8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

benim de 3 arkadaşım var kkdan sürekli yazışıyoruz faceten :) bir kişi daha var aynı şehirdeyiz hatta görüştük haberleşiyoruz arada

ayy ne güzelll

bizde asmunikal le aynı şehirdeyiz bigun görüşecez bakalım inşallahh

Saol canım benim

Ay ben bu hafta alayım hediyelerim ozman kurbanıma kafamda belirledim zaten gidip almak kaldı :)

Bu arada ben çok parça alıp işe yaramayacak hediye almakdansa az ama kullanışlı birşey almayı planlıyorum

ben de kafamda belirledim de haftasonunu bekleyecem sanırım almak için kafamda belirlediklerimi alabilirsem sever diye dşünüyorum onun yazdıklarına göre zevklerini tahmin edip karar verdim umarım yanılmam

kızlar ne kadar gizemli katilleriniz varmış,benım katılım benı whatsapptan falanda eklemıyor,şikayetçiyim arkadaş.aayyy ne güzell bayılırım heyecanaaaaa....

yaa öyle deme amaa çok heyecanlandım ben oyle oluncaaa hem bulmak istiyorum katilimi hem bulmak istemiyorum çok kararsızım çokk

şahsi fikrim; ben en begenmeyeceğim şey bile olsa, 2 parça şey bile olsa, bilmediğim biri beni tanımadan görmeden emek verdiği, değer verip zamanını ayırdığı için mutlu olurum.bence burdakı herkesde öyle.çünkü bugun ilk defa bilmediğim tanımadığım biri için hediyeler seçmeye çalıştım.özen gösterdim,çok güzeldi yaa
mutlu oldum ben...

işte buna kesinlikle katılıyorum

dün bende öyleydim, yeni açılan bi yere girmiştim burada neler varmış diye bakınırken kurbanımın çok sevecegini düşündüğüm bişey gördüm resmen oynayacaktım dukkanın ortasında

ayy ne güzelll

bizde asmunikal le aynı şehirdeyiz bigun görüşecez bakalım inşallahh

hadi inş :)
bu arada bir arkadaşla ismim aynı burda çok şaşırdım tanıtımlarda görünce hiç beklemezdim

sana şu facebooktaki beğen parmağını gönderiyorum çokbeğendim yüs puan sana

merak etme canım benim, gözüm üstünde

hmmm, acaba kim ola ki? yoksaaaa...

bu arada herkese mutlu haftalar diliyorum. çok yoğun başladım ben haftaya :44::44:
umarım güzel, sorunsuz bir hafta geçiririz.
sana güveniyorum kuzum

yaaaa dayanamadım yine tahminde bulundum ya aferin bana

Sevgili kurbanımmmmmmm sana pek ipucu veremeyeceğim benim katilim bana vermediği için bende vermeme kararı aldım tek diyebileceğim istanbul da ve evli sende hediyen eline geçene kadar öğrenemeyeceksin beni

Sevgili kurbanımmmmmmm sana pek ipucu veremeyeceğim benim katilim bana vermediği için bende vermeme kararı aldım tek diyebileceğim istanbul da ve evli sende hediyen eline geçene kadar öğrenemeyeceksin beni

istanbuldayım evliyim...baska aradığınız krıterler nelerdir acaba
dur ben senin katilini bulayım...kendi katılımden ümidimi kestim artık... bulamam bulsamda yakalayamam ...:44::44::44:

sen iyi ol yeter canım , dinleriz seni her zaman

aldıklarım sana mı ki acabaaaaaa??????
bana gibi geldi , kutumdan sen mı çıktın yoksa

Hiimm heyecanlı bir durum Sevgili kurbanım ben seni aramiyicam
sana güveniyorum kuzum

yaaaa dayanamadım yine tahminde bulundum ya aferin bana
belli olmaz ya tutarsa demi Bazı arkadaslar yanlis ipucu veriyormuş zaten belli mı olur

Aynen canim katılıyorum. Hediye paketinin içinde sadece sakız bile çıksa sevinirim ben. Çünkü hiç tanımadığım bir insan beni düşünüp benim için bir şeyler yapacak. Çok güzel bir şey bence bu.

Hepimiiiizzz kardeşiiiiiiiizzzzzz. Bu kavgaaaaa ne diyeeee :))

Meraba merhaba gecelerin en güzeli sizlerin olsun canlar,çok sık ugrayamasamda sevgili kurbanıma neler yapsam diye düşünüyorum burayı unuttum sanmayın,canım katilim açıkçası seni çok merak ediyorum,bir önceki çekilişte sevgili kurbanım ile hiç konuşamasaktacanım katilim hayatımda en güzel yere sahip oldu,inşallah bu kez hem kurbanım hem katilim ile samimi dostluklar edinecegim
Kurbanım ile alakalı 1 ipucu versem gerisi çorap sökügü gibi gelecek sadece tesettürlü diyeyim sanırım bayagı arkadaşım tesettürlü idi hepside benmiyim benmiyim diye düşüne dursunda acep katilim kim çok meraktayım:26:

günaydın kızlar hayırlı sabahlr nasılsınız

bende dün whatsapı kurdum kurbanım için.
katilime duyurulur

Günaydın kızlaar

Dün gelemedim pek, bugün gelmeye çalışacağım, öpüldünüz şimdilik

acaba ben olabilirmiyim kurbanın 2 veya 3 kişi var galiba tesettürlü olan arkadaşımız

acaba ben olabilirmiyim kurbanın 2 veya 3 kişi var galiba tesettürlü olan arkadaşımız

bende artık araştırmıcam ama tesettürlüyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…