8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hoşbuldum cnm sende hoşgeldn evimi topladım geldmm bugun üşengecliğim üstümdee:KK31: kocişime yaptırdıgım hediye geldii:KK52: cok sevindirik oldumm diğeride ne zaman gelir bilmiorm 14 subattan once gelse bari :44:

aa, ne yaptırdın? ben erkek arkadaşıma hala bir şey almadım yaa ne alacağım bilmiyorum :KK43:

günaydınlar efendim herkeseeee :KK16::KK16:

ayy daha kahvaltı bile etmedim yaa canım hiç bişey istemiyor :KK37: neyse ben bı geçmişe bakayım benim uyanık katil ipucu vermiş mi :KK33:

hoş geldiiiinnn :KK16:

Gunaydin kizlar
Dun aksam ugrayamadim ust kat komsuma ugramistim. ... Oglu cuzu bitirmis Kurana gecmis okulunda toren yapmislar ...illa gel resimlerini goaterecek sana dedi... Tuttu elimden hediyelerini resinleri tek tek gosterdi pasamm... Gidene kadar basini yemis annesinin nerde. Kaldi Semra Teyzem. Diye... Komsuma uzuldum ben karsida kardeslerimle oldugum sirada evine hirsiz. Girm yukluce parasini ve alyansini calmis.. Para da evin kredi taksidi ve faturalari odemek icin ayirdiklari miktarmiss.... Kimin yaptigini da adim gibi biliyorum cok uzuluyorum dedi... Bunu bana niye yapti ne istedi ne gecti eline diye hayiflanip durdu...adini sordum israrla soylemedi ama ben ogrenicem. ... Evimize girip cikan biriyse bilmem lazim en azindan esimin ozel gunlerde aldigi takilarimi sklarim

Zaten zor zahmet geciniyorlar da simdi napacaklar.m. Komsular disardan is aliyorlardi eve o da almis.. Yardim ettim bugun teslim edecegi kismininin yarisini aldim esimle beraber yapip bitirdik gece..acmadim bilgisayari o sebeple...kahvalti yapip yine cikacam yaninaa ... Telden yaziyorum ...yatak keyfi yapiyorum bi yandan

ayy bak nasıl sinirlendim yaaa :KK47::KK47: evimize tanıdıklarımızı alırken de şüphemi yaşayacagız artk nasıl bir dünya olmuş burası böyle :KK20::KK20::KK20:

bizim komşumuzun da başına benzer bi durum gelmişti. kadının evine bitek çocuklarınının bakıcısı bir de biz giriyorduk, o dönemde bikaç takısı tek taşı alyansı hepsi kaybolmuş. bizden asla şüphelenmez, ciğerimizi biliyor çünkü, bakıcıya sormuş böyle böyle kayboldu acaba çocuklar saklamış olabilir mi die, kız da ben onları klozete bişeyler atarken gördüm ama ne attıklarını görmedim demek ki senin takılarınmış demiş gayet pişkin bir şekilde :KK53::KK53: çocukları da biri 4.5 yaşında diğeri 3 yaşındaydı o zman. büyük olana sormuş kaaan siz klozete bişey attınız mı die, o da anne tuvalet kagıdı attık demiş. aradan bi süre geçtikten sonra bakıcı parayı bahane edip ayrıldı, çocukları da kreşe verdiler.

bigun otururlarken komşumuz büyük oğluna başka bişey için kaan sen mi yaptın bunu demiş, o da anne ben yapmadım zaten klozete de ben atmamıştım sen hep beni suçlamışsın die ağlamaya başlamış. sonra çocukla babası falan konuşmuş, meğer bakıcı yavrumu ne kadar sıkıştırmış ben attım klozete diyeceksin die :KK43::KK43: bu yavrum da söylemem demiş ağlamış o zman da :KK43: öylece ortaya çıktı bakıcının aldıgı da peşine düşmediler alahından bulsun die :KK43::KK43:

Allah yardımcıısı olsun komşularının da canım :KK50: eğer kim oldugundan çok eminlerse acaba gidip konuşsa o kişiyle, tabi sen aldın denmez de böle böle bişey oldu çok zor durumda kaldık die, belki vicdana gelir de aldıgı yere falan bırakır hiç olmazsa :KK50::KK50:

benim kurbanımın whatsappı da yokmuş baktım şimdi pufff :KK47:

seni de eledim cicim :KK14::KK14:

içimden bir ses bu sefer katilimin muhabbet ettiğim biri çıkacağını söylüyor:KK16::KK16:umarım yanılmam:KK9:

ayy galiba benmki de muhabet ettiklerimden :KK1::KK1: kurbanımla pek muhabbetimiz olmadı ama daha önümüzde zaman var nasılsa :KK34:

Hanımlar günaydınnnnnnnnn..:KK3:
Sabah sabah çuçularla ve fransız öpücükleriyle karşılaştım..
Ne marjinal toplum olduk yaww..:KK53::KK53:

o ney kızzzz :KK37::KK37:

yawww kuzum senin ipucun neydi liste yapıyorum elenenleri adayları falan senide hatırlamıyorum kurbanını sonra takozluyoruz :KK1::KK1::KK1::KK1: azıcık ipucu verir misin:26::26::26:

ben hamile arkadaşları meraklandırmamak için ilk olarak söylemiştim kurbanım hamile deil die :KK1::KK1:

neyse kızlar benimde çıkmam lazım kızımla gezmelere gidiyoruz :KK16::KK16::KK16::KK16: akşama görüşürüz öpüyorum hepinizi sevgili katilim aramıza katıl ve azıcık ipucu veriver yaaaawwwfff :KK47::KK47::KK47::KK47:

Elif Nisa ya kocaman öpücükler annesii :KK16::KK16::KK16:

kızlar ya haftaya bi mevlüte gidicem de eli boş gitmek istemiyorum ilk kez mevlüte gidicem ne götürülür acaba?

eğer bebek mevluduyse bebek eşyası olabilir ama eğer vefat eden birinin ardından sa hediye götürmek gerekir mi bilemedim. eğer yeni ev aldıgı için mevlut okutuyorsa da ufak bir ev hediyesi alabilirsin sanırım :KK34:

ipuçlarımı toplu olarak bir defa daha veriyorumm :KK1::KK1:

+ hamile değil

+ kitap ve aksesuar seviyor

+ hadi bi tane daha ekliyim :KK1: sevdigim bir şehirde yaşıyor :KK34: ama ben asker kızıyım çok şehir gezdim çok şehir severim o da ayrı mesele tabi :KK1::KK1:

Biri whatsapp tan yazıp duruyor,umarım katilimdir..yoksa ağzının payını vericem.

kim oldugunu söylemeden mi yazıyorrr :KK53::KK53: en azından benm katilim gibi kurbancıkım falan dese anlarsın katilin oldugunu da sinirlenmezsin bu kadar canım yaa :KK31:

hiii yakalandım :KK30: :KK9:
iyi ben de sabahtan işlerimi bitirdim şimdi geziniyom öyle

hoşbulduk adaş :KK16:
çok güzel bi ismimiz var di mi :KK51: :KK9:

aaa ne güzel yaa, fotoğrafını koysana canım bakalım biz de, aklımızda bulunsun :KK52::KK52:

aa, ne yaptırdın? ben erkek arkadaşıma hala bir şey almadım yaa ne alacağım bilmiyorum :KK43:

hoş geldiiiinnn :KK16:

resim ekleyememkı telefon arızalı :44:
evet adaşım güzel ne demek süppper bi ismimiz varrr :KK16:

X