8 haftalık hamileyim Bebeğimi hissetmiyorum

yasemncetn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
68
69
30
Selamlarrr 8 haftalık hamileyim bebişimin çok şükür kalp atışını duydum ilk gebeliğimde kimyasal oldu bu ikincisi ama hiç hissetmiyorum ne mide bulantısı nede başka birşey yok normal hayatıma devam ediyorum hamileliğe dair belirtim yok böyle olanlar varmı bebeğim için çok endişe ediyorum kafamda kurup duruyorum ya kalbi durursa ya hissetmesem ya gelişmezse falan filan diye bu psikolojiden çıkamıyorum benim gibi olan varmıydı acaba?

Ben de 7 haftaligim ne mide bulantisi ne uyku ne baska birsey. Onceki hayatima devam ediyorum hamile dehilmisim gibi :) Ama sansli olan gruptaniz. Gerci benim aksamlari bi bel agrim olmuyor degil. Kafana takma tadini cikart.

Bende öyle mide bulantısı falan olmadı hayatıma devam ettim. Hiç kafanızda kurup strese girmeyin.

Ben de 7 haftaligim ne mide bulantisi ne uyku ne baska birsey. Onceki hayatima devam ediyorum hamile dehilmisim gibi :) Ama sansli olan gruptaniz. Gerci benim aksamlari bi bel agrim olmuyor degil. Kafana takma tadini cikart.
Saçma sapan strese giriyorum işte bebeğimi hissetmiyorum diye biran önce zaman geçsin kıpırdasın istiyorum :)

Bende öyle mide bulantısı falan olmadı hayatıma devam ettim. Hiç kafanızda kurup strese girmeyin.
Gerçekten iyi geliyor benim gibi olanları duydukça hiç belirtim olmadığı için bazen bebeğimden şüpheliyorum yomu acaba durdumu kalbi diye siz kaç haftalıksınız

O haftalarda bende de hiçbir belirti yoktu. Birkaç hafta içinde bulantılarınız başlar… Diğer belirtiler rahminiz büyüdükçe görülür. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Korkma tabii ki hissetmezsin :) herkesin hamileliği farklı belki hiç mide bulantısı bile yaşamayacaksın. Benim hafif bulantılarım olmuştu da ben bebeğimi net bi şekilde 22.haftada hissettim 18.haftada bişeyler hissettim ama gaz hareketi mi Bebek mi anlayamazdım 22 de dedim aha kesin Bebek. Merak etme dua et bol bol bişey olmaz Allah’ın izniyle bebeğine de

O haftalarda bende de hiçbir belirti yoktu. Birkaç hafta içinde bulantılarınız başlar… Diğer belirtiler rahminiz büyüdükçe görülür. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Amin inşallllah bebeğim yeterki sağlıklı olsun ben çok heyecanlıyım sadece ilk heyecanım ve çok sitiyoruz bu yüzden

Ahh o his bende de hep var ya kalbi durmuşsa acaba yine mi ultrasona gitsem diye diye içim içimi yiyor neden böyle oldum bilmiyorum sanırım bu sitede çok takılmaktan
Mide bulantısı baş dönmesi hiçbir şey bende de yok öyle deli gibi bir şey de aşermiyorum.uykum da çok yok gün içinde uyumam kolay kolay zaten 12 de uyanıyorum ultrasonda görmesem ne hamileliği diyecem ya da başka hamileler çok mu abartıyor diyorum (kuzenim hamileyken kusar bir de bize resmini atardı mal ya ).tek iğrendiğim şey çiğ badem ve ceviz ama cevizi de zoraki yiyorum . 14 haftalığım ama senin gibi hiç hissetmiyorum zaten 20 haftadan sonra hissedilirmiş hissetmememiz normal . Zaten kilom karnım vardı karnımın büyüdüğünün bile farkında değilim

Böyle güzel yorumlar aldıkça çok mutlu oluyorum zaman çabucak geçsin istiyorum dua ediyorum miniğim için inşallah rabbim sağlıcakla vakti zamanında kucağıma almayı nasip eder :)

Aynen bende kiloluyum yani göbeğim var yemem normal herşeyim aynı 1 hafta oldu doktora gideli hemen tekrar gidesim geliyor duymak görmek için ve dediğin gibi hep bu sitedeki olumsuz yorumlardan kaynaklanıyor bu sorun inşallah rabbim hayırlısıyla kucağımıza aldırmayı nasip eder..

Amin kafana takma ne kadar takarsak kötüyü o kadar çağırmış oluruz . Güzel şeyler düşün güzel olsun

Sizin 8 haftalık hissetmiosunuz ben 41 hafta boyunca hiç bsey hssetmedm ama şuan karşımda uyuyor minik prensesim karnım sismese hamile oldgmu bilmeyecktm.. ne bulantı ne kusma ne aserme ne uyku hali ne halsizlik hcbsey yasamadm..
Üstelik daha çok yeni 8 hafta biraz bekleyin lütfen ayrıca herkes hissedecek diye bir şey yok her bünye bir değil her hamilelik bir dgl canınızı sıkmayın tadını çıkarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…