8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Oooo bi sürü kişi olmuş bile :KK52: Geranio'cum ben biraz düşünücem canım, geçen gün zor zamanlar geçirdim, bebişim üzdü biraz annesini, sınavlara bile giremedim. Kafamı toplamam lazım öncelikle. Sonra açıklarım kararımı. Bu arada benim doğum tarihim 21 mart. Yılbaşı çekilişinde de söylemiştim, kimdi bana doğum günümde hediye alacak olan? :KK9:

Son düzenleme:
Oooo bi sürü kişi olmuş bile :KK52: Geranio'cum ben biraz düşünücem canım, geçen gün zor zamanlar geçirdim, bebişim üzdü biraz annesini, sınavlara bile giremedim. Kafamı toplamam lazım öncelikle. Sonra açıklarım kararımı. Bu arada benim doğum tarihim 21 mart. Yılbaşı çekilişinde de söylemiştim, kimdi bana doğum günümde hediye alacak olan? :KK9:

Geçmiş olsun canım umarım ciddi bişey değildir:26: Tamam sen düşün taşın sonra bildirisin kararını öpüyorum seni:KK16: Prensesimiz de üzmesin annesini :)

anaaam ben 8 marta kadar bu topiği düşünemiorum :)) :KK37::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok eğlenceli olacak çokkk :21::21::21: ama ben şimdi yavaştan yataım canım, sevgilimi de çenemden bezdirip uyuttuguma göree artık bir bölüm yabancı dizi eşliginde uyuyabilirim bendee :KK1::KK1:

X