8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

düzeltiriz yada düzeltmeyiz bişey demiyorum da düşüncesiz davrandıgı zaman çok üzülüyorum yaa ve anlamıyor bunu :KK50::KK50: yaa bizim buralar çok ıssız dışarı da çıkamıyorum bu saatte evde de duramıyorum yalnızım korkuyorum.. ağlamaktan harap düştüm.. ve bunların hiç birinin farkında değil..

hani demişsiniz ya sevgililik günlerimizi özlüyoruz die, bilmiyorum da bana bu günleri hiç bişey özletemez gibi geliyor.. çok kırgınım çok mutsuzum.. çok çaresizim..
canım sevgiliyken üzerdik biz de birbirimizi hep ama şimdi öyle değil.taşların yeri hep oynuyor hiç bir şey aynı kalmıyor bence :)

bu arada nasıl yani whatsaptan yazdı katilin ha ama kim olduğunu demedi mi :)

canım sevgiliyken üzerdik biz de birbirimizi hep ama şimdi öyle değil.taşların yeri hep oynuyor hiç bir şey aynı kalmıyor bence :)

bu arada nasıl yani whatsaptan yazdı katilin ha ama kim olduğunu demedi mi :)

hayırlısı valla bitterimm, ben bekleyecegim bakalım o en yapacak, ona göre kararımızı verecez işte :KK31::KK31:

hee yazdı bana whatsap tan kurbancıkım diee :KK52::KK52: ama kendi resmi yoktu :KK50: özellikle değiştirmiş :KK50::KK50: demek ki hiç girmeyenlerden biri değil benim katilim çünkü veletlerle sinemaya gittigimi falan biliyor :KK1: ama kim oldugunu söylemedi ipucu da vermedi daha da meraklandım şimdi :KK52::KK52:

Son düzenleme:
hayırlısı valla bitterimm, ben bekleyecegim bakalım o en yapacak, ona göre kararımızı verecez işte :KK31::KK31:

hee yazdı bana whatsap tan kurbancıkım diee :KK52::KK52: ama kendi resmi yoktu :KK50: özellikle değiştirmiş :KK50::KK50: demek ki hiç girmeyenlerden biri değil benim katilim çünkü veletlerle sinemaya gittigimi falan biliyor :KK1: ama kim oldugunu söylemedi ipucu da vermedi daha da meraklandım şimdi :KK52::KK52:

Hmmm gizemli biri katilin o zaman..:26::KK53:

şimdi baktım hala bebek resmi var yaa :KK47::KK47: insan bi kendi resmini koyar bende bilirdim kim oldugunu meraklanmazdım bu kadar :KK33::KK33:
canım tipini mi merak ettin katilinin :)

benim kurbancıkın whatsapı yok sanırım :KK76:

canım tipini mi merak ettin katilinin :)

benim kurbancıkın whatsapı yok sanırım :KK76:

tipini değil de aslında kim oldugunu merak ettim daha çok :KK1: belki facebook tan yada kk dan arkadaşımdır ve resmini görmüşümdür diye düşündüm ama akıllı çıktı benim katilim ben anlamayım diye değiştirmiş resmini :KK1::KK1:

tipini değil de aslında kim oldugunu merak ettim daha çok :KK1: belki facebook tan yada kk dan arkadaşımdır ve resmini görmüşümdür diye düşündüm ama akıllı çıktı benim katilim ben anlamayım diye değiştirmiş resmini :KK1::KK1:

anladım
o zaman kesin senin bildiğin birisi :)
benimkisi resim koymamış koysa da tanımam tanıdığım yok çünkü çekilişte

anladım
o zaman kesin senin bildiğin birisi :)
benimkisi resim koymamış koysa da tanımam tanıdığım yok çünkü çekilişte

benim resmim var hatta katilim çocuklarla sinemaya gittigimi bile biliyor o resimler mi bunlar die sordu :KK1::KK1: aslında çok merak ediyorum kim oldugunu ama bi yandan da işte öğrenmemek daha iyi yaa böyle çok eğleniyorum ben :KK9::KK9:

benim bi sürü facebook arkadaşım oldu bu çekilişten sonra git gide daha da kaynaşacagız inşallah hepimiz :KK16: de işte benm de hafıza o kadar kötü ki bazı arkadaşların sitedeki nick ini hatırlamıyorum zamanla öğrenirim sanırım :KK1::KK1:

Kızlar hastalık iş güç derken kaçırmışım hediyeleri hangi gün gönderiyoruz bakalım ve en önemlisi hepimiz aynı zmanda da göndericez değil mi ?

Kızlar hastalık iş güç derken kaçırmışım hediyeleri hangi gün gönderiyoruz bakalım ve en önemlisi hepimiz aynı zmanda da göndericez değil mi ?

canım çok geçmiş olsunn :KK50::KK50:

17 sinden itibaren göndermeye başlıyoruz hediyeleri, o haftaiçi göndermiş olacagız yani hepimiz :KK34:

yaa kızlar genel olarak kaç parça hediye aldınız kurbanlarınıza :44: ben sanki benimkiler az olacak gibi geliyor üzülüyorum :KK50:

benim resmim var hatta katilim çocuklarla sinemaya gittigimi bile biliyor o resimler mi bunlar die sordu :KK1::KK1: aslında çok merak ediyorum kim oldugunu ama bi yandan da işte öğrenmemek daha iyi yaa böyle çok eğleniyorum ben :KK9::KK9:

benim bi sürü facebook arkadaşım oldu bu çekilişten sonra git gide daha da kaynaşacagız inşallah hepimiz :KK16: de işte benm de hafıza o kadar kötü ki bazı arkadaşların sitedeki nick ini hatırlamıyorum zamanla öğrenirim sanırım :KK1::KK1:

benim de 3 arkadaşım var kkdan sürekli yazışıyoruz faceten :) bir kişi daha var aynı şehirdeyiz hatta görüştük haberleşiyoruz arada

17 sinden itibaren göndermeye başlıyoruz hediyeleri, o haftaiçi göndermiş olacagız yani hepimiz :KK34:

yaa kızlar genel olarak kaç parça hediye aldınız kurbanlarınıza :44: ben sanki benimkiler az olacak gibi geliyor üzülüyorum :KK50:

Saol canım benim

Ay ben bu hafta alayım hediyelerim ozman kurbanıma kafamda belirledim zaten gidip almak kaldı :)

kızlar ne kadar gizemli katilleriniz varmış,benım katılım benı whatsapptan falanda eklemıyor,şikayetçiyim arkadaş.:KK1::KK1:aayyy ne güzell bayılırım heyecanaaaaa....:KK52::KK52:

17sinden itibaren başlıcaz canım :) gecmiş olsun bu arada grip mi
bazı arkadaşlar önceden göndericek sanırım

aa niye üzülesin,herkesin kesesi kendine göre yapabildiğin kadar bence

X