8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Bugün bunu gördüm çok hoşuma gitti kurbanıma da kendime de aynısından aldım :KK37: Birkaç parça daha aldım ama keşke kurbanım daha kişisel zevklerine yönelik bilgi verseydi o zaman daha öZel hediyeler alabilirdim, şimdi daha genel hediyeler oluyor :/

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 36
Bugün bunu gördüm çok hoşuma gitti kurbanıma da kendime de aynısından aldım :KK37: Birkaç parça daha aldım ama keşke kurbanım daha kişisel zevklerine yönelik bilgi verseydi o zaman daha öZel hediyeler alabilirdim, şimdi daha genel hediyeler oluyor :/

Çok güzelmiş canım,kurbanın çok şanslı bence :KK16:

bu tarz pastel renkleri bene çok severim

çok güzelmiş canım benim katilim olaydın keşke :KK53::KK53::KK53::KK53: ama üstüne çizik atmıştım senin

şaka şaka ben katilimide çok severim kii:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

Son düzenleme:
kurbanıma bugün bi cicik daha aldımmmm arada denk geldikçe daha alıcam
ama kendisi ile keşke bi sohbetimiz bişeyimiz olsaydı :KK31:

merhaba kızlaaar...ben geldmm
sevgili katilim ve de sevgili kurbanımm kusuruma bakmayın uğrayamadım topiğee..memlketten ardeşimle çocukları gelmişti..misafirlerimle 2 haftadır istanbul kazan biz kepçee dolaştık gezdik..bu akşam yola çıktılar... eve biraz önce dönebildim ...kocişim de çok özlemiş:KK16::KK16::KK16: ne var ne yok canlarımm:KK15::KK15::KK15::KK16::KK16::KK52::KK52:

beni de ekleyebilirsin sevgili katilimmmm :KK16: :KK9:
Ekliyorum hemen :)
merhaba kızlaaar...ben geldmm
sevgili katilim ve de sevgili kurbanımm kusuruma bakmayın uğrayamadım topiğee..memlketten ardeşimle çocukları gelmişti..misafirlerimle 2 haftadır istanbul kazan biz kepçee dolaştık gezdik..bu akşam yola çıktılar... eve biraz önce dönebildim ...kocişim de çok özlemiş:KK16::KK16::KK16: ne var ne yok canlarımm:KK15::KK15::KK15::KK16::KK16::KK52::KK52:

Oh be hoşgeldin :)

Kizlar aranızda kurbanina hediye almamis ddeğiştirmek isteyenler var mi bi iki arkadas var katilmak isteyen birbirlerine versem anlasilcak kucuk bi çekiliş yapıcam aranizda

Konuyu anlamadım canım..:KK14:

Katilmak isteyen kisiler var simdilik iki kisi birbirlerine katil yapsam bilecekler birilerini değiştirmem lazim ki anlasilmasin kim kimin katili ben değişebilirim diyenler özelden yazsin ki ayarlayayim diyorum canim.

Katilmak isteyen kisiler var simdilik iki kisi birbirlerine katil yapsam bilecekler birilerini değiştirmem lazim ki anlasilmasin kim kimin katili ben değişebilirim diyenler özelden yazsin ki ayarlayayim diyorum canim.

Hmm anladım canım ama diğer kızlar da gelsin öyle yap istersen.

X