişey istemiyor neyse ben bı geçmişe bakayım benim uyanık katil ipucu vermiş mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…