8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben geldimm ama yine kimseleerrr yookkkk :KK47::KK47:

aklımda olan pek çok şeyi buldum :KK16: hepsini almadım tabi kurbanım için ama aklımda baya baya şekillendi neler alacagım :KK34: şimdi kendimi çok zora sokmamak için bekliyorum bakalım, son günlere doğru depara kalkcam ben hediye konusunda :KK1::KK1:

amaa ipleri aldım boyunlugumu örmeye bu akşam başlıyorum :KK6::KK6: bi dee ufak bi hediye daha aldım, sanırım kurbanım çok sevecek, çünkü onun seviyorum dedigi şeylerden biri :KK69:

neyse kızlarr ben şimdi kuaför olan komşumu ziyarete gidiyorum bi kaş bıyık olayına gireyim :KK33: bide saçlarımı kestirip fön çektireyim yarın sevgilimle görüşecemm adam doğal halini görüp şoka girmesin :KK33::KK33:

bikaç saate görüşrüüüzzzz :KK16::KK16::KK16:
maşallah sana kuzum benimde kafamda bişeyler şekillendi kurbanımla ilgili bende bu hafta almaya başlayacağım ufak ufak artık bundan sonra bende kurbanımlailgili hiç bişey söylemeyeceğim o da beni merak etsin :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:hıh :21::21::21::21::21::21::21::21:

maşallah sana kuzum benimde kafamda bişeyler şekillendi kurbanımla ilgili bende bu hafta almaya başlayacağım ufak ufak artık bundan sonra bende kurbanımlailgili hiç bişey söylemeyeceğim o da beni merak etsin :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:hıh :21::21::21::21::21::21::21::21:

neyse kii seni zaten elemiştim de meraklanmam gerekmeyecekk :KK33::KK33:

ben bugun baya bi gezdim, sadece boyunluk için ip bide bi parça daha bişey aldım ama geri kalanları da baya şekillendirdim kafamda. artk maddi durumlara göre fırsat oldukça alıp alıp koyacam kenarı :KK34: bu arada 17 sinde mi göndermeye başlıyoruz yoksa 24 ündemi :44::44:

neyse kii seni zaten elemiştim de meraklanmam gerekmeyecekk :KK33::KK33:

ben bugun baya bi gezdim, sadece boyunluk için ip bide bi parça daha bişey aldım ama geri kalanları da baya şekillendirdim kafamda. artk maddi durumlara göre fırsat oldukça alıp alıp koyacam kenarı :KK34: bu arada 17 sinde mi göndermeye başlıyoruz yoksa 24 ündemi :44::44:
17 sinde başlanıyo canım gönderilmeye

Ben katilimi aramıyorum artık,sürpriz olsun bana..:KK14:
aynen bende vazgeçtim yoksa bulamayınca üzülüyorum
:KK5::KK5::KK5::KK5:

Herkese merhaba kızlar,
Benim kurbanım hiç ortalarda görünmüyor, dolayısıyla ne alacağıma karar veremiyorum, tanıtım yazısında da pek ipucu vermemiş :KK14:
Hiçbir şey almadım henüz :KK43:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kambersiz düğün olur mu hiç haftasonu bile kv deyken bile eşimin telinden arada bi kaçamak yaptım (herif tip tip baksada bana :KK1::KK1::KK1::KK1:) aklım hep burda oluyo

hee buralara girecekseniz tamam o zamn belki kurbanın girer de dayanamayıo ipucu verirsin :KK1::KK1:

azz kaldı annesii :nazar::nazar:

ayy ben dün bütün gün çocuklarla beraberdim hatta dün gece bitanesiyle beraber uyudum cidden zor Allah kolaylık versin şimdiden :KK1:
evet az kaldı kuzum darısı tüm anne olmak isteyenlere olur inşalllaaaahhhhhhh :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ben severim çocukları ya birde kendi çocuğun oldu mu daha bi başak olur zor yanlarıda var tabi saol canım

evet az kaldı kuzum darısı tüm anne olmak isteyenlere olur inşalllaaaahhhhhhh :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ben severim çocukları ya birde kendi çocuğun oldu mu daha bi başak olur zor yanlarıda var tabi saol canım

amin inşallahh :KK16::KK16:

bende kurbanımın boyunlugunu örmeye başladım :KK1: 46 ilmek başladım ama çok mu kalın olur ki yaa biraz inceltsem mii :44::44:

ben geldimm ama yine kimseleerrr yookkkk :KK47::KK47:

aklımda olan pek çok şeyi buldum :KK16: hepsini almadım tabi kurbanım için ama aklımda baya baya şekillendi neler alacagım :KK34: şimdi kendimi çok zora sokmamak için bekliyorum bakalım, son günlere doğru depara kalkcam ben hediye konusunda :KK1::KK1:

amaa ipleri aldım boyunlugumu örmeye bu akşam başlıyorum :KK6::KK6: bi dee ufak bi hediye daha aldım, sanırım kurbanım çok sevecek, çünkü onun seviyorum dedigi şeylerden biri :KK69:

neyse kızlarr ben şimdi kuaför olan komşumu ziyarete gidiyorum bi kaş bıyık olayına gireyim :KK33: bide saçlarımı kestirip fön çektireyim yarın sevgilimle görüşecemm adam doğal halini görüp şoka girmesin :KK33::KK33:

bikaç saate görüşrüüüzzzz :KK16::KK16::KK16:

canım komşun ben olsaydım şimdi 2dk da hazırdın...:):KK16::KK16::KK16:

X