8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

öyledir sağolsunn...hiç yormaz hep destek tam destek kendisi...çıkarken tanıdığım adam evlenincee çok değişti ama hep iyi yönde..herkesin eşi onun kadar düşünceli ve anlayışlı bir eş olsun inşallah..hayat müşterek....derdiyle tasasıyla mutluluğuyla sorumluluğuyla...iyi geceler yarın görüşmek üzeree tatlımm:KK16::KK16::KK3::KK3:

maşallah o zaman eşinee :nazar::nazar:

gerçi olması gereken şeylere maşallah der olmuşuz yani o da ayrı mesele :KK1: hayat müşterek e bi zahmet erkeklerde taşın altına soksunlar ellerini yaniii En Büyük KKEn Büyük KK

ayrıca inşallah benim koca kafam da böyle yardımcı olur bana ileride :KK1: gerçi bi kere ona kızmıştım da sen kesin evde devrilip elinde kumanda tv izleyen bi koca olacaksın dedim :KK47: o da aksini ispat etmek için o hafta galatasaray maçını izlemeyip benim yanıma gelmişti :KK16::KK16: olacak olacak inşallah :nazar::nazar:

kurbanıma göre aldım hediye beni de ele :KK1:[/QUOTE]

Ne oluyor bir ekleşmeler bişiler olmuş buralarda

gelmeyenler de dün gelmiş ama sanırım benim katilim değil gibiler :KK31:

ohh ablanla keyifler yapmışsın ne güzel :KK16::KK16: biz buradaydık ya bi yere ayrıldıgımız yok :KK1: seni elemiştim ama keşke elemeseydim hediyeler alınmaya başlanmış bile :KK1:

facebook tan ekledik de birbirimizi meraklıyız sanırım biraz :KK1: eğer istersen sana da yolayabilirim adresimi :KK16::KK16:

Uyanın kurbanlar katillerr :))) ben birazdan temizliğe girişicem şimdiden cooook üşeniyorummm :KK4::KK19::KK19:

kurbanımla ilgili ipucuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu geliyooooooooorrrrrrrrrrr :KK53:
Evli ve cocugu yok

sanırım benim katilimde öyle biri kendmle ilgili acıcık ipucu bulamadım
neyse kızlar siz kaynatn ben gelnce okurum temızlıge girişeyim yoksa kalacak gene bana kolay gele sizede iyi sohbetler :KK16:

kolay gelsin canım sana ellerine saglık :KK31::KK31:

çizik üstüne çizik atıyorum sanaa :KK53::KK53: sen değilsin işte deilsinnn :84:

ayrıcaa aramızda çok da ipucu vermeyen arkadaşlarda var belki de senin katil onlardn biridr bekle bakalım :KK1::KK1:

maşallah o zaman eşinee :nazar::nazar:

gerçi olması gereken şeylere maşallah der olmuşuz yani o da ayrı mesele :KK1: hayat müşterek e bi zahmet erkeklerde taşın altına soksunlar ellerini yaniii En Büyük KKEn Büyük KK

ayrıca inşallah benim koca kafam da böyle yardımcı olur bana ileride :KK1: gerçi bi kere ona kızmıştım da sen kesin evde devrilip elinde kumanda tv izleyen bi koca olacaksın dedim :KK47: o da aksini ispat etmek için o hafta galatasaray maçını izlemeyip benim yanıma gelmişti :KK16::KK16: olacak olacak inşallah :nazar::nazar:

cnm benim eşim ilk haftalarda senin dediğin gibi elinde kumanda ayaklarını uzatıp yatan bir tipti ama biraz ağlayıp zırladım yetişemiyorum muhabbetleri yaptım saolsun şimdi yardım ediyor hatta bazen elimi hiç birşeye sürdürmez mesela 9 aydır tuvalet ve salon temizliği yapmadım o yapıyor:KK9::KK9: hatta bu hafta kardeşlerimle kalıcam ev bana emanet geldiğinde pırıl pırıl yaparım dedi:KK53::KK53::KK16::KK16:

