8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

berfin ya bankaya gittim bir koşu geldim tok karnına demişsin yemek saatini mi bekicez aç aç senin gibi güzel bir kızı yeriz diye mi korkuyorsun

benim kurbanım neden hiç uğramıyo acaba?
hiç bi paylaşımımız olmuyo haliyle.. ne yazıcam ben mektup olarak ki
foruma girmiş mesela dün ama buraya hiç gelmiyor bile

berfin ya bankaya gittim bir koşu geldim tok karnına demişsin yemek saatini mi bekicez aç aç senin gibi güzel bir kızı yeriz diye mi korkuyorsun

hahaha ekliyorumm. iş yerindeyimde pek yok eski resimler var. eski dediğim ekim ayına ve geçen kışa ait

benim kurbanım neden hiç uğramıyo acaba?
hiç bi paylaşımımız olmuyo haliyle.. ne yazıcam ben mektup olarak ki
foruma girmiş mesela dün ama buraya hiç gelmiyor bile

bende aynen böyle düşünüyorum...

genel söylüyorum..
mesela bazıları hiç girmiyor.. kurbanımız olsun katilimiz olsun nasıl bir samimiyetle mektup yazarki..

hahaha ekliyorumm. iş yerindeyimde pek yok eski resimler var. eski dediğim ekim ayına ve geçen kışa ait
olsun cnm ekle sen bende üç ayrı saç rengimle ekledim fotoyu sonuçta tek bir gerçek var zaman geçsede biz aynıyızyaşlanmamızı hesaba katmıyorumfotolarda hiç dermisiniz 26-27 bu kız diye

bende aynen böyle düşünüyorum...

genel söylüyorum..
mesela bazıları hiç girmiyor.. kurbanımız olsun katilimiz olsun nasıl bir samimiyetle mektup yazarki..
ben kurbanımı yavaş yavaş tanımaya başlıyorum inş böyle gider
tabi hiç uğramayanların daha kötü olur tanımak az da olsa kişiliği hakkında bilgi sahibi olmak iyi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…