8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

senin katilin,
falkon
.true
Sefimlii
hejira.
askyokolmak.

olamaz...
hayvanları seviyosan .hilalkahraman şüphelen :KK9: tontişsen .BitterKuzucuk şüphelen :KK9::KK9: nurlum yaşı benden ufak deil. kendisi 32 yaşında :KK52::KK52::KK52:
kendime göre notlar aldım artık genel alıcam :KK9::KK9::KK9:

hahah süpersin canım sağol =)

ben geldim ama elim boş geldim ne kurbanıma bişey alabildim nede tahlil sonucumu bide üstüne tansiyonum düştü şuan kızımda içerde uslu durmuyo o kıpır kıpır oldukça benim güç kuvvet gidiyo o yüzden müsade istiyorum sizden biraz uyuyup dinlenmem lazım sonra görüşürüz hatunlar hadi bby :KK3::KK3::KK3:

günaydın hatunlar
bugün kötü bir haberle güne başladım nişanlım askerde hastaneye kaldırmışlar :KK14::KK14: böbrek ağrısı varmış sanırım taş döküyo 4 serum yemiş ağrısı yeni dinmiş :KK43:kıbrısta bide ultrason olan hastane bulamıyorlar nasıl bir yer anlamadım ki
çaresiz olmak ne zormuş:KK14::KK14::KK14:

Canım çok geçmiş olsun....

ben miyim acabaaa???:26:

hayatta herşey olabilirr :KK14::KK14:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar .. nasılsınız bakalım.. kafamda deli sorular.. artık herkese katil gözüyle bakıyorum:KK70:

benim kurbanım dün gelmiş buralara birazcık uğramış..

ipucum 2 : evli deil benim kurbanım. koklanmamış gül konca:KK52::KK52:

ben başkasını seviyorum. bu yüzden umut yok :KK50::KK50::KK50:

hmm başkasını seviyorsan yapacak bişey yok, inşallah tez zamanda o da seni sever, sonra sonsuza kadar mutluu :KK16::KK16:

ayrıcaa senin üstünü çizmiştim şimdi bir daha çizdimmmm :KK50::KK50: hediyeleri elden veremeyecez malesef :KK43::KK43::KK43:

günaydın hatunlar
bugün kötü bir haberle güne başladım nişanlım askerde hastaneye kaldırmışlar :KK14::KK14: böbrek ağrısı varmış sanırım taş döküyo 4 serum yemiş ağrısı yeni dinmiş :KK43:kıbrısta bide ultrason olan hastane bulamıyorlar nasıl bir yer anlamadım ki
çaresiz olmak ne zormuş:KK14::KK14::KK14:

oyyyy kıyamam canımm sanaa :KK50::KK50::KK50: asker yolu beklemek ne zordur bilirim, Allahtan benm sevgilim hasta olmamıştı askerdeyken ufak tefek gripler hariç :KK50: tez zamnda sevdicegine şifalar gelir inşallahh :KK50::KK50:

vereyim hadi kıyamadım
2.ipucummmmmm
kurbanım bana çoooooooooook uzak olan bir şehirden değilll:nazar:

aa evet yazmamışım ismimide yazmamışım kafam nerdeyse o zaman:KK53::KK53:
ismim merve bursalıyım
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:KK3:

üçüncü ip ucumu veriyorum. kurbanım benden yaşça büyük.

aaa benim katilim olabilirsin o zamann :KK52::KK52: bende sakaryadan nurdan :KK14::KK14: yaşım daa 28.5 :KK51::KK51:

senin katilin,
falkon
.true
Sefimlii
hejira.
askyokolmak.

olamaz...
hayvanları seviyosan .hilalkahraman şüphelen :KK9: tontişsen .BitterKuzucuk şüphelen :KK9::KK9: nurlum yaşı benden ufak deil. kendisi 32 yaşında :KK52::KK52::KK52:
kendime göre notlar aldım artık genel alıcam :KK9::KK9::KK9:

biz senle hep aynı kişilerden şüpheleniyoruz yaaa :KK52::KK52: özelllikler benziyor ya ondan sanırım :KK34: tonrtiş misin değil misin ona göre söyle de katil şüphelilerimizi paylaşalımm :KK52::KK52:

ben geldim ama elim boş geldim ne kurbanıma bişey alabildim nede tahlil sonucumu bide üstüne tansiyonum düştü şuan kızımda içerde uslu durmuyo o kıpır kıpır oldukça benim güç kuvvet gidiyo o yüzden müsade istiyorum sizden biraz uyuyup dinlenmem lazım sonra görüşürüz hatunlar hadi bby :KK3::KK3::KK3:

ayy çok geçmiş olsun canımmm :KK43::KK43: öncelik sende ve bebeginde, güzelce dinlen, bomba gibi uyan uykundan inşallahh :KK16::KK16:

kıxlaaarrr günayyddıınnnn :KK16::KK16::KK16:

bugun ilerleyen saatlerde bir ipucu daha verecegim kurbanımla ilgiliii :KK34::KK34: sanırım çok merak ediyor kurbanım katilini onu daha da fazla meraklandırayım :KK1::KK1:

katiliimmmmm eğer buradaysan ses veerrrrrr :KK52::KK52:

Tatlım daha ne vereyim?
Kilolu değil.
Evli değil.
30 yaş altı.:KK6:

Burdayımmmmmmmmmmmmm.:KK53:

beni kandırıyosuunnnnnnn :KK47::KK47::KK47: ben kiloluyum bi kereee :KK43::KK43: 1.70 boyunda 76 kiloyum hem dee :KK43::KK43: ama kilomu göstermiyorum pek o sayılır mıı :KK53::KK53: eğer istersen arkadaş olarak ekle beni orda resimlerim varrr :KK33::KK33::KK33: hediye seçerken yardımcın olur :KK33::KK33:

X