cnm benim eşim ilk haftalarda senin dediğin gibi elinde kumanda ayaklarını uzatıp yatan bir tipti ama biraz ağlayıp zırladım yetişemiyorum muhabbetleri yaptım saolsun şimdi yardım ediyor hatta bazen elimi hiç birşeye sürdürmez mesela 9 aydır tuvalet ve salon temizliği yapmadım o yapıyor:KK9::KK9: hatta bu hafta kardeşlerimle kalıcam ev bana emanet geldiğinde pırıl pırıl yaparım dedi:KK53::KK53::KK16::KK16:

ayyy ne güzelmiş valla çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16: darısı başıma inşallahh :nazar::nazar:

kızlaaarrrr ben sinemaya gidiyorum acilen bir plan çıktııı :KK3::KK3::KK3: iplerini de alacasm inşallah kurbanımın görüşürüüzzzz :KK3::KK3::KK3:

ben sayfayı bi tarayım da hala arkadaş olmadıgım birileri varsa ekliyim barii :KK14::KK14:

sen pazar günleri de çalışıyo musun canım :KK53::KK53: ayy yazık sanaaa :KK50::KK50:
yok cnm çalışmıyorum çok şükür:KK16:ama önceki işimde çalışıyordum evlenmeden önceydi o günleri hatırlamak dahi istemiyorum:KK31: şimdi pazar günleri uykumu almış bir şekilde sabahın köründe uyanıyrum:KK9:hafta içi gözlerim açılmaz o ayrı:44::44:

mayıs ve eylül evlenmek için en güzel aylar bence:KK16:ablamın martta nikahı var ne giyeceğim hiç bilmiyorum:KK31:

ben mayıs istiyodum aslında yazı beraber geçiririz diye ama olmucak tabi:KK31::KK31:eylüle inşallah:KK51::KK51:

ne tarz bişey gyiceksin abiye gibiyse arkadaşlarından bul bence hiç boşuna onlara para vermeye kıyamıyorum ben:KK31::KK31::KK31:

ben mayıs istiyodum aslında yazı beraber geçiririz diye ama olmucak tabi:KK31::KK31:eylüle inşallah:KK51::KK51:

ne tarz bişey gyiceksin abiye gibiyse arkadaşlarından bul bence hiç boşuna onlara para vermeye kıyamıyorum ben:KK31::KK31::KK31:

ben bol payetli kısa elbise istiyorum sonuçta ablamın nikahı ve düğün olmayacak sonrasında yemek falan verilecek ama daha bulamadım böyle bir şey:KK31:bende abiyeye verilen paraya acıyorum ama yapacak bişi yok çünkü bedenimde kimseyi tanımıyorum:KK31:

Son düzenleme:
ben bol payetli kısa elbise istiyorum sonuçta ablamın nikahı ve düğün olmayacak sonrasında yemek falan verilecek ama daha bulamadım böyle bir şey:KK31:bende abiyeye verilen paraya acıyorum ama yapacak bişi yok çünkü bedenimde kimseyi tanımıyorum:KK31:

süslü püslü olman gerek tabi :21:
amann boşver:KK52::KK52: çatır çatır harcıyalım paramızı eşşek gbi çalışıyoruzz:KK51::KK51::KK51:

süslü püslü olman gerek tabi :21:
amann boşver:KK52::KK52: çatır çatır harcıyalım paramızı eşşek gbi çalışıyoruzz:KK51::KK51::KK51:
:KK76::KK76:valla bende öyle diyordum kazanıyorum alırım güzel bir elbise diye ammmaaaa bu ay saçma sapan harcamalar çıktı hemde maaşa zam yapıldı elime para kalacak diye sevinirken ama evdeki hesap çarşıya uymuyor:KK31:

ohh ablanla keyifler yapmışsın ne güzel :KK16::KK16: biz buradaydık ya bi yere ayrıldıgımız yok :KK1: seni elemiştim ama keşke elemeseydim hediyeler alınmaya başlanmış bile :KK1:

facebook tan ekledik de birbirimizi meraklıyız sanırım biraz :KK1: eğer istersen sana da yolayabilirim adresimi :KK16::KK16:

yarın gidiyor ablam :) evet benim hediyeler tamam sayılır,kurbanım cok bilgi vermemis ama aldım iste bisiler..umarım begenir :)
yolla canım eklim seni :KK16:

Hayırlısı olsun,geç olsun güç olmasın..:KK6:

X