8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

zorunlu hediyeye karar verelim bencee :))

bugun çarşıda gezinirken bi ara bi baktım pembe iç çamaşırlarının önündeyim hangisinden alsam acaba bi türlü de tonu varmış bu pembenin die

Mektup olayı enteresan aslında.
Hiç bir paylaşımım olmayan,fazla tanımadığım birine mektup yazmak.:26:

en son askerdeyken erkek arkadaşıma mektup yazmıştım, ömrümde yazılmış en duygusuz mektup dedi cidden zor bişey ama eglenceli de olabilir sanki, mektup yerine küçük notlar yazsak olabilir mii :44::44:

şimdiden düşünüyorum arada kendimi tanıtmak için neler yazarım die hiç tanımadıgımız biri bize hediye alacak sonuçta, doğru yonlendirmek lazım hediye seçmek çok zor bişey gerçekten :44::44: kurbanıma şimdiden sesleniyorumm, kendini iyi tanıt emii hayat hikayeni bile yazabilirsin valla, yeter ki yanlış bişey almayayım sana :18::18:

pembişş pembişş ne güzell

pembişş pembişş ne güzell

çok güzel dee bir sürü tonu var modeli varr benim alışmışım babannem usulu beyaz dona şimdi bide çeyiz hazırlama muhabbeti oldugu için de bi yandan bakınıyorum iç çamaşırlarına hayrete düşüyorum vallaa alışmak lazım renkli dantelli şeylere de yavaştan sanırım

Kızlar topiği yayın biraz abonesi olduğunuz konulara ki hemencecik çoğalalım çekiliş yapalım bir an önce :) Birde ya sizin hiç öneriniz yok mu zorunlu hediyelere anket falan mı yapsak böyle iyi mi yoksa?

fark etmez pembiş olsundaa hangi tonu olursa olsun güzel bir ton seçeriz heraldee :26::26: aynenn bendee öylee alışırız bizdee yavaştann

Çok saol canim
Düşünürsem katilirum

Bekleriz tabiki :)

Aaa ben beyaz giymeyeli bilmem kaç sene oldu :) Bayılırım rengarak süslü dantelli şeylere :) İnsanın içinden geliyor sanırım

canım çok sıkıntıya sokmaya gerek yok zorunlu hediye konusunda çünkü atıyorum oje zorunlu hediye deriz ama hiç oje kullanmayan olabilir
o nedenle çamaşır çikolata ideal gibi

Kızlar topiği yayın biraz abonesi olduğunuz konulara ki hemencecik çoğalalım çekiliş yapalım bir an önce :) Birde ya sizin hiç öneriniz yok mu zorunlu hediyelere anket falan mı yapsak böyle iyi mi yoksa?

bence senin önerin güzel uyumluda kadınlar günü için tabi diğer arkadaşlar ne der bilmem

Son düzenleme:
kızlar bence ayna karanfil ve pembe iç çamaşırı daha mantıklı değil mi???? hoşbulduk canım aynen canım ele avuca geldimi şirinliklerine doyum olmuyo hakkınızda hayırlısı olur inş.

evet canım hayırlısıyla tabi önce hediye sonra kızım gelsin biraz geç gelsin anne karnında daha iyi besleniyo çünkü

canım çok sıkıntıya sokmaya gerek yok zorunlu hediye konusunda çünkü atıyorum oje zorunlu hediye deriz ama hiç oje kullanmayan olabilir
o nedenle çamaşır çikolata ideal gibi

bence senin önerin güzel uyumluda kadınlar günü için tabi diğer arkadaşlar ne der bilmem

Tamamdır o zaman sıkıntı yok :) Düşünüyorum zaten herkesin kullanacağı başka ne olabilir diye aklıma gelmedi hem geçen topikte çamaşırımı alamamıştım bu şekli ideal olsun o zaman ekleyeyim ilk mesaja :)

zorunlu hediye olarak iç çamaşırı çikolata ve mektup geleneksel gibi sanki ve hepsi çok tatlı şeylker bence yanına başka ne ekleyebiliriz ki acaba bilemedimm :44::44:

fark etmez pembiş olsundaa hangi tonu olursa olsun güzel bir ton seçeriz heraldee :26::26: aynenn bendee öylee alışırız bizdee yavaştann

anlattıysan yukarıda ben kaçırmış olabilirm çok özür dilerim, tanıyacam hepinizi yavaştan söz senin de mi düğün hazırlıkları var yoksa

Aaa ben beyaz giymeyeli bilmem kaç sene oldu :) Bayılırım rengarak süslü dantelli şeylere :) İnsanın içinden geliyor sanırım

benim de içime yavaştan yerleşecek inşallah die temenni ediyorumm iştee ilk pembe hediyemle başlarım sonraa daaa kendim bikaç tane renk katarım napalım

Zorunlu olacaksa hediye almanın mantığı ne,ben onu çözemedim.

Çikolata mektup tamam da diğerine karışmamak en iyisi bence.

eklee eklee

ayy ben bu ayna fikrini de sevdimm karanfil solar belki kolinin içinde uzak mesafelere de gidecek osnuçta ama ayna fikri değişik ve güzel geldi

ayy tabi kii önce hediyeler gelsin bebek vaktiyle gelsin huzur mutluluk bereket getirsin inşallah

benim de içime yavaştan yerleşecek inşallah die temenni ediyorumm iştee ilk pembe hediyemle başlarım sonraa daaa kendim bikaç tane renk katarım napalım

Olur canım zamanla yavaş yavaş başlarsın sonra beyaz giymek istemiyor insan zaten :)

Zorunlu olacaksa hediye almanın mantığı ne,ben onu çözemedim.

Çikolata mektup tamam da diğerine karışmamak en iyisi bence.

Kadınlara has bişey olsun istedik yılbaşında kırmızıydı mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…