8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kurbanima burdan selamlar.... onun hediyesivel emegi goz nuru olacaaakkk....acaba begenir mi ki ????? Hem bu kis aylarinda onu isitir :KK66:

keşke senin üstünü çizmemiş olsaydım, ben çok severim atkı türü şeyleri :KK14::KK14::KK14:

Hoşbuldum canım,konser beklentilerimizin üstündeydi..kadın da deli bir ses ve enerji vardı.Salon yılkıldı resmen.

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bosuna teknoloji cocuğu demedim demek ki :KK1:
Canim maşallah sana , cok hoşsun , iyi niyetin yüzüne yansımış gibi .
Nisanlinla bir ömür mutlu olun :123: :119::119::119::119:119

ayy çok teşeküür ederimm :KK17::KK17: gerçi henuz nişanlı değiliz ama Allah söyletti demek ki çok sevindim :KK69:

Kurbanima burdan selamlar.... onun hediyesivel emegi goz nuru olacaaakkk....acaba begenir mi ki ????? Hem bu kis aylarinda onu isitir :KK66:

Burdami su anda kurbanın :26: :KK53:
Bende face dir twitter instagram dır kullanmıyorum canım..:KK6:
Ben gibi birini buldum neyse ki :nazar:
Hoşbuldum canım,konser beklentilerimizin üstündeydi..kadın da deli bir ses ve enerji vardı.Salon yılkıldı resmen.
Sevindim senin adına , super bir aksam geçirmişsin ne guzel :KK24:

Merhabaaa:KK3: Benim face Twitter ve inst. Hesaplarım var na hiçbirinde resmim yok. :KK52:
Merhaba :KK3:
kizlar bakmışlar hep birbirlerine :KK19:

cesmi_naz .!.:
ayy çok teşeküür ederimm :KK17::KK17: gerçi henuz nişanlı değiliz ama Allah söyletti demek ki çok sevindim :KK69:

Aaaa ben neden öyle düşündüm acaba ?
Allah söyletti diyelim evet , hayırlısı olsun canım :KK16:

özel msj geliyyooorrrrr :KK55::KK55:
Ekledim ekledim :)
Çok teşekkür ederim kızlar sormayın valla grip falan olmadım beni bi sıtma bi ateş tuttu 39 derece ateşle acilde aldık soluğu bugün işe falan gitmedim tüm gün dinlendim çok şükür şimdi daha iyiyim ayağa kalkabildim adam akıllı üşütmüşüm
Ekleyin tabi Burçin şenbayık
Gecmis olsun canim ya dikkat et kendine
Merhaba kızlar..:KK51:

Hatun kimin konserine gittin?

Selam Geranio ,herkese gönderdin mı bilgileri ?
Bana gelen bişey olmadı da , sorayım seni yakalamisken.

Aaaa ben neden öyle düşündüm acaba ?
Allah söyletti diyelim evet , hayırlısı olsun canım :KK16:

7 8 ay sonra evlenecem diyorum ya sürekli ondandır :KK1::KK1: ama inşallah bikaç aya nişanlı da olacaz yanii, şimdiden söylediniz çok hoşuma gitti :KK16::KK16:

X