8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayyyy selam kızlar ben geldim kendime azcık bakım yaptırdım doğum öncesi :KK1::KK1::KK1: bir güzel kşa bıyık sonra ohh mis gibi saç kesimi doğuma yakında röflemi yaptım mı tamamdır :KK1::KK1: amin canım inşallah rabbim kimseye evlat yokluğu yaşatmasın

tamamdır teyzesi gıdıklarım :KK9::KK9::KK9: duyuru yazdım ki katilim belki görürde acır bana ipucu verir diye yazdım :KK14::KK14: teşekkür ederim kuzum sen notumu al bana pazar yada pazartesi bildir ben izmirden hamile ve genç bir anne adayıyım :KK52::KK52::KK52: bilgilerimi oku ona göre bilgileri kap :KK52::KK52: asmunikalde duygularıml aoynayıp dursun :KK52::KK52:

ohhh güzel anne güzelligine güzellik katmış o zaman :KK16::KK16:

ben zaten hamilecikler meraklanmasın die direk hamile deil dedim ipucu verirken :KK1::KK1: ama senin bilgilerini not edecegim tanıtım yazına da bakacagımi sen döndüğünde rapor veririrm sana :KK1::KK1:
hepinizi öpüyorum kızla rbenim çıkmam lazım valizimi haızrlamam lazım azcıkda yemek yapmam lazım kocişime ki ben 2 hafta yokken kuzum aç kalmasın aklım burda olmasın hepinizi çok öpüyorum pazar yada pazartesi görüşürüz allaha emanet olun :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kolay gelsin güzel anneee :KK16::KK16: şimdiden iyi yolculuklaarr :KK55:
NOT!!!! Kurbanım sana da azıcık bişeler alıverdim :KK52::KK52::KK52:

Şükür bitirdim işlerimi ve geldiiimmm

Naz seni listemin başına alıyorum :KK1: Bugün uğradı demişsin sabah geldim sonra kayboldum :KK1:

ben ne alcam kocama sevgililler gününe yeaaaaa :KK14:
ps3 oyunu mu alsam :26: ona da kızcak şimdi çok para vermişsin ben daha ucuza bulurdum diye :KK9:

Canım ben eşimle birlikte ilk buluşmamızı anlatan komik bir karikatür portre yaptırıyorum..
İki gün önce siteye siparişimi verdim,sevgililer gününe bi iki gün kala elimde olacak.:KK53:

ayyy çok güzelmişşş :KK69: :KK69:

ama bizim ilk tanışmaya gidersek kesin zararlı çıkarız biz o yuzden böle bişey de yapamam ben :KK1: yok arkadaşş benm kafa da çalışmıyor ki adamı suçlayımm :KK47:

ayyy çok güzelmişşş :KK69: :KK69:

ama bizim ilk tanışmaya gidersek kesin zararlı çıkarız biz o yuzden böle bişey de yapamam ben :KK1: yok arkadaşş benm kafa da çalışmıyor ki adamı suçlayımm :KK47:

Canım ben ilk tanışmamız değil ilk buluşmamızı yaptırıyorum,biraz komikti çünkü.:KK52:
Araştırmaya devam et canım,çok güzel şeyler var hediye sitelerin de.:KK34:

Geranio , arkadas listemdeki bir üyenin paylaşımlarını görüyorum bazen . Hobi paylaşımları . Evlendik muradimiza erdik .... topigi . Sanirim Solitarywoman de aynı topikte . Kendisine sordun mu bilgisi olabilir . :KK34:
Sormadim canim söylenen şeyleri tek tek deneyerek bulucam artik :)

Günaydın kızlaaaaarr hayırlı sabahlarrr dün akşam ne kaynatmışsınız öylee oku oku bitmedi sayfalar :126:

ben olabilirim dün akşam hiç girmedim :26:

ahaaa yakaladım?? :26:

dert etme canım ben küçük şeylerden de mutlu olurum :KK55:

whatsupımda var faceimde canım niye bulamadın?:KK9:

banada gelmediii halaa

aha da kesin ben

gerenioooo benim özel mesajıma cevap vermedinnnn bide bana kurbanımın adres bilgileri gelmedii

Bakiyorum birazdan canim

ben ne alcam kocama sevgililler gününe yeaaaaa :KK14:
ps3 oyunu mu alsam :26: ona da kızcak şimdi çok para vermişsin ben daha ucuza bulurdum diye :KK9:

Evlenince alacagim ilk hediyelerden olacak sanirim Playstation :)

Listenin yarisina dun gonderdim bugunde kalanina gondericem kurban bilgilerini kızlar

attachment.php

attachment.php

ben bunları aldım :KK69: kurbanıma el emekleri yapıcam inşALLAH :KK69:

X