8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

herkes nerdee huhuu:KK3::KK3::KK3::KK3:
Ben burdayımmmmm
ben çocuklara kolay kolay hayır demem yeter ki imkanım olsun. o yuzden de ben bişey için alamam param yok dedigim zaman asla ısrar etmez bu yavrular :KK16:

bugun de sinemaya gitmek için en üst kata çıtkık avm de tam merdivenlerin karşısında mc donalds :KK53: onlar da oyuncak olarak furby veriyolarmış gördüler illa istiyolar :KK53::KK53: dedim şimdi filme girelim, mısırlarımızı yiyelim eğer karnınız aç olursa filmden çıkınca furby alacaz tamam mı dedim tamam dediler :KK1: filme girdik mısırları yediler, film bitti ilaa furbyy :KK53::KK53: dedim hadi tamam söz verdigimiz gibi olsun. tabi oyuncagı alan yer mi hiç menuyu :KK52::KK52:

sonrada bana diyolar ki sen bize söz verdigin herşeyi yaptın teşekkür ederizz :KK16::KK16: gel de sevme bunlarıı :KK16::KK16:

ben burdayıımmmm :KK3::KK3:

Sen benimde ablam olsana be :KK52:

yavrum sende eşşeğin aklına sokuyon karpuz kabugunu sonra kmse yapmaz diyon kmse yapmazsa benm katilim yok zamannnnn aman Allah'ımmmm :KK53::KK53:

bikaç kişi işi oldugu için giremiyormuş canım belki onlardan biridir :KK34: yada bazı arkadaşlar az ipucu vermiştir onlardandır :KK34: mutlaka bi katilin vardır yaa merak etmee :KK1::KK1:

2 saattir sayfayı yeniliyorumm hep aynı sayfa açılıyordu...meğer muhabbet devam etmiş bir ben göremiyor muşumm:KK9::KK9::KK9:...:KK1::KK1::KK1:

ben cıkaym artık bıraz televzyon keyfı sonra cumburloop yatagaa :KK52: iyi geceler kızlar yarın cok sık gıremesemde p.tesi görüşürüz

şaka bı yana olmasada olur burdakı muhabbet yeter hoş sohbet eglence yeter:KK16:

eğer senin katilin çıkmazsa en sonunda hepimiz toplaşır sana hediye yollarız ne dersin :KK1::KK1:

ben cıkaym artık bıraz televzyon keyfı sonra cumburloop yatagaa :KK52: iyi geceler kızlar yarın cok sık gıremesemde p.tesi görüşürüz

iyi geceler şekerim görüşürüzz :KK3::KK3::KK3:

bugun pazar die heralde herkes kaçaklardaa :KK47::KK47: ben şimdii kurbanıma hediye bakmaya ve ona örecegim boyunluk için ip almaya gidiyorum geldigimde herkes buraya gelmiş olsunn :KK33::KK33::KK33:

X