8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kızlar bu arada dogumum 25 martta kısmetse insallah :KK16::KK16:

Topikçek bebiş sevmeye gelelim sana :)

Sanırım ufak bir değişiklik olmak üzere şu an, öğrendim sayılır yani :)

Ayy, artık doğur da bebek sevelim ya hu :)

Ayyyy ufak mı o degişiklik bende çatlamaya başladım :KK70:

Kızlar sonunda geldim evime kavuştum bilgisayarıma yuppiiiii :21::21::21:

kızlar ben geldiimmmm :KK52::KK52::KK52:

avm ye gittik burda, önce 2 tane veletle beraber lego movie yi izledim :KK55: sonra da onlarla beraber oyunlar oynadık bilimum oyun parkurlarında derken şimdi oeveletlerden bir tanesi bizimle beraber evde :KK1::KK1: araba aldım ona bugun de neyse ki onunla beraber oyunuyor rahat bıraktı sonunda beni :KK37: ayy bu çocuk bakma işi ne zor yaa, Allah tğm anelere sabır versinn :KK31::KK31:

geçmişi okudum şimdi herkese sıradan laf yetiştireyim :KK37:

yok cnm çalışmıyorum çok şükür:KK16:ama önceki işimde çalışıyordum evlenmeden önceydi o günleri hatırlamak dahi istemiyorum:KK31: şimdi pazar günleri uykumu almış bir şekilde sabahın köründe uyanıyrum:KK9:hafta içi gözlerim açılmaz o ayrı:44::44:

ben hiç affetmem her ortamda uyurum yaa :KK1::KK1: bi tek gözüme ışık girerken uyuyamıyorum onda da uyku gözlüğü takıyorum mutlaka zaten :KK34: uyku gözlüksüz uyuyamıyorum biraz da psikolojik sanırım :44:

aslında ben işim yoksa uyurum, çalıştıgım zamanlarda gece 2 ye 3 e kadar durup sabah 8 de işe gittigim zamanlar oluyordu yani :KK34: ama şimdi canaavar gibi uyuyorumm :KK53::KK53:

cnm bir seneye kadar korunmadığınız halde bebişiniz olmazsa normal diyorlar bende istediğimiz zaman inş olur diyorum ama tabi kısmet alnımıza ne yazıldı bilemiyoruz malesef:KK31:

bende kronik idraryolu enfeksiyonu var ve hipertroidi hastasıyım ikisinde de düşük riski çok oluyormuş doktorum söyledi aslında çok korkuyorum ama en iyisini en hayırlısını rabbim bilir:KK16:

kronik idrar yolu enfeksiyonunda düşük riski mi varmış :KK53::KK53: o zaman gelecege dair korkularım olabilir sanırım benm dee :44::44: evlenmeden mutlaka bi check up lazım sanırım :44::44:

kızlar ben geldiimmmm :KK52::KK52::KK52:

avm ye gittik burda, önce 2 tane veletle beraber lego movie yi izledim :KK55: sonra da onlarla beraber oyunlar oynadık bilimum oyun parkurlarında derken şimdi oeveletlerden bir tanesi bizimle beraber evde :KK1::KK1: araba aldım ona bugun de neyse ki onunla beraber oyunuyor rahat bıraktı sonunda beni :KK37: ayy bu çocuk bakma işi ne zor yaa, Allah tğm anelere sabır versinn :KK31::KK31:

geçmişi okudum şimdi herkese sıradan laf yetiştireyim :KK37:

Hoş geldin canım :) baya eğlenceli bir gün geçirmişsin desene :)

X