8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Tamam o zaman şöyle diyorum çikolata mektup kesin. Bunun yanına çamaşır koyuyoruz ama mesela Hülya abla çamaşır alamam utanırım demişti böyle olan varsa ayna tarak falan isteye bağlı olsun.

Tamam o zaman şöyle diyorum çikolata mektup kesin. Bunun yanına çamaşır koyuyoruz ama mesela Hülya abla çamaşır alamam utanırım demişti böyle olan varsa ayna tarak falan isteye bağlı olsun.

bence gül mektup ve şekerleme zorunlu olsun

Bugün yarın açarım tanıtım topiğini de daha kalabalık olmamız lazım :) Yayın kızlar çekilişi

pembiş iç çamaşırı diyonuzda hatunlar herkesin bedeni uymuyo mesela ben :))))

beden yazarızz daa benim mabadd biraz geniş valla ne yalan söleimm biraz masraflı olacam sanırım katilimee

aslında bende utanırım hiç de almadım şimdiye kadar kendimi alıştırmak adına almam da lazım ilki sizlerden birine nasip olacak artk

16 kişiyiz sanırım daha deil mi :44::44: tanıtım topiği çekilişten sonra açılmayacak mı, hemen mi açılacakk, benim hazırlamam lazım o zman şimdidenn

Canım çekilişe kadar anca tanıtırız kendimizi hergün giremeyenler oluyor sonra benim kurbanım kendini tanıtmadı olmasın :) Hazırlayın kızlar yazılarınızı katilinize yardımcı olun tanıtın kendinizi bol bol :)

Atanamamış Türkçe öğretmeniyim canım. Tekrar hazırlanıyorum.

ben herkesin anladıgı gibi geveze bir insanım valla her zaman sohbet edebilirimmm öğrencisin galiba deil mi ? ne okuyosun eğer sakincası yoksa :44:

Yukarıda yazdım.

Atanamamış Türkçe öğretmeniyim canım. Tekrar hazırlanıyorum.

Yukarıda yazdım.

öğretmen miiii en sevdigim meslek yaa, dinlemedim zamanında baba sözünü gittim inat ettim mimarlık okuyacam die 10 yılda bitirdim sonra okulu :26: öğretmen olsa kaç yılda bitirirdim bilmiyorum ama çok daha sevdigim bi işi yapardım eminim

nerede yaşıyosun canım ? sözleşmeli öğretmenlik falan da olsa öle bi iş olmuyor mu :44:

Manisa canım. Ücretli öğretmenlik denen biz zıkkım var.Ayda 500-600 tl bir şey.Sigortan bile tam yatmıyor,tatillerde para alamıyorsun.Buna rağmen ben çalışmayı istedim ama babam rıza göstermedi. Bu sene getirilen bir sınav yüzünden atanamadım,yoksa olacaktı.

öğretmenlerin atanma durumları iyice zorlaştı zaten hele ki şimdi öğretmenligi kapatıp sadece bölümlerden formasyon verdirtme gibi bişey de yaptılar sanırım yiice zorlaştı Allah yardımcınız olsun o zaman kpss mi çalışıyosun şimdi :44:

Evet canım,yine yeni yeniden. Çok teşekkür ederim.

Sevdiceğim nasipliymiş,o atanıverdi. Hiç değilse birimizin işi garanti,ben de özelde falan çalışırım artık.

Evet canım,yine yeni yeniden. Çok teşekkür ederim.

Sevdiceğim nasipliymiş,o atanıverdi. Hiç değilse birimizin işi garanti,ben de özelde falan çalışırım artık.

erkeklerin işsizlik süreci bizimkinden çok daha sıkıntılı oluyor zaten, en azından o adımı atmış inşallah senin için de en yakın zamanda açılır kapılar o da öğretmen galiba, yakınlara mi atandı

Aynen canım,olamasam da hayırlısı der başka kapıda ararım ekmeğimi.Ama erkek için çok önemli... Çok sağ ol. Evet,4 yıllık arkadaşımdı,mezun olmaya yakın bir zaman kala sevgili olduk. Ahh nerde yakın... 2000 km uzakta,5 aydır görmüyorum.

ayyy hasret ve özlemek deyince resmen tüylerim diken diken oluyor artkk şu anki sevgilimi bende süründürmek için aylarca bekletip öle tamam demiştim, ben dedikten kısa süre sonrada askere gitti, o askerden geldi benim iş için bi süre ankarada tekrardan yaşamam gerekti falan filan derken 10 aya yaklaşıyoruz ilişkimizde ancak aynı şehirde durmaya başladık gerçi dün eğitim için istanbula gitti perşembe gelecek amaa o bile içimi acıtıyor şuan

Allah sizleri tez zamanda kavuştursun inşallah gerçi erkegin özlemesi güzel oluyor, kıymet biliyorlar yan yana gelince didişmek istemiyor canın, ben şahsen evlenince bile arada annemlere falan kaçmayı düşünüyorum da sonra da kıyamıyorumm

Amin canım. Haftasonu yanıma gelecek işte,çok tuhaf içim. Kaç aydır görmüyorum,gördüğüm an atlayacağım boynuna. Uzaklık zor,çok zor.

Kaçmam bir yere ya.Zaten ne zorluklarla olacak.

Amin canım. Haftasonu yanıma gelecek işte,çok tuhaf içim. Kaç aydır görmüyorum,gördüğüm an atlayacağım boynuna. Uzaklık zor,çok zor.

Kaçmam bir yere ya.Zaten ne zorluklarla olacak.

ayy kavuşmaya az kalmış o zamn ben bile heyecanlandımm biz o askerdeyken 4 ay görüşememiştik, askerden döndüğü gün resmen hopluyordum ortalıkta onu görünce baya bi süre inanamadım falan, şimdi askerden dönmesinin üstünden bile 4 ay geçmiş

kısmetse düğün ne zaman var mı aklınızda bişey

Aynı durumdayım ben de,ne hissetiğimi bile bilmiyorum. Ağustos'ta askere gidecek,askerlik bitmeden evlenmek yok dedim,o da tarihi öne çekmek için hemen gidecek.

Seneye yaz diyoruz ama bakalım. Sizin durumlar ne alemde ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…